Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159593 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εχεις δικιο ετσι ειναι .εγω μπερδευτικα!πηγα πηρα 39 σακκια Α2 πρασινο και εγω και πληρωσα 137.50Ε με φπα και αποδειξη.κεκτιμενη ταχυτητα γραψε λαθος!!!!!αλλα απο οτι μου ειπε ο αποθηκαριος απο Νοεμβρη και μετα θα ανεβει!!!!!!!θα δουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159596 από Maktheo
Απαντήθηκε από Maktheo στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε:

Maktheo έγραψε: Εχει δοκιμασει κανεις τα mypellet τα οποια εισαγει η mytherm (εργοστάσιο στην Θεσ/νικη που κατασκευάζει λεβητες,σομπες κτλ) και βαζει την φιρμα της πανω..
Ειναι Α1 λεει με καλυτερη αποδοση απο το σβαϊ και η εταιρία εισαγωγής δινει εξτρα εγγύηση σε λέβητες/σομπες εαν καις αυτο το πελλετ καθως το θεωρει δοκιμασμενο προφανως και αξιόπιστο.. Την ιδια βεβαια επεκταση εγγυησης δινει και σε καποια αλλα πελλετ μεταξύ των οποιων και το σβαϊ..

Οριστε χαρακτηριστικά..

www.mytherm.gr/kaysimo-pellet/mypellet-red-pellet

..

Στάλθηκε από το Letv X500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

περισυ εκαψα από αυτό 21 σακια ,καλο από πλευρας θερμογονου δύναμης αλλα αφηνε κατάλοιπα ( μικρα σβολακια και μεγαλύτερα σαν καρβουνα τα οποία εσπαγαν με το αγγιγμα όχι κλίγκερ παντως ,και δεν ξερω αν θεωρούνται κλιγκερ και αυτά) ισως η οξυα που περιειχε ισως το πελλετ να μην ηταν καθαρο.Παντως το πελλετ ηταν πολύ καλα φτιαγμενο θυμαμαι ,χωρις πολλη σκονη στο σακί.

Σε σχεση με τα σβαϊ τα θεωρεις το ιδιο αξιολογα; Επειδη ουτως ή αλλως δεν θα παρω μεγαλη ποσοτητα, και η διαφορα στην τιμη θα ειναι μικρη, αξιζει να παω σε αυτα ή παω στο δοκιμασμένο σβαϊ και εχω το κεφάλι μου ήσυχο;

Στάλθηκε από το Letv X500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159598 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αν είναι αναμεσα στα 2 αυτά...Το σβαι φίλε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159666 από fanis83
Απαντήθηκε από fanis83 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα παίδες. Γνωρίζει κάποιος για το Arcadia wood pellet που εχουν στα Leroy Merlin? Το έχει 3.75 το τσουβάλι. Θεωρητικά είναι Α1, πρακτικά το έχει δοκιμάσει κανείς?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159672 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

fanis83 έγραψε: Καλησπέρα παίδες. Γνωρίζει κάποιος για το Arcadia wood pellet που εχουν στα Leroy Merlin? Το έχει 3.75 το τσουβάλι. Θεωρητικά είναι Α1, πρακτικά το έχει δοκιμάσει κανείς?

Mε ενδιαφέρει και εμένα αυτό, γιατί το Σάββατο το κατάστημα της Πειραιώς ( ακόμα και με τηλεφωνική παραγγελία) έχει έκπτωση 10% σε ό, τι αγοράσεις.... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159715 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Εχεις δικιο ετσι ειναι .εγω μπερδευτικα!πηγα πηρα 39 σακκια Α2 πρασινο και εγω και πληρωσα 137.50Ε με φπα και αποδειξη.κεκτιμενη ταχυτητα γραψε λαθος!!!!!αλλα απο οτι μου ειπε ο αποθηκαριος απο Νοεμβρη και μετα θα ανεβει!!!!!!!θα δουμε


3,5 ευρω το τσουβαλι και το θεωρειτε και προσφορα ? :angry:
γιατι βρε κωστακη βιαζεσαι ?...3,40 μπορεις να το παρεις απο πρακτικερ τωρα χωρις προσφορα
υπομονη να δουμε οταν θα βγει σε προσφορα αν αλλαξει κατι

το Arcadia το αγορασε κανεις τελικα ? το απογευμα που περασα απο κει παντως υπηρχαν ελαχιστα τσουβαλια ...κατι ειχε αναφερθει παντως παλιοτερα για τα πελλετ του συγκεκριμενου κατασκευαστη ...καλο θα ηταν να εχουμε και καποια ακομα αποψη


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.516 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ