Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160848 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ειμαι στο φορουμ 5 χρονια αλλα κανω σπανια αναρτησεις γιατί δεν ειμαι αργοσχολος. Μιλαω οταν εχω να πω κατι. Δεν λεω τα ιδια και τα ίδια συνέχεια.

Ειμαι απο την εποχή που κυκλοφορουσε το rz ηη pz το made in austria που κυκλοφορησε μονο μια.χρονια. Εχω πει για ψευτικες πιστοποιησεις τα ελεγα και για την creta pellet αλλα καποιοι ξερολες με εβριζαν. Καθε χρόνο εμφανίζονται αλλοι εδω μεσα. Για τις τιμες τα ξερουμε. Καλοκαίρι η προσφορα αν σου κατσει. Ολα τα αλλα ειναι αμπελοφιλοσοφιες.

Ισχύει στο ακέραιο οτι ειπα. Είστε η γένια της χρεοκοπίας, κάνετε τους ξερολες, εσυ εδω μεσα μας τα παίζεις ειδικός. Σοβαρος επιστημονας δεν λεει καθε 5 λεπτα ειμαι μηχανολογος. Επισης εισαι φοροφυγάς γιατι πηρες 170€ πελλετ χωρις τιμολόγιο για το πελλετ και την μεταφορά. Επισης εισαι Δ.Υ που πληρώνεσαι απο το Φ.Π.Α που συλλέγει το κρατος + απο τα δανεικά που παιρνει για να σοτ δινει εικονικα λεφτά.

Τώρα λοιπον κρινε μονο σου τον ευατο σου. Ισχύει οτι ειπα στην αρχη του ποστ.

Βριστηκατε για το ποιος την εχει πιο μικρη η οχι; Το παίζετε ξερόλες η οχι; Σύγκρινετε μηλα με πορτοκάλια η οχι; Το παίζετε ποζερια για το ποιος είναι ο πιο έξυπνος η οχι; Εσείς χρεοκοπησατε την Ελλαδα με ακριβώς αυτες τις νοοτροπίες. Τις νοοτροπίες της επίδειξης πλουτου. Τις νοοτροπιες να σωσσω τον κωλο μου.

Οταν σου μειωσουν το μισθό μην γκρινιαξεις φιλε ομως. Γιατί ναι μεν δεν εχεις.λεφτα να πληρωσεις φπα και το κανεις βα βα και δεν σε κατηγορώ για αυτό αλλα εισαι φοροφυγας.

Και επειδή το κρατος λοιπον δεν εχει λεφτα θα σου μειωσει το μισθό.

Αυτή είναι η αλήθεια.

Αλλα μια ζωη σας αρεσει το.ψεμα, η λαμογιά, η υποκρισία, το αλλα λεω μπρος αλλα πισω , το κοιτάω την πάρτη μου και φυσικα να το παιξω ξερολας και.ποζερας.

Βριστηκατε για τις.τιμες του πελλετ.

Και εχετε δικαιωμα ψηφου.

Τι αλλο να πω; Αξιζει; Αφου δεν καταλαβενετε. Ειστε η γενια που μαυρισε το μελλον ολων των νεων. Καληνυχτα και καλη φώτιση
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Γιωργος Αλεξανδροπουλος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160874 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Να μη διαβαζεισ αυτα που γραφω. Παρακληση Jnet κανε μια ισχυρη παρεμβαση σε οσουσ προσπαθουν να εμοδισουν το εργο και το σκοπο αυτου του φορουμ. Πρεπει Jnet να δινουμε με οσεσ γνωσεισ εχει ο καθενασ μασ τεχνικη υποστηριξη και οχι καποιοι να προκαλουν και να διχαζουν τη προσπαθεια.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160887 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το οργισμενο νιατο ξαναεμφανιστηκε να μας πει το παραμυθακι του και να ξεδωσει ?
μην σε επηρεαζει σταθη ...συνεχισε να βοηθας τον κοσμο οπως και οσο μπορεις μεσα απο ενα φορουμ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160898 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ο Στάθης μας φταιει τωρα.....τι να πουμε για την βοηθεια του σε όλα τα θεματα ,τιμες πελλετ,ρυθμίσεις καυστηρων ,αυτοματισμούς.Το θεμα είναι να βρίσκουμε οσο μπορουμε καλες τιμες , να αγοράζουμε οικονομικά,πράγμα που αυτό εδώ το φορουμ με την ενημέρωση που εχουμε βοηθαει .
Last edit: 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160915 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ευχαριστώ παιδιά.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161263 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

jnet έγραψε: Μόλις παρήγγειλα 2 παλέτες Α2 Αλφα στο Praktiker Θεσσαλονίκης με παράδοση αόριστη


Ηρθε προχτές το φορτηγό και δεν μπορούσε να μπεί μεσα στο σπίτι γιατί είχε χαμηλά το ντεποζιτό του μου είπε, οπότε θα πάω να μου τα πιστώσουν απο την πιστωτική μια και δεν εχουν αλλο μεταφορικό. Πολύ τύχη!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.486 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ