Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111227 από cmax
Τελικα σημερα με ενημερωσαν με sms απο πειραιως να παω για υπογραφες, επιτελους μετα 7 μηνες καποια κινηση

Sent from my MZ601 using Tapatalk 2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111544 από ariss
καλησπέρα

αυτο που θελω να ρωτησω εγώ, αν μπορεί να βοηθησει κάποιος/α. Εντάχτηκα στο πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" και ειναί προς έγκριση. Ο ίδιος ειμαι υδραυλικός και όλες τις εργασίες θα τις κάνω μόνος, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν μπορώ να κόψω το παραστατικό στο όνομα μου, από την στιγμή που θα τα φτιάξω όλα μόνος μου. Γνωρίζει κανείς αν ειναι εφικτό κάτι τέτοιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111549 από vag1234
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν μπορείς...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111753 από vaggelis.alex1968

ariss έγραψε: καλησπέρα

αυτο που θελω να ρωτησω εγώ, αν μπορεί να βοηθησει κάποιος/α. Εντάχτηκα στο πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" και ειναί προς έγκριση. Ο ίδιος ειμαι υδραυλικός και όλες τις εργασίες θα τις κάνω μόνος, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν μπορώ να κόψω το παραστατικό στο όνομα μου, από την στιγμή που θα τα φτιάξω όλα μόνος μου. Γνωρίζει κανείς αν ειναι εφικτό κάτι τέτοιο?

Την απάντηση και τη λύση θα σου την δώσει ο ενεργειακος επιθεωρητής.(πιστεύω ότι στον εαυτό σου παραστατικό δεν μπορείς να κόψεις)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111756 από vaggelis.alex1968
Είμαι πολύ αισιόδοξος διότι έχουν καθιστερείσει πάρα μα πάρα πολύ, ειδικά η πειραιώς, και τώρα θα προσπαθείσει να καλύψει το χαμένο έδαφος. Εξάλου μην ξεχνάς ότι σιγά-σιγά μπαίνουμε στο χειμώνα. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111757 από γιαννης-δραμα

vaggelis.alex1968 έγραψε: Είμαι πολύ αισιόδοξος διότι έχουν καθιστερείσει πάρα μα πάρα πολύ, ειδικά η πειραιώς, και τώρα θα προσπαθείσει να καλύψει το χαμένο έδαφος. Εξάλου μην ξεχνάς ότι σιγά-σιγά μπαίνουμε στο χειμώνα. ;)

Βαγγελη νομιζεις οτι την ενδιαφερει την τραπεζα αν μπαινει χειμωνας :unsure: .
Και για τις καθυστερησεις δεν ευθυνεται παντα η τραπεζα αλλα και το υπουργειο(γ@μω τα υπουργεια μου :P ).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.136 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ