Ομαδική Αγορά Υγρασιόμετρου για Καυσόξυλα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84755 από ippomas
Θελω και εγω ενα τεμαχιο ας μου δωσει καποιος ενα τηλεφωνο να συνενοηθω για την πληρωμη του, ευχαριστω.

Το να ρωτας δεν ειναι κακο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84758 από dimlyk

jnet έγραψε: Η προσφορά που εχουμε από την kratki.gr είναι από 17 + ΦΠΑ που είναι η λιανική τιμή έκπτωση 20% οπότε θα βγαίνει 13,6+ΦΠΑ= 16,73€ + Μεταφορικά

Επειδη πλησιάζει η συνάντηση των Αθηνών θα μπορούσαν κάποια να μοιραστούν εκεί και επιπλέον να παρω εγώ αυτά που θα θελουν τα μελη από Θεσσαλονίκη και να τα μοιράσουμε στην επόμενη συνάντηση. Ετσι θα γλυτωσουμε τα μεταφορικά.

Οποιος φυσικά θέλει επικοινωνεί με την kratki.gr και δηλώνει οτι εχει γραφτεί στο Group buy και το ονομα του μέλους και το παραγγέλνει και του ερχεται στο σπιτι με επιπλεον χρεώση των μεταφορικών.

Τμήμα Πωλήσεων
Άννα -Σοφία Zmudzka -Φιλιππακοπούλου
Πάρνηθος & Π. Λιόσια 32
Άνω Λιόσια
Τηλ.: 210 2474422
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.



Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85083 από SHERIF

dimlyk έγραψε:

SHERIF έγραψε: SHERIF 1 Τεμ.


δηλωνεται εδω κι επικοινωνειτε απευθειας με τον κο δημητρη

δεν υπαρχει καποια λιστα ουτε αλλη ενεργεια απο πλευρας του φορουμ


thanks

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86491 από SHERIF
@ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟ

Παραλάβαμε σήμερα τα υγρασιόμετρα (άμεση ανταπόκριση και αποστολή), φαίνονται καλή κατασκευή, απλός χειρισμός αλλά θα προτιμούσα και μια μετάφραση τών οδηγιών στα ελληνικά, θα μπορούσατε να την αναρτήσετε και εδώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86509 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
έχετε δίκιο γενικά για τις μεταφράσεις!! είναι μεγάλη η γκάμα και προσπαθούμε να κάνουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε . δυστυχώς τα μεταφραστικά γραφεία δεν κάνουν καθόλου καλή δουλεία γενικά είναι απαράδεκτα . ευτυχώς μέσα στην ατυχία μου όμως η σύζυγος έχει σπουδάσει μετάφραση διερμηνεία και λόγο οτι γνωρίζει και αρκετά τεχνικά θεματα κάνει πάρα πολύ καλές μεταφράσεις .
αυτό που πρέπει να γνωρίζετε είναι οτι για να πάρουμε μια καλή μέτρηση πρέπει πριν μετρήσουμε ενα ξύλο να το έχουμε σκίσει λίγα δευτερόλεπτα - λεπτά πριν και όπως βλέπετε στο πίσω μέρος ότι είναι πάνω απο 18 % δεν κάνει να μπαίνει σε ενεργειακό τζάκι .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86811 από SHERIF
ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε
.....και όπως βλέπετε στο πίσω μέρος ότι είναι πάνω απο 18 % δεν κάνει να μπαίνει σε ενεργειακό τζάκι.

Πιέζοντας ελαφρώς το υγρασιόμετρο στην παλάμη μου έδειξε υγρασία 31,9% επομένως δεν κάνει για ενεργειακό τζάκι :sick: ...

...για να σπάμε την μονοτονία...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ