Βοηθεια σε Μονογονεική Οικογενεια - Αναγκη για ενεργειακό Τζακι

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135389 από jnet
Σημερα επισκέφτηκα την Μαρία και εβγαλα και φωτογραφία τα ξυλα που μείναν υπολοιπο από την προσφορά μας.





Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135432 από Nasikas
Βλέπω και ποδήλατα.
Πριν 6 μηνες χαρίσαμε ολοκαίνουργο επειδή ψήλωσε ο μικρός.
Σε κανένα χρόνο που θα ψηλώσει κι άλλο, να θυμηθώ να φερω αυτό που έχει τωρα. (και δεν μου αρεσει επειδή ειναι κόκκινο γαβρέ...)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135440 από jnet

Nasikas έγραψε: Βλέπω και ποδήλατα.

Θα ρωτησω αν είναι των παιδιών της Μαρίας γιατί είναι πολυκατοικία

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144228 από jnet
Καλημέρα και Χρονια Πολλά

Η Μαρία με καλεσε χτες και μου ζητησε να της στείλω ξύλα με τον πεθερό μου.

Δεν μου ζητησε βοηθεια.

Σκέφτηκα μηπως της τα πληρωσουμε εστω και εμεσα.
Επειδη ξέρω οτι χρωστάει στην ΔΕΗ πανω απο 700€ βεβαια είναι σε κοινωνικο τιμολόγιο και δεν της το κοβουν σκέφτηκα προκειμένου να μαζέψουμε τα 120€ που χρειαζονται για τα ξύλα(τα θελει συσκευασμένα σε σακκια για την ευκολη αποθηκευση και μεταφορα με το ασανσερ) να κανουμε μια κίνηση και αυτά τα χρήματα να τα βαλουμε στον λογαριασμό της ΔΕΗ και να ελαυφρυνθεί ο λογαριασμός.

Τι λέτε?

Επειδη σιγουρα καποιοι δεν θελουν να δηλωνουν οτι βοηθουν βαζω τον Κωδικο Ηλεκτρονικής Πληρωμής της ΔΕΗ
220759900011
το ονομα στον λογαριασμό είναι Μαριάνθη.


Περιμένω συμμετοχές ή και να μην το δηλωστε εδω δεν πειράζει.

Επιπλεον εγω θα ψαξω και για αλλους φιλους εκτος energ να συμπληρωσουμε το ποσό οποτε να πληρωσει λιγοτερα στα ξυλα.

Υπενθυμίζω οτι η Μαρία είναι μονη της με τα 2 παιδιά. Σιτιζεται απο το συσιτειο της Εκκλησία. Ο πατερας των παιδιών τους εχει αφήσει. Η ιδια ψαχνει για δουλειά αλλα είναι σε φαση χημειοθεραπειών. Επιπλεον ο μεγαλος της γιος εχει διαγνωστεί με αυτισμό.

Οποιος θελει γενικότερα να βοηθησει μπορεί να επικοινωνήσει και μαζί μου στο email του φορουμ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144232 από Nasikas

βαζω τον Κωδικο Ηλεκτρονικής Πληρωμής της ΔΕΗ
220759900011

- Μέσω ΑΤΜ ? Γίνεται πληρωμη ? (δεν εχω ιδέα επειδή πληρωνω με αυτοματη χρεωση Τραπ. λογ/μου)

- Μπριγκέτες απο την βιοτεχνια της Φλωρινας? (ειχε εκδηλωσει ενδιαφερον να στειλει περυσι - τηλεφ. Γιωργο )


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144402 από jnet
Σημερα πηγαν τα ξύλα και τελικά η Μαρία δεν χρειαστηκε να πληρωσει τιποτε χαρις την συμβολη βασικά ενος φίλου μου και της πνοής ελπίδας.

Στο επόμενο λογαριασμό της ΔΕΗ θα σας αναφέρω ποσα χρήματα μπήκαν απο το προηγουμενο ποστ μου.
Εννοείται οτι μπορείτε να βαλετε ακόμη και τωρα και για τις επομενες ημερες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ