Primus 45

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 8 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #152980 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Primus 45
Καλημέρα!Εδω και λιγες μέρες ο ψηφιακος ηλεκτρονικος πινακας δεν δειχνει τίποτα και δεν δουλευει καθολου ο καυστήρας.Ενω ο κεντρικος διακόπτης ειναι αναμενος δεν δουλευει τίποτα.Ξερετε τι μπορει να συμβαινει;
Last edit: 8 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by george cc.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #152993 από ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ
Απαντήθηκε από ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ στο θέμα Primus 45
Φιλε george cc χωρις να ειμαι ειδικος αν ξεβιδωσεις τις 4 βιδες του πινακα εχει 3 ασφαλειες μικρες αν θυμαμαι καλα η θα ειναι καμενες η εχεις καποιο αλλο προβλημα.Προσοχη να κατεβασεις την ασφαλεια παροχης ρευματος πριν ανοιξεις τον πινακα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 8 Μήνες πριν #153351 από ΠΑΠΑΣ.
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ. στο θέμα Απ: Primus 45

Nik3453 έγραψε: Καλημέρα ΠΑΠΑΣ πρώτη φορά στο φόρουμ εχω κ γω τον ίδιο λεβητα και εχω αντιμετωπίσει αρκετά προβλήματα κ θα θέλα την συμβουλή σου . πως μπορω να στείλω p.m μόνο σε σένα ?


Φιλε Nik οι περισσοτεροι εδω εχουμε τον ιδιο λεβητα.Γραψε τα προβληματα σου να τα συζητησουμε ολοι μαζι.

Ειχα προβλημα, (μεταξυ αλλων) και με τον κωδικο χρηστη και αναγκαστηκα να ξανακανω λογαριασμο.Επειδη δεν μπορουσα να βαλω ακριβως το ιδιο ονομα χρηστη εβαλλα διπλα στο παπας μια τελεια.Γιαυτο και φαινεται οτι εχω μονο 1 μηνυμα.Δεν ξερω αν οι διαχειριστες μπορου να κανουν κατι με το θεμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153813 από tasos11
Απαντήθηκε από tasos11 στο θέμα Primus 45
Καλημέρα, έχω τον eco34 και οχιςτον primus, αλλά με χρήση πτερυγοφορων επιβραδυντών είδα σημαντική διαφορά στην απόδοση μέσω της μείωσης θερμοκρασίας καυσαερίων.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panelbas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154000 από panelbas
Απαντήθηκε από panelbas στο θέμα Primus 45
Kαλησπέρα και καλό χειμώνα.
Αυτοί οι επιβραδυντές πόσο στοιχίζουν?Τι ακριβώς διαφορά έχουν στην απόδοση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154002 από tasos11
Απαντήθηκε από tasos11 στο θέμα Primus 45
Εγώ τους αγόρασα 60$ , είναι σε τμχ του 1 m, το κάθε ένα κοστίζει 10 ευρώ και το κόβεις με τροχό στα 2 . Έχω 12 τούμπα άρα χρειάστηκα 6 τμχ. Τώρα όσον αφορά τη διαφορά στην απόδοση , είναι σημαντική, το πόσο, εξαρτάται και από τον ΄λέβητά σου, γιατί εμένα καίει μόνο ξύλο. Απλά να έχεις κατά νου, ότι θα χρειάζεται ένα κλικ νωρίτερα καθάρισμα τα τούμπα. Σε περίπτωση που το σκεφθείς, δεν πρόκειται νασ ου δημιουργήσουν το παραμικρό πρόβλημα!! ΑΝ βάλεις στο google επιβραδυντές καυσαερίων, το πρώτο αποτέλεσμα που θα σου βγάλει από κει τους πήρα.Κάνουν δουλειά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panelbas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.221 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ