Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160730 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Περιμενω και εγω θεσνικη να φερουν αλλα τιποτα ποιος ξερει γτ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160733 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Δημητρη καλημερα .ο παπαδογιαννης εχει φετος 3.60 συν φπα και στα ΤΕΙ πιο κατω ο Παπαναγνου εχει Βουλγαρικο (δεν θυμαμαι το ονομα του )4Ε με φπα το τσουβαλι


Κώστα στον Παπαδογιάννη δεν έχω εμπιστοσύνη. Καθόλου. Ο Παπανάγνου έχει το βουλγάρικο το fire plus που ισχυρίζεται ότι είναι Α1 και μάλιστα πιστοποιημένο, Το έχει δε 300 τον τόνο. Ακριβά μου φαίνεται. Ίδια τιμή με το άλφαγούντ το Α1 που το θεωρώ αναφορά.
Αλήθεια μου φαίνεται ότι αυτό έχει ξανασυζητηθεί εδώ. Το θυμάται κανείς να μας πει γνώμη? Ή το καίνει κανείς τώρα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160769 από Δημήτρης Κατσούνης
Πήρα 10 τσουβάλια για δοκιμή (σαυτό έπαιξε αποφασιστικό ρόλο και ότι το Α1 της άλφαγούντ είχε σωθεί και θα φέρουν από Δευτέρα). Μυρουδιά μέσα στο αυτοκίνητο ακριβώς όπως μύριζε το holz. Όμως ακριβό. 300 ο τόνος ενώ το άλφαγούντ το α1 280!!! Ούτε συζήτηση. Χώρια που απ΄έξω φαίνεται και έχω δει σε κάθε τσουβάλι 2-3 σπυριά καλαμπόκι!!!! Να υποθέσω ότι μόλις αδειάσει θα φανεί κι άλλος σπόρος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160772 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πανάκριβο 300 ευρώ κάψε πετρέλαιο.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160780 από Δημήτρης Κατσούνης
Συμφωνώ απολύτως και αυτά τα 10 τσουβάλια είναι για δοκιμή μόνο και ούτε πρόκειται να ξαναπάρω. Το έχω πει κι εγώ πιο παλιά. Πέλλετ πάνω από 200 άντε 210-220 max είναι πανάκριβο και ακυρώνει αυτό που το χαρακτηρίζει κύρια σαν συμφέρον και οικονομικό (πάντα σε σχέση με το πετρέλαιο) καύσιμο.
Αλλά τέτοιες ώρες τέτοια λόγια.... Ευτυχώς η βαυχειμωνιά όλο μας την κάνει και δεν έρχεται! Ευτυχώς. Γιατί τώρα δεν υπάρχει σχετικά οικονομικό πέλλετ για σόμπα (που σημαίνει καλή ποιότητα, ει δυνατόν πιστοποίηση και το κυριώτερο λίγες στάχτες για να μην καθαρίζουμε κάθε 1-2 μέρες)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160781 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δημητρη μονο ενα πολυκαταστημα τυπου ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΛΕΡΟΥ θα μας σωσει εδω στη Λαμια.Ειδες που μιλησαμε με την αποθηκη τις Αλφα γουντ εδω στη Λαμια και απο το Σεπτεμβριο εως χτες βαλανε καπελο 30 λεπτα στο τσουβαλι?εγω που καιω το πρασινο Α2 το πηγε 3.90 το τσουβαλι και εσυ το Α1 4.20!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ.δεν πιστευω με τετοια τιμη να ξαναπαρω απο αυτους!!!!!!!!!!!θα το σκεφτω πολυ!!!!!!!!!!!οπως λεει και ο ΣΤΑΘΗΣ καλυτερα να γυρισουμε τις βανες στο πετρελαιο που σαν αυτο και το αεριο δεν ειναι τιποτα!τα εχουμε πει χιλιαδες φορες αλλα 1 ευρω το λιτρο το ΓΑΜΗ...ΕΝΟ!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.570 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ