Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94668 από γιαννης-δραμα

vati έγραψε: ποσο θα παει η θερμοπροσοψη το τ.μ???Ευχαριστω.

50/τμ!Το ξερω ειναι πολλα αλλα θα μπουν τα καλυτερα υλικα(ακρυλικο επιχρισμα,μεταλικα βυσματα,ινοπλισμενη κολλα,υαλοπλεγμα κ.α)!Και παλι ειναι πολλα τα λεφτα αλλα ας οψεται που δεν υπαρχουν φραγκα και δεν θα πληρωσω μια απο την τσεπη εκτος απ το δανειο(30%).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94886 από jnet

glf έγραψε: ρώτησα σήμερα στην Πειραιώς τι γίνεται με το πρόγραμμα και μου λέει ο υπάλληλος ότι για κεντρική και δυτική μακεδονία έπεσε από χθες προσωρινό στοπ γιατί έφτασε λέει στο όριο η χρηματοδότηση για αυτές τις περιοχές.

αν μπορεί να γίνει διασταύρωση..


Μόλις έκανα διασταύρωση και ισχύει όντως η διακοπή από Κεντρική και Δυτική Μακεδονία. :angry:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94907 από glf
...και γω λέω ότι μετά το καλοκαίρι θα κάτσω και θα περάσω μόνος μου το κέλυφος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94914 από erimitis

glf έγραψε: ...και γω λέω ότι μετά το καλοκαίρι θα κάτσω και θα περάσω μόνος μου το κέλυφος...


Ελα μια βολτα και απο Λητη αδερφε να βαλεις ενα χερακι γιατι πηραμε τον που.........................

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94955 από glf
άμα ρίξει κανείς λίγη μελέτη

θα δει ότι δεν είναι κάτι δύσκολο. το έχω δει σαν ζωντανή παρουσίαση στην Infacoma πριν λίγα χρόνια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94972 από asfet
Επειδή από κρατικά χείλη δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση, ας ελπίσουμε ότι θα γίνει κάποια ανακατανομή των κονδυλίων, τουλάχιστον για όσους έχουν καταθέσει αίτηση έγκρισης δανείου...

Επόμενη στη σειρά περιφέρεια που κοντεύει να καλύψει τον προϋπολογισμό, "ακούγεται" πως είναι η Θεσσαλία.

Άννα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.143 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ