Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118056 από Tlyberop
Απαντήθηκε από Tlyberop στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

jnet έγραψε:

dimlyk έγραψε:

vag1234 έγραψε: Στην Αθήνα σε ποια carrefur το βρίσκουμε?

Δηλαδή ανπάει η μητέρα μου και πληρώσει και τους πει ότιθέλω να μου παραδόσετε 1000 kg πολυκράτους 43 που είναι η μεταφορική δεν θα το κάνουν?


σχεδον σε ολα αλλα δεν ξερω αν παραδιδουν... εκει που πηγα εγω (λ αθηνων) μικροποσοτητες εχω δει
παρε τηλ αυτο που ειναι μαραθωνος η στο γερακα (εκτος κι αν οι παραδοσεις γινονται απ τις κεντρικες αποθηκες) οποτε πιθανον να μπορεις να παραγγειλεις παντου


Θυμίζω στην δική μου περίπτωση 3 τονους Δωρεάν μεταφορικά Carrefour Δυτ. πυλης - Καρδία.
Και δεν είχε σχέση η ποσότητα. και εναν και μισό θα μου το εφέρναν


Τρίπολη φάγαμε άκυρο για μεταφορά .. ειναι λεει εποχιακό είδος .. τεσπα δεν λεει και τίποτα απο τις 4 παλέτες που είχαν φέρει, ενας πελάτης πηρε τις 3, το απόγευμα που πήγα εγώ είχαν μείνει 30 - 35 σακιά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118064 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

xtrem75 έγραψε: ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση,αλλα ο καυστηρα που πηρα τα παραπανω τα κανει αυτοματα,για αυτο κ ροταω,δεν το εχω πειραξει απο την ημερα που τον εβαλα,κ ειναι προτη φωρα που θελω να αλαξω πελλετ.εδω ειναι τη μπορη να καψει το μηχανημα,,Τάξη των πελέτων
σύµφωνα ENplus ENplus-A1
Κατηγορίες
χρησιµοποιηµένων
πελέτων (σύµφωνα µε τη
ταξινόµηση του παραγωγού)
A, AB, B ...................προτου το βαλω ασ μου πει κανενασ φιλοσ,τη μπορη να γινει αν γινει κατι στο μηχανημα,


Παρε ενα - δυο τσουβαλάκια και δοκιμασε τα πριν παρεις ποσοτητα. Βλαβη ουτοσι αλλως δεν μπορεις να προκαλεσεις, το πολυ πολυ να μπουκώσει και να σου σβησει ή να σου βγαλει και κανενα αλαρμ. Παντως πρέπει να ξερεις και εσυ πως να επεμβαινεις στα menu του λεβητα σου, γιατι οκ και εμενα εχει αυτοματισμούς, για να βελτιωσω ομως την καυση "βαζω και εγω χερακι"


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118147 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παρέλαβα χθες 10 τσουβάλια feneos pellets για δοκιμή. Πρώτη έντύπωση σακούλα καλή, αρκετή σκόνη, όχι υπερβολική όμως. Θα το κάψω την άλλη εβδομάδα και θα σας παραθέσω τις εντυπώσεις μου. Επαναλαμβάνω αυτό που είχα γράψει τις προάλλες τα 295€/τον για παράδοση στην Αθήνα από εργοστάσιο που βρίσκεται στην κόρινθο μου φαίνεται λίγο υπερβολικό. Σήμερα που κοίταξα πάλι στην ιστοσελίδα τους μέσα σε 8 ημέρες είχε αύξηση, πήγε 330€/τον παράδοση στην Αθήνα :woohoo: ! Ο θεός να φυλάει 300 το golden στο leroy και 330 το feneos :woohoo: www.i-pellets.gr/%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%B...B%CE%BB%CE%B5%CF%84/

Τεσπα, θα το δοκιμάσω να δω τι πράγμα είναι αλλά μάλλον θα το κάψει μόνος του στο τέλος.





Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118153 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
οτι πληρωνεις παιρνεις
αρα το καλο πραμα γι να θεωρειτε καλο πρεπει ναχει κι αναλογη τιμη
αμα την ριξει πεφτει στα ματια του καταναλωτη :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118155 από Akal
Απαντήθηκε από Akal στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αναζητήσατε μια φωτογραφία από την καινούργια σακούλα του GMG Energie Holzpellets. Από ότι μου έχουν πει η παλιά σακούλα του GMG Energie δεν υπάρχει πια στην αγορά και το περιεχόμενο στην καινούργια σακούλα δεν έχει καμία σχέση με το πέλλετ στην παλιά. Περισσότερο από ένα χρόνο πωλείτε στην καινούρια σακούλα με περιεχόμενο το πέλλετ του εργοστασίου Egger που έχει πιστοποίηση ΕΝplus A1, DINplus, Onorm. Παραγωγή και πακετάρισμα Egger, Ρουμανία και ότι είναι έτσι το έβλεπα στη φορτωτική του εισαγωγέα. Στη σακούλα αναφέρεται να είναι σύμφωνα με τα πιστοποιητικά που έχει το εργοστάσιο, όπως αναγράφετε σε πολλές άλλες σακούλες που έχει την μάρκα του έμπορα. Αυτή τη μάρκα τη χρησιμοποίησα όλο το σεζόν 2012/13 με άριστα αποτέλεσμα. ‘Υψηλή απόδοση και ο καυστήρας να δουλέψει μέρα νύχτα και παραλίγο ξεχνάς να αδειάσεις τη στάχτη! Μετά από πολλές δοκιμές διάφορων πέλλετ σίγουρα είναι ένα από τα κορυφαία πέλλετ στην αγορά!
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118157 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε: οτι πληρωνεις παιρνεις
αρα το καλο πραμα γι να θεωρειτε καλο πρεπει ναχει κι αναλογη τιμη
αμα την ριξει πεφτει στα ματια του καταναλωτη :)


Τι να πω? Αν είναι καλύτερο από το golden.. Κοίτα να δεις που το χρόνου το οικονομικό πέλλετ θα είναι το golden :P και όχι το Ελληνικό..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.517 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ