Ας οργανωθούμε ανά περιοχή για συναντήσεις & ομαδικές αγορές!!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88945 από GT
Βρε thermonatura, το παρόν θέμα δεν ενδείκνυται για τέτοιες συζητήσεις. :)

Εδώ γίνεται μια προσπάθεια για δημιουργία τοπικών "πυρήνων" μελών, όπως το λέει και το θέμα.

Μήπως να το έθετες κάπου αλλού καλύτερα? ;)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88951 από thermonatura
Όσον αφορά την δημιουργία τοπικών πυρήνων , κανείς δεν έχει αντίρρηση.. κανείς όμως δεν μιλάει για τα υπόλοιπα … και σταματώ εδώ … ;) ;) ;)

Διαγράφηκε διαφημιστική υπογραφή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88952 από dimlyk
μια και τα υπολοιπα μπορει ναχουν ενδιαφερον ...μπορεις ν ανοιξεις ενα καινουριο θεμα ...
το παρον εχει μεινει ως μια καταγραφη ... οποιες προσπαθειες συντονισμου αγορων απο μελη μικρες η μεγαλες ,,,παντα γινονται σε νεα θεματα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88957 από mastoras

thermonatura έγραψε: Μάλλον δεν σου αρέσει η πραγματικότητα !!! πήρα φόρα ???? δεν ξέρεις τι γίνεται ????


Αποκλείεται εμένα να μην μου αρέσει η πραγματικότητα. Το "πήρες φόρα" θεώρησε το χιούμορ. :)

Στην ερώτηση σου το εάν ξέρω τι γίνεται, οφείλω να σου πω, πως είμαι σε θέση να ξέρω τι ακριβώς γίνεται.

Τίποτα το πονηρό, τίποτα το ύποπτο, τίποτα το κατευθυνόμενο.... από μεριάς διαχείρισης και λειτουργίας του φόρουμ. Αν αυτό αφήνεις να εννοηθεί.

Μπορούμε εάν θέλεις να το διευρύνουμε ακόμα περισσότερο το θέμα. Φτάνει αυτό να έχει κάποια βάση, και όχι να μιλάμε αόριστα και να κάνουμε υποθέσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88958 από caftis

vag1234 έγραψε: και που θα τους ξεφορτώσει στην Αθήνα. Νταλίκα είναι δεν μπαίνει στα στενά..

Εχω εγω χώρο στο Μενίδι εκει ξεφορτωνουμε νταλικα με συρομενο απο Κατερίνη που μας φερνουν πραγματα ειναι κοντα στην Αττικη οδο.Εγω θελω 5 τονους αν μιλάμε για ξύλα.Caftis δήμος Φυλής.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by caftis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88968 από thermonatura
Χαίρομε ιδιαίτερα που σου αρέσει η πραγματικότητα. Οκ το θεωρώ χιούμορ.. το ότι ξέρεις τι γίνεται είναι θετικό διότι θα συνεννοηθούμε . Η δημοσίευση μου με τίποτα δεν εννοεί το φόρουμ. Βεβαίως και θέλω να διευρύνουμε το θέμα χωρίς αοριστίες.. .

PS Επειδή κλείνω τα λέμε από δευτέρα … καλό σαββατοκύριακο σε όλους.

Διαγράφηκε διαφημιστική υπογραφή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ