energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108906 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Γιώργο δώσε ένα λογαριασμό εθνικής να στείλω και εγώ 20€.

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108907 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Diplomatis έγραψε: Μήπως είναι εύκολο να έχουμε κι ένα λογαριασμό Εθνικής για να μη πληρώνουμε έξοδα μέσω web Banking;
Επίσης υπάρχουν πολλά μωρουδίστικα ρουχαλάκια σχεδόν καινούργια, πως και που μπορούμε να τα στείλουμε;


Πρεπει να εχουν μαζέψει αρκετά ρουχαλάκια. θα μας πεί η Νανσυ αν χρειάζεται κατι επιπλεον.

Λγσμός Εθνικής

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108908 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Γιωργο τη πεμπτη θα στειλω 20 ευρω στην Eurobank
Αν καταφερουμε να βοηθησουμε αυτη την οικογενεια σαν φορουμ ισως μπορεσουμε να κανουμε
πραξη και αλλα πραγματα που εχουμε πει κατα καιρους και δεν προχωρησαν για καποιο λογο!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108910 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

jnet έγραψε:

Diplomatis έγραψε: Μήπως είναι εύκολο να έχουμε κι ένα λογαριασμό Εθνικής για να μη πληρώνουμε έξοδα μέσω web Banking;
Επίσης υπάρχουν πολλά μωρουδίστικα ρουχαλάκια σχεδόν καινούργια, πως και που μπορούμε να τα στείλουμε;


Πρεπει να εχουν μαζέψει αρκετά ρουχαλάκια. θα μας πεί η Νανσυ αν χρειάζεται κατι επιπλεον.

ΕΘΝΙΚΉ 217/604305-42 Κυργίδης Γιώργος

Γιώργο δε μου' βγαλε όνομα λογαριασμού, ήρθαν σε σένα ή πήγαν αλλού;
Αυτά τα λίγα για αρχή κι εύχομαι να "πιάσουν τόπο" οι προσπάθειες όλων, να γεννηθεί με το καλό το παιδάκι και να ζεσταθεί φέτος το χειμώνα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108916 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Diplomatis έγραψε:

jnet έγραψε:

Diplomatis έγραψε: Μήπως είναι εύκολο να έχουμε κι ένα λογαριασμό Εθνικής για να μη πληρώνουμε έξοδα μέσω web Banking;
Επίσης υπάρχουν πολλά μωρουδίστικα ρουχαλάκια σχεδόν καινούργια, πως και που μπορούμε να τα στείλουμε;


Πρεπει να εχουν μαζέψει αρκετά ρουχαλάκια. θα μας πεί η Νανσυ αν χρειάζεται κατι επιπλεον.

ΕΘΝΙΚΉ 217/604305-42 Κυργίδης Γιώργος

Γιώργο δε μου' βγαλε όνομα λογαριασμού, ήρθαν σε σένα ή πήγαν αλλού;
Αυτά τα λίγα για αρχή κι εύχομαι να "πιάσουν τόπο" οι προσπάθειες όλων, να γεννηθεί με το καλό το παιδάκι και να ζεσταθεί φέτος το χειμώνα.


Δεν το εχω σε WEB αυτόν θα πάω στην τραπεζα με το βιβλιαριο να τα βγάλω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108926 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

mastoras έγραψε:

tas έγραψε: Οσοι από τους παρόντες το θελήσουν, μπορούν να βάλουν από ένα μικρό ποσό (π.χ. 10 ευρώ) για να προχωρήσουμε άμεσα. Λόγω δουλειάς δεν θα είμαι παρών, αλλά θα βρω τρόπο να δώσω τα χρήματα.
Οτι κι αν αποφασιστεί, είμαι μέσα.


Τάσο υπάρχει ένα πολύ απλός, γρήγορος, και σίγουρος τρόπος να μαζέψουμε κάποια χρήματα. ;)

Σε έναν ταχυδρομικό φάκελο, διπλώνουμε μια κόλλα Α4 και βάζουμε μέσα 5ευρώ [δεν χρειάζεται περισσότερα]


Γράφουμε από έξω το NICK NAME που έχουμε εδώ στο energ.gr κολλάμε γραμματόσημο και το ταχυδρομούμε σε ταχυδρομική θυρίδα.

ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΣΊΓΟΥΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.........και ευκολία για όλους, από ένα παιδάκι 5ετών, έως έναν παππού 90 ετών που θα ήθελε να κάνει μια καλή πράξη.


Δημήτρη τον αφήνουμε αυτό τον τρόπο. Και το γραμματοσημο κοστίζει αλλα το πιο βασικο(χανονται κιολας): Στις 24 Αυγουστου η γειτονισσα μας(Καρδία Θεσσαλονικης) ταχυδρομισε κατι στην πεθερά μου στην Σίνδο και ακόμη δεν εχει φτάσει.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ