Κήπος

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94532 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Κήπος
Λευτερη σεναζι περιμετρικα δεν χρειαζεατι γιατι ετσι και αλλιως θα σκαψω να κατεβω καμια 20 ποντους για να ερθω προσωπο με τις αλλες πλακες που ειναι στρωμενες.
Ρε φιλε το θεμα ειναι οτι κανω να το κανω μια και εξω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94596 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Κήπος
Κατάλαβα ... ;)

και εσύ...ότι πει η γυναίκα...ίδιες πλάκες θέλει... :lol:

Σαν να είμουν εκεί...η φράση ...να είναι ίδιο... :P :P :P

Δεν μας σώνει τίποτε...οπότε κάντο όπως είπες...απλώς να υπολογίζεις παραπάνω στα υλικά...με 30 ευρώ το μπετό έτοιμο δεν νομίζω. ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94608 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Κήπος
καλημερα ανησυχοι κηποσυναδερφοι
σκεφτομουν να κανω εναν φραχτη ξυλινο απο μπαλετες εντος του οικοπεδου μου για να διαχωρισω τον κηπο με τα δεντρα(ελιες).ξερει κανεις σε τι τιμες κυμαινονται και που μπορω να βρω μπαλετες?περιοχη κατερινη θεσσαλονικη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94618 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Κήπος

filosofos έγραψε: καλημερα ανησυχοι κηποσυναδερφοι
σκεφτομουν να κανω εναν φραχτη ξυλινο απο μπαλετες εντος του οικοπεδου μου για να διαχωρισω τον κηπο με τα δεντρα(ελιες).ξερει κανεις σε τι τιμες κυμαινονται και που μπορω να βρω μπαλετες?περιοχη κατερινη θεσσαλονικη.


Αν δεν κάνω λάθος οι μάντρες που πουλάνε τις ξύλινες παλέτες τις αγοράζουν προς 1-1,5 και τι δίνουν 5...

Δες σε τίποτα οικοδομές αν υπάρχουν και μάζευε όποτε μπορείς και δώστους κάτι το πολύ μιας και δεν τις κρατάνε...αλλιώς σε κανένα γνωστό που τις έχει παρατημένες ή σε αγρότες που αγοράζουν λιπάσματα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94637 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Κήπος

lefteris έγραψε: Κατάλαβα ... ;)

και εσύ...ότι πει η γυναίκα...ίδιες πλάκες θέλει... :lol:

Σαν να είμουν εκεί...η φράση ...να είναι ίδιο... :P :P :P

Δεν μας σώνει τίποτε...οπότε κάντο όπως είπες...απλώς να υπολογίζεις παραπάνω στα υλικά...με 30 ευρώ το μπετό έτοιμο δεν νομίζω. ;)


Λευτερη οχι ρε φιλε η γυναικα λεει να μην το στρωσω ολο αλλα μονο εκει που θα μπουν τα ξυλα.
Εγω λεω αφου θα φαμε που θα φαμε το γα./.....ι να κανουμε κατι καλο να μεινει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #94659 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Κήπος
Τότε μονόδρομος...αν έχεις ίδια μεγάλη επιφάνεια και θες ίδιες πλάκες ...ή σταμπωτό ;) αλλα δεν ξέρω για την περιοχή σου τιμές και συνεργεία για να συγκρίνεις.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ