Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149497 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΦΙΛΑΡΑΚΙ στειλε το τηλεφωνο του στο εμαιλ μου αν θες να παρω τηλεφωνο. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149513 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΦΙΛΑΡΑΚΙ στειλε το τηλεφωνο του στο εμαιλ μου αν θες να παρω τηλεφωνο. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστω


Kαι σε μένα Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149530 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΔΗΜΗΤΡΗ με πηρε τηλεφωνο ο συνεργατης τους και μου ειπε οτι οντως εχουν νοικιασει αποθηκη εκει στο ριζακο μια παλια αποθηκη που εφτιαχνε βατες,εχουν εναν υπαλληλο εκει και σου τα φορτωνει με κλαρκ.ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΑΛΕΤΑ 1050 κιλα το πρασινο Α2 240ευρω και το Α1 260ευρω.σου δινουν αριθμο λογαριασμου τραπεζης και πας και τα φορτωνεις μονος σου δεν τα φερνουν.δεν περνει χρηματα ο υπαλληλος εκει.αυτος ειναι απο Λαρισα ο ΑΚΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149542 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΔΗΜΗΤΡΗ με πηρε τηλεφωνο ο συνεργατης τους και μου ειπε οτι οντως εχουν νοικιασει αποθηκη εκει στο ριζακο μια παλια αποθηκη που εφτιαχνε βατες,εχουν εναν υπαλληλο εκει και σου τα φορτωνει με κλαρκ.ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΑΛΕΤΑ 1050 κιλα το πρασινο Α2 240ευρω και το Α1 260ευρω.σου δινουν αριθμο λογαριασμου τραπεζης και πας και τα φορτωνεις μονος σου δεν τα φερνουν.δεν περνει χρηματα ο υπαλληλος εκει.αυτος ειναι απο Λαρισα ο ΑΚΗΣ



Κώστα (μόλις ξέμπλεξα) δεν το συζητώ. Έχω τρέϊλερ ιδιοκατασκευή για τις ελιές που σηκώνει δοκιμασμένα 1,5 τόνους. Εγώ μάλλον θα πάρω 1 ακόμα παλέτα. Να σου το δώσω να κάνεις τη δουλειά σου αν φυσικά έχεις αυτοκίνητο που μπορεί να το πάει. Φορτώνεις την παλέτα και πας στο σπίτι σου και την ξεφορτώνεις με την ησυχία σου και τανάπαλιν. Να υποθέσω ότι 240 και 260 κάνει ο τόνος και όχι η παλέτα. Είναι πολύ συμφέρον. Τόσο περιπου μου ήρθε εμένα που το έφερα από τη λάρισα με τον φίλο μου. Όποτε θες πάρε με τλφ έρχεσαι πίνουμε καφέ στον γούσιο και μετά παίρνεις το καρότσι.
Επιμένω ότι η τιμή είναι σούπερ για πιστοποιημένο πέλλετ και μάλιστα ελληνικό.
Να σημειώσω ότι τώρα τόσο το δίνει η λάρισα από την αποθήκη της όχι όμως παλέτα αλλά τσουβάλια μεμονωμένα. Αν πάρεις παλέτα το δίνει τον τόνο όσο το πήρα εγώ 230 και 250. Μην το σκέφτεσαι καθόλου
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149543 από Δημήτρης Κατσούνης
Ο φίλος εδώ στο φόρουμ shaman να υποθέσω ότι είναι Λαμία. Αλλά μου φαίνεται περίεργο πως και η alfawood δεν έχει ανακοινώσει το σημείο πώλησης ( alfapellet.gr/el/partners ). Επίσης και η τιμή μου φαίνεται λίγο περίεργα χαμηλή. Είδωμεν..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149561 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δημήτρη είμαι κομπλέ από τρέιλερ έχω. Μόλις πληρωθώ θα πάω να πάρω γιατί τώρα έχω άλλες προτεραιότητες και δεν υπάρχει σεντς!!!!!!!!!ΕΝΦΙΑ ΔΕΗ ΝΕΡΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΑ.ΓΑΜΑ........ΤΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.496 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ