Επαγγελματίες: ΠΡΟΣΟΧΗ στα εικονικά τιμολόγια Βουλγαρίας

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132005 από egglezos

house έγραψε: Καλημέρα ,
μιας και μιλάνε λαρισαιοι να πω και εγω , καλα Κ. Νασικα μας έδωσες σχεδόν στεγνά ??? :D
Και το λεω αυτο , γιατι πως νομιζεις αγορασαμε ξυλα με 89 Ευρο τον τονο ????
Δηλαδή να αρχίσουμε να κλέβουμε , να πάμε να κοβουμε , γιατι σε χαλαμε την "πιατσα" ???
Πως να ζεσταφουμε ε ???
Και καλα εμεις οι ιδιώτες που παμε και αγοραζουμε ξυλα οπως νανε και οτι νανε !
Ο ξυλας που εχω απέναντι παίρνει απ το ιδιο κυκλωμα , γιατι τα ιδια φορτηγα βλεπω(εχω βγαλει και φοτος) και τη νομιζεις τα περνει με χαρτια ??? η' τα χαρτακια μουφα σαν αυτα που λες ????

Να αρχισει λοιπον ο ελενχος απο εσας ...... καταλαβαινουμε τη λεμε (τα λες και μονο σου , πελλετ κτλ) , και ασε μας να παιζουμε με την φωτια , γιατι θελουμε να ζεσταθουμε !!!!
Πατριδα , αν και εγω ειμαι απ τα αγραφα και οχι απ την σμιξη !!! και μαρεσουν τα χύμα , γιατι ειμαι 33 και οχι 53 , και την ηλικια την τονιζω ,γιατι γ@@@ την νδ σου και το πασοκ σου και την αριστερα σου και τα κομματα σου ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ που θα σε βγαλουν στο γυαλί για 30 δεύτερα και δεν θα μπορεσουμε να σε δουμε να τα μας λες ετσι ωραια (σε τρωει το κύκλωμα πετρελαιοκαναλα )!!!


Αυτή την απάντηση θα την κρατήσω για ενθύμιο / απόδειξη άν ποτέ με ρωτήσουν γιατί πήγα στην Αυστραλία οικονομικός πρόσφυγας... :sick:

Α ρε Ελλαδάρα...μια ζωή μας πληγώνεις... :(

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132007 από fritakos

house έγραψε: Καλημέρα ,
μιας και μιλάνε λαρισαιοι να πω και εγω , καλα Κ. Νασικα μας έδωσες σχεδόν στεγνά ??? :D
Και το λεω αυτο , γιατι πως νομιζεις αγορασαμε ξυλα με 89 Ευρο τον τονο ????
Δηλαδή να αρχίσουμε να κλέβουμε , να πάμε να κοβουμε , γιατι σε χαλαμε την "πιατσα" ???
Πως να ζεσταφουμε ε ???
Και καλα εμεις οι ιδιώτες που παμε και αγοραζουμε ξυλα οπως νανε και οτι νανε !
Ο ξυλας που εχω απέναντι παίρνει απ το ιδιο κυκλωμα , γιατι τα ιδια φορτηγα βλεπω(εχω βγαλει και φοτος) και τη νομιζεις τα περνει με χαρτια ??? η' τα χαρτακια μουφα σαν αυτα που λες ????

Να αρχισει λοιπον ο ελενχος απο εσας ...... καταλαβαινουμε τη λεμε (τα λες και μονο σου , πελλετ κτλ) , και ασε μας να παιζουμε με την φωτια , γιατι θελουμε να ζεσταθουμε !!!!
Πατριδα , αν και εγω ειμαι απ τα αγραφα και οχι απ την σμιξη !!! και μαρεσουν τα χύμα , γιατι ειμαι 33 και οχι 53 , και την ηλικια την τονιζω ,γιατι γ@@@ την νδ σου και το πασοκ σου και την αριστερα σου και τα κομματα σου ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ που θα σε βγαλουν στο γυαλί για 30 δεύτερα και δεν θα μπορεσουμε να σε δουμε να τα μας λες ετσι ωραια (σε τρωει το κύκλωμα πετρελαιοκαναλα )!!!


Και επειδή δεν έχεις να ζεστάθεις πρέπει να κλέβεις ή να γίνεστε κλεπταποδοχος αγοράζοντας κλεμμένα προϊόντα;;;
Αφού ξέρεις οτι ο ξυλας κλέβει πάρε απο αλλού και κατήγγειλε τον!!!
Αλλα βέβαια όλη την πάρτη μας κοιτάμε ας βολευτούμε εμείς και ας εφαρμόσει άλλος τον νόμο...
Γι αυτό φτάσαμε εώς εδώ και δε φταίνε ούτε τα κόμματα ούτε τα κανάλια γιατι τα κόμματα εμείς τα ψηφίσαμε και τα κανάλια εμείς τα βλέπουμε και τους δίνουμε δύναμη.
Και εσυ που είσαι 33 ετών απο οτι βλέπω δεν κανει κατι για να αλλάξεις απλά προσπαθείς να βολευτείς όπως έκαναν και κάποιοι άλλοι στη θέση σου 30 χρόνια πριν και τώρα τους βρίζεις.
Έτσι θα σε βρίζουν και τα παιδάκια που γεννιούνται σήμερα σε 30 χρόνια αν δεν κανείς κατι να αλλάξει η κατάσταση !!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132008 από theoilia
Ρε συ House με αυτή την νοοτροπία να σε δω σε λίγο καιρό που θα βρίσκεις δουλειά και με πόσα χρήματα μισθό...

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132010 από kosmidis80
Να παει στην Βουλγαρια να τον ταιζουν αυτοι! Κι αυτος και ολα τα κοπροσκυλα που πουλαν και πνευμα οτι αυτο που κανουν ειναι για επιβειωση.Κοψτε τις μαλακιες για το οτι δεν δεν εχετε να διαθεσετε 20 ευρω παραπανω στον τονο και να παρετε νομιμα τα ξυλα σας. Στην τελικη να το σκεφτοσασταν οταν αγοραζατε μεζονετες 200 τετραγωνικα!


Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132011 από kosmidis80
Νικο πες μου να ερθω και εγω Αυστραλια, γιατι εδω καθημερινα επιβεβαιωνω οτι οσα χρονια και να περασουν προκοπη δεν θα χει! Ο Ελληνας μια ζωη ραγιας και κουτοπονηρος βολεψακιας!

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egglezos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132013 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα αρίας

kosmidis80 έγραψε: Στην τελικη να το σκεφτοσασταν οταν αγοραζατε μεζονετες 200 τετραγωνικα!


Εδω - και μονο - ισως εισαι και φαουλ λιγο....

πριν 10-12 χρονια ποιος φανταζοταν????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ