Ας οργανωθούμε ανά περιοχή για συναντήσεις & ομαδικές αγορές!!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88973 από kqpones
Νομός Αχαΐας
Δήμος Πατρέων

Ενδιαφέρομαι για 5-10 τόνους ξύλα. Υπάρχει χώρος για ξεφορτωμα (περιοχή Ζαρουχλεικα) αλλά όχι τρόπος. Αυτό φαντάζομαι κανονιζεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88978 από aris11

caftis έγραψε:

vag1234 έγραψε: και που θα τους ξεφορτώσει στην Αθήνα. Νταλίκα είναι δεν μπαίνει στα στενά..

Εχω εγω χώρο στο Μενίδι εκει ξεφορτωνουμε νταλικα με συρομενο απο Κατερίνη που μας φερνουν πραγματα ειναι κοντα στην Αττικη οδο.Εγω θελω 5 τονους αν μιλάμε για ξύλα.Caftis δήμος Φυλής.

Και εγώ έχω του πεθερού το μερσεντεδάκι για να κάνουμε διανομή 2-3 τόνους την κάθε φορά αν βρούμε και ένα κλάρκ και μόνο για τα μέλη του φόρουμ το βλέπουμε.
Να δούμε και το συρόμενο από Κατερίνη αν μπορεί να μας τα φέρει με ένα δρομολόγιο θα μπορέσει να φέρει 35-40 τόνους και έτσι θα κατεβεί το κόστος περισσότερο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88982 από vag1234

aris11 έγραψε:

caftis έγραψε:

vag1234 έγραψε: και που θα τους ξεφορτώσει στην Αθήνα. Νταλίκα είναι δεν μπαίνει στα στενά..

Εχω εγω χώρο στο Μενίδι εκει ξεφορτωνουμε νταλικα με συρομενο απο Κατερίνη που μας φερνουν πραγματα ειναι κοντα στην Αττικη οδο.Εγω θελω 5 τονους αν μιλάμε για ξύλα.Caftis δήμος Φυλής.

Και εγώ έχω του πεθερού το μερσεντεδάκι για να κάνουμε διανομή 2-3 τόνους την κάθε φορά αν βρούμε και ένα κλάρκ και μόνο για τα μέλη του φόρουμ το βλέπουμε.
Να δούμε και το συρόμενο από Κατερίνη αν μπορεί να μας τα φέρει με ένα δρομολόγιο θα μπορέσει να φέρει 35-40 τόνους και έτσι θα κατεβεί το κόστος περισσότερο.


Θα δούμε όλες τις λύσεις αλλά νομίζω ότι είναι να γίνει, θα πρέπει να γίνει σε συνεννόηση πάντα μέσω της διαχειριστικής ομάδας του forum..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88986 από dimlyk
με το τελειωμα του χειμωνα σε κανα μηνα δηλ ..καλα θα ειναι να αρχισουμε να συζηταμε για ομαδικες αγορες ... ενα βασικο προβλημα που ειχαμε μεχρι τωρα ηταν η προσωρινη αποθηκευση και διανομη ...κι ενα δευτερο η συμφωνια μας ως προς το τι θα αγορασουμε...αν αυτα τα δυο τα λυσουμε τοτε σιγουρα οι τιμες που θ πετυχουμε θα ειναι αρκετα συμφερουσες ...σε σχεση παντα με την αγορα ( θελω να ελπιζω τουλαχιστον)
λιγο υπομονη λοιπον...χωροια φυσικα να ειναι κακο οι οποιες ιδεες η δυνατοτητες να κατατιθενται απο τωρα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88987 από aris11

vag1234 έγραψε:

aris11 έγραψε:

caftis έγραψε:

vag1234 έγραψε: και που θα τους ξεφορτώσει στην Αθήνα. Νταλίκα είναι δεν μπαίνει στα στενά..

Εχω εγω χώρο στο Μενίδι εκει ξεφορτωνουμε νταλικα με συρομενο απο Κατερίνη που μας φερνουν πραγματα ειναι κοντα στην Αττικη οδο.Εγω θελω 5 τονους αν μιλάμε για ξύλα.Caftis δήμος Φυλής.

Και εγώ έχω του πεθερού το μερσεντεδάκι για να κάνουμε διανομή 2-3 τόνους την κάθε φορά αν βρούμε και ένα κλάρκ και μόνο για τα μέλη του φόρουμ το βλέπουμε.
Να δούμε και το συρόμενο από Κατερίνη αν μπορεί να μας τα φέρει με ένα δρομολόγιο θα μπορέσει να φέρει 35-40 τόνους και έτσι θα κατεβεί το κόστος περισσότερο.


Θα δούμε όλες τις λύσεις αλλά νομίζω ότι είναι να γίνει, θα πρέπει να γίνει σε συνεννόηση πάντα μέσω της διαχειριστικής ομάδας του forum..

φυσικά πάντα μέσω της διαχειριστικής ομάδας του forum..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89017 από xristosf
Καλησπέρα κι από μένα

Χρήστος από Νομό Δράμας, Δήμο Δράμας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ