Λέβητας Thalia 20 kW

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142394 από bobus
Απαντήθηκε από bobus στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW
Χθες βρέθηκαν ΔΥΟ προβληματα, η καμινάδα και το πλαστικό κάλυμμα της αντίστασης που δεν είχε βγάλει ο τεχνικός τους

Εγώ θα φροντίσω το πρώτο, αυτοί πρέπει να φροντίσουν το δεύτερο. Και καθυστερεί πολλές μέρες να έλθει, και έχει πρόβλημα συμπεριφοράς όταν έρχεται, και σωστή δουλειά δεν έκανε.

Για τα άλλα που λές, εντάξει αλλά ο Μιχάλης εδώ και λίγες μέρες δεν απαντά στο τηλέφωνο και τον έχω καλέσει σε απογευματινές ώρες 4-5 φορές... αυτό κάτι λέει... πάντα τον παρακολούσα για βοήθεια ευγενέστατα, ποτέ δεν του μίλησα άσχημα αν και με την ταλαιπωρία που έχω περάσει θα είχα πάτημα να το κάνω... άρα δεν είναι σωστό να με φτύσει έτσι.
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by bobus.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142424 από lia77
Απαντήθηκε από lia77 στο θέμα Re:Λέβητας Thalia 20 kW
ο τεχνικος που εχουν στην εταιρεια για την αθηνα δεν ειναι μονο ασυνεπης ειναι κακιστος επαγγελματιας αυτος τουλαχιστον που ειχε ερθει σε εμενα με τον οποιο τσακωθηκα κιολας στο τηλεφωνο πολλες φορες γιατι προσπαθουσε να μου αποδειξει οτι εγω φταιω που δεν αναβε η σομπα ενω το τασακι ειχε εντελως στραβωσει και ουτε καν το προσεξε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142425 από bobus
Απαντήθηκε από bobus στο θέμα Re:Λέβητας Thalia 20 kW
Αν είναι 35άρης χοντρός με λίγα μαύρα κατσαρά μαλιά, χρόνιο δερματολογικό πρόβλημα στο σβέρκο, και έρχεται πάνα με μαύρη φόρμα, είναι ο ίδιος.

Είναι αυτός που με ύφος επικριτικό μου είχε πει "ξέρετε πως πρέπει να έχει 15 τουλάχιστον βαθμούς στο λεβητοστάσιο για να ανάψει;"

"ναι φίλε μου, το ήξερα πως η σόμπα χρειάζεται.... σόμπα, και παρόλα αυτά την αγόρασα..."

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142447 από bobus
Απαντήθηκε από bobus στο θέμα Λέβητας Thalia 20 kW

giokaspart έγραψε: Η καμινάδα σου αφού ήδη σου έβγαλε θέμα, μάλλον θα σου ξαναβγάλει, οπότε πρέπει να ψάξεις το λόγο.
Δεν νομίζω όμως να έχεις τα προβλήματα του παρελθόντος. Άντε το πολύ πολύ να την καθαρίζεις πιό συχνά.
Εγώ έχω το αντίστροφο "πρόβλημα", δηλαδή υπερβολικό ελκυσμό λόγω ύψους και μου είπε ο Σάββας να βάλω τη ρύθμιση στο έλεγχο στροφών στο off.


Ο Σάββας με προέτρεψε να κάψω ένα φύλλο εφημερίδας κάτω από την ανοικτή τάπα και να δω αν ο καπνός θα βγει από πάνω. Το έκανα, και βγήκε μια χαρά ο καπνός. Μετά ανέβηκα και κοίταξα απο πάνω, είδα όλο το σωλήνα καθαρό και το φως κάτω στην άκρη. Μετά την ξανακαθάρισα και φυσικά δεν έβγαλε τίποτε. Αύριο θα το βάλω μπρος με την τάπα στη θέση της, είμαι περίεργος, αφού πλέον με 100% βεβαιότητα ξέρω πως η καμινάδα ΔΕΝ έχει πρόβλημα, θα ανάψει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142477 από lia77
Απαντήθηκε από lia77 στο θέμα Re:Λέβητας Thalia 20 kW
bobus οχι δεν ειναι ετσι αυτος που ηρθε ειναι ενα παιδακι 18 χρονων που δεν ηξερε τιποτα. βεβαια δεν ηρθε ο ιδιος που μας συστησε η εταιρεια αλλα μας εστειλα αυτο το παιδακι σαν υπαλληλο του. Μιλησε ομως μαζι του στο τηλεφωνο και ηταν ενας απιστευτα αγενης τυπος ξερολας που απλα δεν ακουγε τι του ελεγα και πηρα μετα και παραπονεθηκα στην εταιρεια γι αυτον που μου εστειλαν. Μ.Α. τα αρχικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142478 από lia77
Απαντήθηκε από lia77 στο θέμα Re:Λέβητας Thalia 20 kW
εγω δεν εχω καταλαβει γιατι η εταιρεια τον εχει ακομα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.134 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ