Οι προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13228 από jnet
Έχουν περαστεί στο αρχικό ποστ οι προμηθευτές και οι υπεύθυνοι επικοινωνίας.
Όποιος προμηθευτής θέλει να γράψει και άλλα στοιχεία ή να αλλάξει κάτι ας μου στείλει email

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13229 από maxsto
Παιδιά καλησπέρα , και χρόνια πολλά.
Μπράβο καταρχήν απο μένα για την προσπάθεια σας , αλλα και για το επίπεδο που υπαρχει μέσα στο φόρουμ.
Εγω περισυ αγορασα πελλετ προς 320 τον τόνο και όπως καταλαβαίνεται , εκτός απο κορόιδο , νιώθω παράλληλα και τυχερός που σας βρήκα και μου ανοίξετε τα ματιά..!!
Θα ήθελα αν έχει την ευγενή καλοσύνη ο κύριος που αντιπροσωπεύει ή έχει την din pellet να μου πει μια τιμή για 2-3 τόνους για Πάτρα, μιας και δεν υπαρχει και κανένας άλλος στο φόρουμ απο την περιοχή μου ?
Ευχαριστώ.!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13230 από sugarboy

maxsto έγραψε: Παιδιά καλησπέρα , και χρόνια πολλά.
Μπράβο καταρχήν απο μένα για την προσπάθεια σας , αλλα και για το επίπεδο που υπαρχει μέσα στο φόρουμ.
Εγω περισυ αγορασα πελλετ προς 320 τον τόνο και όπως καταλαβαίνεται , εκτός απο κορόιδο , νιώθω παράλληλα και τυχερός που σας βρήκα και μου ανοίξετε τα ματιά..!!
Θα ήθελα αν έχει την ευγενή καλοσύνη ο κύριος που αντιπροσωπεύει ή έχει την din pellet να μου πει μια τιμή για 2-3 τόνους για Πάτρα, μιας και δεν υπαρχει και κανένας άλλος στο φόρουμ απο την περιοχή μου ?
Ευχαριστώ.!!



Καλησπέρα! 2310.94.52.52 ή 6948511401 τα τηλέφωνα μου για επικοινωνία ή δώστε μου το δικό σας για διευκρινήσεις. DinPellet

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maxsto
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13238 από giogud
Θα ήθελα να κάνω μερικές διευκρινίσεις όσο αφορά τις τελικές τιμές με παράδοση. Στον πίνακα που έδωσα ίσως να μην ήταν κατανοητό.
Για παραδώσεις στην ζώνη 1 είναι εύκολα κατανοητό πιστεύω.
Για την ζώνη 3 για παράδειγμα (που περιλαμβάνει Κατερίνη, Αιγίνιο, Βέροια, Αλεξάνδρεια, Κρύα Βρύση, Γιαννιτσά, Κουφάλια, Πολύκαστρο, Κιλκίς, Πολύγυρο, Μουδανιά) το ποσό των 40€ μεταφορικών θα χρεωθεί για το σύνολο της παραγγελίας(μέχρι 8 τόνους) και όχι για τον κάθε τόνο.
Αν δηλαδή παραγγείλει κάποιος 8 τόνους θα πληρώσει 235*8(πέλλετ) + 40€ (μεταφορικά) + 20€ (παράδοση)=1940€, δηλαδή 242,5€ τον τόνο.
Αν παραγγείλουν 2 άτομα στην ίδια περιοχή, ο ένας 5 τόνους και ο άλλο 3 τόνους, η χρέωση θα είναι ως εξής:
Για 5 τόνους: 235*5 + 25€ (μεταφορικά) + 20€ (παράδοση) = 1220, δηλαδή 244€ ο τόνος.
Για 3 τόνους: 235*3 + 15€ (μεταφορικά) + 20€ (παράδοση) = 740, δηλαδή 247€ ο τόνος.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by giogud.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13243 από jnet
Θα ήθελα από τους προμηθευτές να κρατήσουν καπου ξεχωριστά τις πωλήσεις που θα γίνουν από το Group buy και να μας στείλουν τα στοιχεία για να τα ανακοινώσουμε στο τέλος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud, sugarboy
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #13287 από jnet
Όποιος από τα μέλη του Group Buy Θέλει να μάθει το κόστος μπορεί να στείλει μήνυμα ή να πάρει τηλέφωνο κατευθείαν τους προμηθευτές και να συνεννοηθεί.

Εμείς θα φροντίσουμε να στείλουμε με e-mail τις διευθύνσεις των e-mails αυτών που είναι στην περιοχή σας κοντά αφού μας το ζητήσετε ακριβώς ποιών μελών τα Mail θέλετε στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sugarboy
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ