Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61746 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
Δεν το έχω ξαναδεί..

Το μόνο καλό που βέπω έιναι ότι έχει πόρτα στο πίσω μέρος για καθαρισμό..

Έχει μόνο 2 χρόνια εγγύηση αν παρατηρήσεις στο site..

Εγώ θα σου έλεγα πριν επιλέξεις να δεις από κοντά τον termodinamik και τον K-energy mensa που τους έχουν κάψει αρκετοί φέτος με καλά αποτελεσματα για τα χρήματα που στοιχίζουν προς το παρόν..

Ο termodinamik έχει εγγύηση 5 χρόνια για σύνδεση με ανοικτό δοχείο διαστολής και 3 χρόνια για σύνδεση με κλειστό δοχείο διαστολής..

Για τον termodinamik υπάρχει αντιπρόσωπος στον Ωρωπό...

Θα σου βάλω το λινκ της ιστοσελίδας του και αν θεωρηθεί διαφήμιση ας το αφαιρέσουν οι συντονιστές..

www.energeiakoskyklos.gr/%CF%80%CF%81%CE...%BC%CF%89%CE%BD.html

Για το πυρηνόξυλο δες πιο είδος πρέπει να αποφεύγεις στα προηγούμενα post μου και πιο να κυνηγάς..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61809 από RENATA
Απαντήθηκε από RENATA στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
καλησπερα!ψαχνουμε καυστηρα πελλετ και θα θελαμε τη βοηθεια καποιου που εχει ηδη στο σπιτι του για την πληρη αληθεια!εχουμε ακουσει γενικα καλα λογια για ελληνικους αλλα θα θελαμε καποια ονοματα!ευχαριστω προκαταβολικα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61871 από makiskat
Απαντήθηκε από makiskat στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
Αγαπητοί φίλοι μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα τις ρυθμίσεις για το σπίτι μου. Σας θυμίζω 200 μ και 40αρης λεβητας
Αέρας 2, τροφοδοσία 1, αναμονή 45, κλαπε καμιναδας φουλ ανοικτό, κυκλοφορητης εκτός πίνακα με δικό του υδροστατη
Ανάβει στους 50, σβήνει στους 50, πυρήνα περυσινή ξερή .
Θερμοστατης χώρου μόνιμα στους 20 βαθμούς, ο λεβητας έτσι κάνει την συντήρηση του και σβήνει
Χωρίς να ενοχλεί και να δουλεύει συνέχεια .
Σκούπα σταχτης μόνιμα και καθάρισμα 2 φορές το ταψί
Σας ευχαριστώ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234, sakic

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61948 από sakic
Απαντήθηκε από sakic στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

RENATA έγραψε: καλησπερα!ψαχνουμε καυστηρα πελλετ και θα θελαμε τη βοηθεια καποιου που εχει ηδη στο σπιτι του για την πληρη αληθεια!εχουμε ακουσει γενικα καλα λογια για ελληνικους αλλα θα θελαμε καποια ονοματα!ευχαριστω προκαταβολικα!


Αν θες τη γνωμη μου μη βαλεις καυστηρα πελλετ. Ασε καλυτερα το πετρελαιο πιο οικονομικα θα σου βγει στο τελος. Τωρα μαλιστα ακουγετε οτι θα βγαλουν δευτερη ποιοτητα για καυστηρες σε καλυτερη τιμη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61969 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

makiskat έγραψε: Αγαπητοί φίλοι μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα τις ρυθμίσεις για το σπίτι μου. Σας θυμίζω 200 μ και 40αρης λεβητας
Αέρας 2, τροφοδοσία 1, αναμονή 45, κλαπε καμιναδας φουλ ανοικτό, κυκλοφορητης εκτός πίνακα με δικό του υδροστατη
Ανάβει στους 50, σβήνει στους 50, πυρήνα περυσινή ξερή .
Θερμοστατης χώρου μόνιμα στους 20 βαθμούς, ο λεβητας έτσι κάνει την συντήρηση του και σβήνει
Χωρίς να ενοχλεί και να δουλεύει συνέχεια .
Σκούπα σταχτης μόνιμα και καθάρισμα 2 φορές το ταψί
Σας ευχαριστώ


Μπραβο φίλε... Εγώ τελικά δεν άντεξα και τα 800 kg που είχαν μείνει από αυτά που είχα πάρει από τον ζαχαριουδάκη τα πέταξα. Δεν αντεχόταν άλλο.. 1 ξεχειλισμένο Ταψί στάχτη την ημέρα με κατανάλωση 50 kg την ημέρα, 20 % στάχτη έκανε αυτή η μακακία...

Τώρα έχω ρυθμίσεις ακριβώς τις ίδιες με τις δικές σου και αδειάζω μισό ταψή κάθε 3 ημέρες..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61970 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

makiskat έγραψε: Αγαπητοί φίλοι μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα τις ρυθμίσεις για το σπίτι μου. Σας θυμίζω 200 μ και 40αρης λεβητας
Αέρας 2, τροφοδοσία 1, αναμονή 45, κλαπε καμιναδας φουλ ανοικτό, κυκλοφορητης εκτός πίνακα με δικό του υδροστατη
Ανάβει στους 50, σβήνει στους 50, πυρήνα περυσινή ξερή .
Θερμοστατης χώρου μόνιμα στους 20 βαθμούς, ο λεβητας έτσι κάνει την συντήρηση του και σβήνει
Χωρίς να ενοχλεί και να δουλεύει συνέχεια .
Σκούπα σταχτης μόνιμα και καθάρισμα 2 φορές το ταψί
Σας ευχαριστώ


Μπραβο φίλε... Εγώ τελικά δεν άντεξα και τα 800 kg που είχαν μείνει από αυτά που είχα πάρει από τον ζαχαριουδάκη τα πέταξα. Δεν αντεχόταν άλλο.. 1 ξεχειλισμένο Ταψί στάχτη την ημέρα με κατανάλωση 50 kg την ημέρα, 20 % στάχτη έκανε αυτή η μακακία...

Τώρα έχω ρυθμίσεις ακριβώς τις ίδιες με τις δικές σου και αδειάζω μισό ταψί κάθε 3 ημέρες..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.176 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ