Ομαδική παραγγελία μπρικέτας (Αθήνα)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48650 από δημητριαδης
dmtr τι λες εσυ που τισ εκαψες αξιζουν τα λεφτα τους.
θελω να δωσω και στον πατερα μου σε τζακι με πυροτουβλο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48658 από dmtr

δημητριαδης έγραψε: dmtr τι λες εσυ που τισ εκαψες αξιζουν τα λεφτα τους.
θελω να δωσω και στον πατερα μου σε τζακι με πυροτουβλο


Κοίταξε, είναι πολύ καλές αλλά νομίζω αν βάλεις τις απλές σε συνδιασμό με κάνα κούτσουρο παίρνεις το ίδιο αποτέλεσμα και καλύτερο. Εγώ προσωπικά δεν θα ξαναπάρω τις ακριβές. Πήρα ένα τόνο για δοκιμή. Αν θες σου δίνω μερικά κιλά να δοοκιμάσεις και να έχεις προσωπική άποψη, αρκει να έρθεις να τις πάρεις.

Μιλάω χωρίς λεφτά, για να μη τσιρίξει κανείς ότι πουλάω χωρίς απόδειξη χεχε!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48668 από δημητριαδης
να σε καλα ευχαριστω, αλλλα λεω να δοκιμασω με κανα μισο τονο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48707 από ace
χωρις ΠΜ ειναι πολυ δυσκολο να οργανοσουμε ομαδικη παραγγελια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48736 από KERBEROS

ace έγραψε: χωρις ΠΜ ειναι πολυ δυσκολο να οργανοσουμε ομαδικη παραγγελια[/quote

Υπάρχουν και e-mail.


Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48756 από giol

kinezos έγραψε: σήμερα το πρωί αγόρασα 500 κιλά για τον κουμπάρο μου,του ανάφερα για ομαδική προσφορα του forum, και έδωσε σαν προσφορα 240 euro τον τόνο για 24 τόνους, εάν δημιουργηθεί κάτι τέτοιο συμμετέχω και εγώ με δυο τόνους


Τον συνάντησα και εγώ αυτόν στην Μαλακάσσα σήμερα και μου έδωσε δέκα κιλά για δοκιμή (τζάμπα!). Μου είπε ότι τις φέρνει από ρουμανία , οι 12 ζυγίζουν 10 κιλά , γράφουν RUF, και είναι τετράγωνες. Θα τις δοκιμάσω το ΣΚ. Μου είπε ότι περιμένει καινούριο φορτίο σε 10-15 μέρες.
Μου ανέφερε και την προσφορά που έκανε στο φόρουμ. Να σημειωθεί ότι αν γίνει ομαδική παραγγελία θα τα φέρει σε ένα σημείο (π.χ. στο πάρκινγκ του ΣΕΦ) και από εκεί θα πρέπει να τις παραλάβουμε μόνοι μας.
Για ομαδική μπορεί να ανοίξει ο οργανωτής ένα email μόνο για αυτό π.χ. omadikh@....com και όποιος πραγματικά θέλει στέλνει εκει ον/νυμο, τηλ. , user name και την ποσότητα που επιθυμεί.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giol.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ