Re:Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4948 από iliplus
Απαντήθηκε από iliplus στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Χαιρετώ την παρέα!
Σας βρήκα τυχαία στο νετ και έχω διαβάσει πολύ ενδιαφέροντα πράγματα εδώ μέσα, μπράβο για την προσπάθεια.

Ηλίας, Αθήνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5420 από PARANOIA
Απαντήθηκε από PARANOIA στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Χαιρετίσματα από την όμορφη Λιβαδειά.
Έχω έναν λέβητα πυρηνόξυλου εδώ και 5 χρόνια. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά η αναζήτηση του τέλειου είναι χαρακτηριστικό μου και ... να μαι !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5745 από steliosveronis
Απαντήθηκε από steliosveronis στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Χαιρετώ την όμορφη (και πολτισμένη) παρέα.
Αν και σας διαβάζω τόσο καιρό (μάλιστα, είχα δώσει τα στοιχεία μου για εγγραφή), μόλις τώρα ενεργοποίησα το λογαριασμό.
Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5794 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Σας βρήκα την κατάλληλη στιγμή - καλώς σας βρήκα!

Μένω σε περιοχή - κατάψυξη, και πέραν του κλασσικού καλοριφέρ πετρελαίου, έχω κλειστό τζάκι μη ενεργειακό.

Φέτος, με την τιμή του πετρελαίου, προβληματίστηκα πολύ, με αποτέλεσμα να πέσω με τα μούτρα στα ξύλα, ουσιαστικά υποβοηθώντας απλά το καλοριφέρ. Ευτυχώς το σπίτι έχει μόνωση τούμπανο.

Επειδή ο χειμώνας του χρόνου φαντάζει βουνό, μπήκα στη διαδικασία εύρεσης εναλλακτικών και... να 'μαι!

Μειονέκτημα που μου περιορίζει κάποιες επιλογές: νοικιάζω.

Τέλος πάντων, πιστεύω πως βρίσκομαι στον κατάλληλο χώρο, όπου ο απλός καταναλωτής ενημερώνεται έγκυρα και έγκαιρα, όπου οι καταναλωτές συσπειρώνονται και απομακρύνουν τα κάθε λογής λαμόγια.

Περιηγήθηκα αρκετά στο site και η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική.

Συγχαρητήρια στους εμπνευστές / οργανωτές και στα μέλη που τροφοδοτούν την προσπάθεια με τη γνώση και την εμπειρία τους!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5796 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

GT έγραψε: Σας βρήκα την κατάλληλη στιγμή - καλώς σας βρήκα!

Μένω σε περιοχή - κατάψυξη, και πέραν του κλασσικού καλοριφέρ πετρελαίου, έχω κλειστό τζάκι μη ενεργειακό.

Φέτος, με την τιμή του πετρελαίου, προβληματίστηκα πολύ, με αποτέλεσμα να πέσω με τα μούτρα στα ξύλα, ουσιαστικά υποβοηθώντας απλά το καλοριφέρ. Ευτυχώς το σπίτι έχει μόνωση τούμπανο.

Επειδή ο χειμώνας του χρόνου φαντάζει βουνό, μπήκα στη διαδικασία εύρεσης εναλλακτικών και... να 'μαι!

Μειονέκτημα που μου περιορίζει κάποιες επιλογές: νοικιάζω.

Τέλος πάντων, πιστεύω πως βρίσκομαι στον κατάλληλο χώρο, όπου ο απλός καταναλωτής ενημερώνεται έγκυρα και έγκαιρα, όπου οι καταναλωτές συσπειρώνονται και απομακρύνουν τα κάθε λογής λαμόγια.

Περιηγήθηκα αρκετά στο site και η πρώτη εντύπωση είναι πολύ θετική.

Συγχαρητήρια στους εμπνευστές / οργανωτές και στα μέλη που τροφοδοτούν την προσπάθεια με τη γνώση και την εμπειρία τους!


Καλωσήρθες...
Διάδωσέ το.
Όσο περισσότεροι γίνουμε, τόσο περισσότερο θα μας σέβονται.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5799 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλως ορίζω και εγώ όλους τους "νέους" σε αυτή την παρέα!!!!!.....όσοι περισσότεροι αφιερώνουμε λίγο από το χρόνο μας για να παρουσιάζουμε τις εμπειρίες μας και θέτουμε τα ερωτήματά μας, τόσο περισσότερο θα βοηθηθούμε όλοι για να εμπλουτίσουμε τις γνώσεις μας και να κάνουμε σωστές επιλογές σύμφωνα με τις ανάγκες μας στη χώρα των "αετονύχηδων".

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ