Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171336 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Θα σου πω κάτι που λέω σε όλους μια βάση με ροδάκινα τα 2 τρέλλα και τα άλλα 2 με φρένο από σίδερογωνία 40χ40 με κόντρες για να μπει η σόμπα πάνω και να την βγάζεις έξω βεράντα για καθάρισμα.θα πεις στον υδραυλικό ΒΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΡΑΚΟΡ ΝΑ ΤΑ ΛΥΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΙΧΟ ΤΟΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΕΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΠΕΛΛΕΤ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ Α1 ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΒΑΣΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΧΤΡΑ ΔΟΧΕΙΟ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΝΔΕΣΗ Μ Ο Ν Ο ΣΤΑ ΚΟΛΕΚΤΕΡ!!!ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΥΚΛΟΦΩΡΕΙ ΤΟ ΤΗΛΟΥ ΕΜΑΙΛ FACEBOOK

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171354 από No Fear
Απαντήθηκε από No Fear στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Pri έγραψε: Ισχύει, αλλά από το Ahira είναι πολύ καλύτερο και σε τιμή. Πάρε λίγα σακιά κι από τα δύο και κάνε δοκιμή.

Μπορείς να μου πεις σε ποιο πέλλετ αναφέρεσαι;
Επίσης,πώς μπορώ να στείλω πμ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171355 από No Fear
Απαντήθηκε από No Fear στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Θα σου πω κάτι που λέω σε όλους μια βάση με ροδάκινα τα 2 τρέλλα και τα άλλα 2 με φρένο από σίδερογωνία 40χ40 με κόντρες για να μπει η σόμπα πάνω και να την βγάζεις έξω βεράντα για καθάρισμα.θα πεις στον υδραυλικό ΒΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΡΑΚΟΡ ΝΑ ΤΑ ΛΥΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΙΧΟ ΤΟΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΕΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΠΕΛΛΕΤ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ Α1 ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΒΑΣΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΧΤΡΑ ΔΟΧΕΙΟ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΝΔΕΣΗ Μ Ο Ν Ο ΣΤΑ ΚΟΛΕΚΤΕΡ!!!ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΥΚΛΟΦΩΡΕΙ ΤΟ ΤΗΛΟΥ ΕΜΑΙΛ FACEBOOK

Γεια σου Κώστα!
Τα έχω διαβάσει ξανά,σε παλιότερα σου ποστ,να είσαι καλά!
Η σομπα δεν είναι υδραυλική αλλά καναλατη αεροθερμη.
Πιστεύω πως θα χρειαστεί βοήθεια κάποια στιγμή στις ρυθμίσεις,στο κρυφό μενού κτλ.
Θυμάμαι πως είχες κάποιο αρχείο για μονάδα mininova,αν θυμάμαι καλά.Ηταν ένας από τους λόγους που την επέλεξα,μιας και έχετε την τεχνογνωσία εδώ και πιστεύω πως θα χρειαστεί μελλοντικά.
Έχω βρει το manual στο ίντερνετ αλλά αν έχεις κάτι άλλο και μπορείς να μου το στείλεις,το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Εσύ από τα διαθέσιμα πέλλετ που υπάρχουν εδώ κοντά,ποιο θα επέλεγες;
Θέλω να πάρω το καλύτερο σε αναλογία τιμής/απόδοσης,βέβαια να είναι απροβληματιστο για την σόμπα κυρίως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171487 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σε επικοινωνία που είχα με την "Feneos Pellets" μου είπαν 4€ το σακί παράδοση στο εργοστάσιο ! (δεν ξέρω αν εννοούσαν με "χαρτιά" ή όχι) ...
Μήπως κάποιοι έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ ? :angry: :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171489 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Τέτοια τιμή αυτή την εποχή και πας και το περνεις από εκεί δεν το κόβω με ΦΠΑ!!!!ρώτησε τους
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171491 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ρώτησα αλλά απάντησαν μονολεκτικά και με ύφος 40 καρδιναλίων .... :P
Γνωρίζουν άεργε ότι κορυφαία αυστριακά πέλλετς πιστοποιημένα από οξιά έχουν μικρότερη τιμή ΚΑΙ με ΦΠΑ ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.530 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ