Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160814 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
επειδη συνεχιζεις να ανεφερεσαι σε μενα ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΚΟΨΤΟ!!!!!!!!!!!Και πολυ στ αρχι...ια μου αν εκλεισαν τα εργοστασια τους και ξεστοκαραν η το πουλησαν σε αλλες χωρες!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ!!!!!!!ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΙ ΛΕΦΤΑΔΕΣ!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160815 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φίλε μου όλοι έχουμε τις υποχρεώσεις μας και όλοι έχουμε τις οικονομικές μας δυσκολίες. Εσύ ξέρεις καλύτερα για τις δικές σου. Κανείς δεν σε κατακρίνει για αυτό.

Απλά λέμε ότι καλό είναι να φροντίζεις πριν να φτάσουν οι τιμές στο υψηλό τους σημείο. Εγώ τουλάχιστον αυτό εννοούσα και συγνώμη αν κάπως μπορεί να σε προσέβαλα.

Δυστυχώς το πέλλετ θέλει μετρητά και την ώρα που πρέπει. Αυτό να το έχουν υπόψιν τους όσοι σκοπεύουν να ασχοληθούν...

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160816 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΓΑΜ..ΜΕΝΟ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ!!!!!!!!!!!!!ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΕΨΟΥΝ ΘΑ ΠΑΡΩ!!!!!!!!!!!δεν φροντιζω ποτε απο πριν για πελλετ διοτι οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος!!!!!!!!γεια σου!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160823 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
κοιταξε να δεις κυριε ΠΗΧΑ ,κουμάντο στα οικονομικά σου δεν θα κανουμε, εσυ ξερεις καλυτερα,και ολες αυτές τις υποχρεώσεις τις εχουμε και εμεις ,και μπορει τα οικονομικα μας να είναι σε χειροτερη κατασταση από τα δικά σου που ξερεις και μας μιλάς ετσι με τετοιο τροπο , μην παρεις το καλοκαιρι μην περνεις όταν εχει χαμηλή τιμή αλλα μη κλαιγεσε ότι τωρα εχει τοσο και είναι ακριβά και το καλοκαιρι να μας λες εγω κανω τα μπανάκια μου και καλά .Γεια σου και από μενα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vasmpou

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160828 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ρε παιδιά δεν χρειάζονται αυτά.

Εντάξει είπαμε τη γνώμη μας και από και πέρα δεν χρειάζεται να χαλάσουμε τις καρδιές μας για το πότε πρέπει κάποιος να πάρει πέλλετ.

Ψυχραιμία.

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160836 από okalamaris
Απαντήθηκε από okalamaris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα , καλησπέρα και από εμένα....... Αυτού του είδους οι διαφωνίες - ίντγριγκες είναι για τα παιδάκια
του δημοτικού... Ολόκληροι μαντράχαλοι είμαστε με κάτι τρίχες κατσαρές και θιγόμαστε με το παραμικρό,
άλλοι ενοχλούντε και άλλοι ψάχνουν αφορμές. Το νήμα έχει άλλο τίτλο. Προτείνω στους Mod να μεταφέρουν
τέτοιου είδους συζητήσεις σε άλλο νήμα,,,,,, ή να ανοίγουν ένα οι άμμεσα ενδιαφερόμενοι και να λύνουν εκέι
τις διαφορές τους...!!! Μπορείτε να τα ονομάζετε Arena και να τα αριθμείτε ή ότι άλλο θέλετε.... Μου έρχοντε
mail για νέες αναρτήσεις σε θέματα και δεν διαβάζω τίποτα επί του θέματος....... Τουλάχιστον βάλτε κανένα
emojicon να γελάσουμε και λίγο...!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Jole

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.496 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ