energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109848 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Re:Απ: energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

mastoras έγραψε: Παρακαλούνται όσοι επαγγελματίες παρακολουθούν αυτό το θέμα, να ανταποκριθούν.

Παρακαλούνται όσοι διατηρούν φιλικές σχέσεις με επαγγελματίες που θα μπορούσαν να προσφέρουν τα κάτωθι υλικά να τους προσεγγίσουν ζητώντας τους να προσφέρουν σε αυτήν την ανθρωπιστική προσπάθεια που κάνουμε εδώ στο energ.gr

1] Τεμαχισμένες μελαμίνες για την κατασκευή την κουζίνας. Πάγκος, βρύση, νιπτήρας.

2] Προφίλ [βέργες] αλουμινίου σειράς 9300 ALOYMIL ανοιγόμενα για την κατασκεύη κουφωμάτων παραθύρων.

3] Σωλήνες μορφής οποιαδήποτε διάστασης, ακόμα και διαφορετικά νούμερα, για την κατασκευή κάγκελα και σκάλας.

4] Δάπεδο laminate, πλακάκια δαπέδου, η ακόμα και ραμποτέ πεύκο.

5] Κεραμίδια .....δεν ξέρω ακόμα τι τύπου. Τσιμέντα, κόλλες πλακιδίων, σοβάς σε σακιά.

6] Ξυλεία στέγης, καδρονάκια, πέτσωματα,

και τέλος το πιο σημαντικό:

7] Μπρικέτες και καυσόξυλα.


Για λεπτομέρειες και πληροφορίες στο e-mail μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109858 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Re:Απ: energ.gr = κοινωνικό φόρουμ

mastoras έγραψε: Στην συνέχεια να δηλώσετε συμμετοχή για 1 ημέρα προσφοράς τεχνικής και χειρονακτικής εργασίας. Όποιος εξοπλισμός [εργαλεία χειρός, σκαλωσιές, μηχανήματα κτλ] χρειαστεί, θα τον παρέχω εγώ στο συνεργείο που θα οργανώσουμε.


Μέσα...

Θα ψάξω και στην αποθήκη να δω αν έχει ξεμείνει κάτι που μπορεί να φανεί χρήσιμο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109859 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Παρακολουθω μερες τωρα το θεμα και πραγματικα λυπαμαι για το οτι δεν συμετεχει κοσμος. Απο την μια βεβαια αντιλαμβανομαι οτι τα πραγματα ειναι για ολους μας δυσκολα, αλλα απο την αλλη 5 Ε δεν ειναι και πολλα για μια κινηση ανθρωπιας και βοηθειας!

Δημητρη θα μιλησουμε αυριο τηλεφωνικα για το θεμα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109860 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Re:Απ: energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Δημήτρη εκτός από το μικρό οικονομικό βοήθημα που έστειλα, προσφέρομαι και για χειρωνακτική εργασία την ημέρα που θα ορίσεις μιας που έχω και χρόνο όντας "διαθέσιμος". Αρκεί να ενημερώσεις λίγο νωρίτερα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109864 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα Re:Απ: energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Αύριο θα κάνω κι εγώ μια μικρή κατάθεση στην Εθνική. Δυστυχώς δεν μπορώ πολλά αλλά φασούλι φασούλι θα γεμίσουμε το σακούλι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109866 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Re:Απ: energ.gr = κοινωνικό φόρουμ
Η μαγική συνταγή φίλε μου, για να μαζευτούν χρήματα για φιλανθρωπικούς σκοπούς είναι αυτή, που πολύ σωστά έχεις αναφέρει ;)

Φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι. :blink:

Τα 20αρικα είναι "βαριά" και μπράβο σε αυτούς που τα έδωσαν. Και τα 10αρικα ακόμα είναι "βαριά" για τις σημερινές καταστάσεις που ζούμε.

Από 1 έως 5 ευρώ....όμως, είναι ένα ποσό που μπορεί να δώσει ακόμα και ένας άνεργος.....που λέει ο λόγος.

Και κάτι σημαντικό....ποτέ και πουθενά δεν θα αναφέρουμε τι ποσό έχει καταθέσει ο καθένας μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ