Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111001 από kostasch79
Πριν λίγο γύρισα απο Leroy.Έχει γίνει λάθος στη φωτογραφία. Άλλο φίλτρο πουλάνε. Απλή κατασκευή για τοιχο.Καμία σχέση με το φίλτρο του κ.Μόσχαλη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113961 από theoilia
Χθες το βράδυ άναψα για πρώτη φορά για φέτος την σόμπα μου,περισσότερο για να δω αν όλα πάνε καλά.Την άναψα,έβαλα το φίλτρο στην μπρίζα και ξαφνικά απέκτησα ένα καταράκτη στο μπαλκόνι μου.Το φίλτρο κάνει θόρυβο λες και είμαι δίπλα σε κάποιο καταράκτη.Μέχρι την τελευταία φορά,πέρσι,που την άναψα ακουγόταν μόνο η αντλία νερού τώρα ακούγετε και νερό να τρέχει.Τι στο καλό;Είναι ενοχλητικός αυτός ο θόρυβος,καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113964 από γιαννης-δραμα

theoilia έγραψε: Χθες το βράδυ άναψα για πρώτη φορά για φέτος την σόμπα μου,περισσότερο για να δω αν όλα πάνε καλά.Την άναψα,έβαλα το φίλτρο στην μπρίζα και ξαφνικά απέκτησα ένα καταράκτη στο μπαλκόνι μου.Το φίλτρο κάνει θόρυβο λες και είμαι δίπλα σε κάποιο καταράκτη.Μέχρι την τελευταία φορά,πέρσι,που την άναψα ακουγόταν μόνο η αντλία νερού τώρα ακούγετε και νερό να τρέχει.Τι στο καλό;Είναι ενοχλητικός αυτός ο θόρυβος,καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

Στα πρωτα αναματα ετσι κανει αλλα μετα στρωνει,τουλαχιστον σε μενα.
Λιγο με μπερδευει αυτο το καταρακτης που λες γιατι η αντλια ακουγεται μονο(παραπανω στην αρχη).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113966 από theoilia
Νερό ακούγετε να τρέχει.Κάτι σαν καζανάκι που τρέχει αλλά στο πιο δυνατό

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113968 από γιαννης-δραμα
Βαλτο να δουλεψει κανα 2-3 ωρες και ισως στρωσει.
Του εκανες κανενα καθαρισμο εσωτερικο μηπως και το σωληνακι του νερου δεν εκατσε καλα και κανει θορυβο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113969 από theoilia
Το φίλτρο το καθάρισα ρίχνοντας νερό με το λάστιχο και πίεση.Έβγαλα και το αλουμινένιο πλέγμα και το έπλυνα.Εννοέις το διαφανές λάστιχο που πάει από την αντλία στο αλουμινένιο φίλτρο;Τι να το κάνω αυτό;Δούλεψε το φίλτρο για κανά τρεις ώρες χθες το βράδυ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ