Επαγγελματίες: ΠΡΟΣΟΧΗ στα εικονικά τιμολόγια Βουλγαρίας

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132089 από house
jnet πως με ποιανεις :D , αφου βλεπετε οτι γελαω (αλλα οταν γελαω τα χωνω κιολας)

Λοιπον πολλα ειπατε απ τα ξυλα πηγαμε στο "τη τα θελεις τα λεφτα να τα καψεις τη τα θες......."

Κυριε Νασικα , αμα με βρεις με 90 Ευρο ξυλα , τοτε και εγω θα κοψω τις μαλακιες και δεν θα αγοραζω αποπου νανε , και εκτος απο κατι μουριες που εχω , δεν κοψει ποτε ξυλα απ το βουνο , ουτε κατεβασα στα μουλοχτα απ το χωριο που μπορω να παρω χορικο κτλ κτλ ......
Εγω ξυλα θελω που λες , και θα τα παρω

φριτακος , ασε μας ρε φιλε που βγαζεις και συμπερασμα στην δικια μου τρελα (οτι νανε)

theoilia ελα να σε κερασω ενα χτενισμα , κομμωτης ειμαι , οποτε ξαναθεωρησε τη λες !!! Με κομμωτηριο οχι με βαλιτσακι στο δρομο !!! (εκει που πας μαλλον - μαλακια εβγαλα συμπερασμα)


κοσμιδις , μπραβο ρε φιλε , και εγω μεζονετα εχω 200 τετραγωνικα εχω , μπας και με παρακολουθεις :D
Απο που να παρουμε ρε φιλε , νομιμα ξυλα ??? απ τον ξυλα απεναντι που πουλαει βουλγαρικα ?????? χαχα πλακα εχεις


Κύριε Νασικα , δύστυχος και στον δικό μου κλάδο έχω βιώσει τα ίδια , και έχω δει απο κοντά τις καταστάσεις , λόγω της συχωρεμένης μου μητερας , που διετέλεσε 25 χρόνια πρόεδρος και τα τελευταία της 2 στο επιμελητήριο σαν την μοναδική εκλεγμένη γυναίκα ! Και τη δεν εχω δει-ακουσει που λες κ.Κωστα .....
Για να κάνεις μια επιτροπή οπως λεει ο νόμος , εχεις μπλέξει . Μαλλον στο τελος γυρίζουμε παί στο κεφάλι και θα πω παλι τα ιδια ! γ@@@ την νδ σου και το πασοκ σου και την αριστερά σου και τα κόμματα σου ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΥΓ. Και εγω χτες που το σκεφτόμουν , έλεγα οι "μακακες" θα με περάσουν για ακροδεξιο , γιατι ξεχασα το 2% τα ζωα ( το αλλο 10%+ τους βαζω στους ......... καλύτερα να μην πω θα με περάσουν για αναρχικό και αιντε βγάλε άκρη τη πρέπει να πεις παλι)
ΥΓ1. Αν λετε για μενα , εχω χαθει μεσα στις πετρες και τα τσιμεντα , προσπαθω να στρωσω ολο το σπιτι πετρα με τα χερακια μου ( τις πειρα(με ευρο) κατευθειαν απ το λατομειο , αλλα μαλλον και αυτο δεν κανει )
ΥΓ2. Προσωπικα δανειο δεν εχω ,εχω κανει τα περισσοτερα μεσα στο σπιτι μονος , πατωματα , σπατουλαρισμα , μαρμαρα , σκαλες ,κουζινα , μπανια , πλακακια , γυψοσανιδες και τωρα ναι και πετρες :D . Εχω εναν απεναντι με 300 χιλιαρικα σπιτι (ειχε και κηπουρο) ετοιμο κηπο που καθετε τωρα και πινει καφεδες και κλαίει ! Εμενα κλαίει η μεση μου !!!!
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by house.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132103 από lefteris
Ηοuse αυτά παθαίνει κανείς αμα λέει ότι θα το φτιάξει το μπετό στο χέρι.(δεν την ήθελες τελικά την μπετονιέρα ε?) :lol:

Όσο για ξερά ξύλα μην περιμένεις να βρείς με κάτω από την τιμή που είπες γιατί ποιο εύκολο είναι να τετργωνίσεις το κύκλο παρά να κατεβασεις την τιμή. Εδώ κούρεμα δεν έχει.

Όλοι οι χοντρέμποροι Έλληνες και Βούλγαροι είναι συνενοημένοι και ο ανταγωνισμός δεν είναι υγειής - ακόμα και αν θέλει κάποιος να κατεβάσει την τιμή - θα του το ξεκόψουν και δεν θα τον προμηθεύσουν οι χοντρέμποροι ξανά.



Περαστικά House.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132153 από Nasikas
:S :S :blink: :blink: :dry: :dry: :dry: :dry:
ακόμα δεν μπορώ να πιάσω...σταθμό με τον χαουζ......

Επειδή περιφέρομαι ανα την Ελλάδα, και η γυναικα μου λέει ότι θέλω κουρεμα, πες μου που εισαι να έλθω φίλε μου.
Να μου τα πεις απο κοντά μήπως και μπω στο πνεύμα σου.
Πάντως για αρχη, συμφωνω απόλυτα στο γ@@ω τα κόμματα σας- φίλοι στο fb τρελαίνονται που τους βρίζω όλους. :P


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132227 από house
καλήμερα κ.Νασικα

Δεν μας φωνάζεις στον τυρναβο (εκτος απ την δευτερα που το παρακάνετε ) να ποιούμε κανένα τσίπουρο ???
Θα παρω και τον Λευτέρη μαζι !!!


Τo που βρίσκομαι στο έστειλα hangouts στο google !!!
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132234 από stergiosbik
Προσεξε γιατι εκει εχουν κ το μπουρανι! :evil: :evil:
Αμα δεν φιλησεις τον φαλλο δεν περνας! :P :P :P :P

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132235 από lefteris
Το τσίπουρο το φέρνω εγώ. ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.118 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ