Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #98307 από glf
εμένα αντιθέτως στην Κοζάνη, με πήραν από τα κεντρικά της Πειραιώς για να μου πούνε αυτό που ήξερα, ότι ακυρώνεται το πρόγραμμα στη Δ. Μακεδονία και ότι αν ξαναρχίσει, θα πρέπει να υποβάλω νέα αίτηση στην τράπεζα για προέγκριση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #98320 από kiko73

jnet έγραψε: Χτες με πήραν τηλέφωνο από την Eurobank να παμε να υπογράψουμε την απόφαση της ένταξης. Τους ρωτάω αν ξεκόλλησε το θεμα με την Κεντρική Μακεδονία και μου απάντησαν πως όχι, απλά θελουν να είναι ετοιμοι αν καποια στιγμή προχωρήσουν τα ηδη εγκεκριμένα.


Δηλαδή εσύ Γιώργο εχεις παρει εγκριση απο το υπουργειο;
Ειναι το ονομα σου μεσα σε καποια Απόφαση Υπαγωγής Ωφελούμενων στο Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον»;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #98321 από jnet

kiko73 έγραψε:

jnet έγραψε: Χτες με πήραν τηλέφωνο από την Eurobank να παμε να υπογράψουμε την απόφαση της ένταξης. Τους ρωτάω αν ξεκόλλησε το θεμα με την Κεντρική Μακεδονία και μου απάντησαν πως όχι, απλά θελουν να είναι ετοιμοι αν καποια στιγμή προχωρήσουν τα ηδη εγκεκριμένα.


Δηλαδή εσύ Γιώργο εχεις παρει εγκριση απο το υπουργειο;
Ειναι το ονομα σου μεσα σε καποια Απόφαση Υπαγωγής Ωφελούμενων στο Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον»;


Καταρχήν είναι στο ονομα της μητέρας μου αλλά δεν θεωρώ οτι εχει γίνει κατι τετοιο. Λογικά πρέπει να εγκρίθηκε και απλά να μην εχει υπαχθεί ακόμη. Θα μάθω αυριο που θα πάω την μητέρα μου να υπογράψει τι ακριβώς ισχύει.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #98361 από jnet

jnet έγραψε:

kiko73 έγραψε:

jnet έγραψε: Χτες με πήραν τηλέφωνο από την Eurobank να παμε να υπογράψουμε την απόφαση της ένταξης. Τους ρωτάω αν ξεκόλλησε το θεμα με την Κεντρική Μακεδονία και μου απάντησαν πως όχι, απλά θελουν να είναι ετοιμοι αν καποια στιγμή προχωρήσουν τα ηδη εγκεκριμένα.


Δηλαδή εσύ Γιώργο εχεις παρει εγκριση απο το υπουργειο;
Ειναι το ονομα σου μεσα σε καποια Απόφαση Υπαγωγής Ωφελούμενων στο Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον»;


Καταρχήν είναι στο ονομα της μητέρας μου αλλά δεν θεωρώ οτι εχει γίνει κατι τετοιο. Λογικά πρέπει να εγκρίθηκε και απλά να μην εχει υπαχθεί ακόμη. Θα μάθω αυριο που θα πάω την μητέρα μου να υπογράψει τι ακριβώς ισχύει.


Υπέργραψε την αιτηση υπαγωγής τελικά. Από οτι μας είπαν ζητήσαν από το υπουργείο τις κολλημένες αιτήσεις για να τις αξιολογήσουν.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98703 από gs1593
Ανάρτηση Μητρώου Επιλέξιμων Αντλιών θερμότητας για το Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον».

exoikonomisi.ypeka.gr/LinkClick.aspx?fil...d=629&language=el-GR
Last edit: 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by gs1593. Αιτία: Διορθωση συνδεσμου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #98709 από egglezos

gs1593 έγραψε: Ανάρτηση Μητρώου Επιλέξιμων Αντλιών θερμότητας για το Πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ’ Οίκον».

exoikonomisi.ypeka.gr/LinkClick.aspx?fil...d=629&language=el-GR


πάλι τα ίδια... :ohmy: ωραιο το υπουργείο....!!!!

άν εγώ φτιάχνω ή εισάγω μια αντλία και λέω ότι έχει COP 15... αυτοί θα την βάλουν με 15. Ενδεικτικά δείτε ότι έχει μοντέλα μέσα inverter με cop 3 και μονοβάθμια που πρώτη φορά ακούμε το όνομα τους με COP μεγαλύτερα του 4...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.122 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ