Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160495 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

jnet έγραψε: Μόλις παρήγγειλα 2 παλέτες Α2 Αλφα στο Praktiker Θεσσαλονίκης με παράδοση αόριστη


Λάρισα ούτε σπυρί ετοιμοπαραδοτο. Δέχονται παραγγελίες μέχρι 7/11 για την κατοχύρωση της τιμης και παράδοση μετα απο τουλάχιστον 10 ημέρες

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160533 από nelos7
Απαντήθηκε από nelos7 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλησπέρα...Εχω παραγγείλει μια αεροθερμη σόμπα πελλετ και θα ήθελα να ρωτήσω τι πελλετ να χρησιμοποιήσω;; διάβασα για οξιάς οτι είναι το καλύτερο σε ένα σαιτ. Αποτι βλέπω εδω μέσα όμως όλοι κοιτάτε τα πιο φθηνά.. Γενικά τι ποιότητα να κοιτάξω;εγω που είμαι Κομοτηνή στην Βουλγαρία που είναι μιση ώρα με τον νεο άξονα που έκαναν είδα οτι έχει 3.5 ευρώ το 15kg αλλα δεν είδα τι πελλετ ήταν. Όταν ξαναπάω θα κοιτάξω μάρκα και ποιότητα.

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160535 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα φιλε. Και εγω ψαχνω να βρω καλο και φθηνο πελλετ αλλα να μου κανει δουλεια. Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να δοκιμασεις διαφορα και να συγκρινεις μεταξυ τους. Προς το παρον εχω παρει μονο Α1 απο 0,25 λεπτα εως 0,30 λεπτα το κιλο και συγκρινω. Θα παρω και Α2 να δω τι γινεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160676 από Δημήτρης Κατσούνης
Επειδή το άλφαγούντ ξέφυγε αρκετά να ρωτήσω κάτι. Αυτό το holz του leroymerlin που πέρυσι που είχα κάψει ήταν πολύ καλό με λίγη στάχτη και προδιαγραφές (?) Α1 είναι το ίδιο φέτος? Και το arcadia έχει χαρακτηριστικά Α1? Τά έχει κάψει κανείς φέτος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160681 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δημητρη καλημερα .ο παπαδογιαννης εχει φετος 3.60 συν φπα και στα ΤΕΙ πιο κατω ο Παπαναγνου εχει Βουλγαρικο (δεν θυμαμαι το ονομα του )4Ε με φπα το τσουβαλι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160727 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γείτονας έκαψε δοκιμαστικά 10 τσουβαλάκια ARCADIA αγορασμένα από Leroy Merlyn και δήλωσε ότι είναι πολύ καλής ποιότητας και αυτό γιατί του άφηνε λίγη στάχτη και είχε αρκετά δυνατή θερμιδογόνος δύναμη.
Τα έκαψε σε σόμπα υδραυλική Laminox Idro 26 Kw .
Καίει τα τελευταία χρόνια Sweighofer & Golden Nuggets επομένως μπορεί να κάνει τυχόν συγκρίσεις.
Με χαροποιεί που αν ισχύουν και σε άλλες σόμπες ή λέβητες αυτά που λέει,θα έχουμε άλλο ένα καλό "παίκτη".
Εύχομαι τιμολογιακά να μπορέσει να ρίξει η συγκεκριμένη εταιρεία το φράγμα των 240 € η παλέτα μιάς και μιλάμε γιά Α1 κατηγορία..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.548 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ