Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας (Χειμώνας 2012/2013)

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73882 από DOOM_NX
Αυτή τη στιγμή, τo φθηνότερο πιστοποιημένο για Καρδίτσα είναι το bio-therm από την πολλαπλότητα, ενώ για ποσότητες από 3 τόνους και πάνω η προσφορά της Hellenic Eco Fuel ανεξαρτήτως group buy είναι 2 ευρώ και κάτι φθηνότερη ανά τόνο. Ωστόσο, εγώ αποφάσισα να παραγγείλω 1 παλέτα bio-therm και 1 SILVA, για να σας πω εντυπώσεις για το δεύτερο.

Και πάλι πολλά μπράβο και ευχαριστώ σε όλους όσους βοήθησαν να πάρουμε αυτές τις τιμές μες στο καταχείμωνο! Εύγε! :cheer:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by DOOM_NX.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73732 από johann
ευχαριστουμε το φορουμ για την προσπα8εια να πετυχουμε χαμηλες τιμες στα ξυλαρακια μας μεσα στο χειμωνα. Μια διευκρινιση, οι τιμες στον πινακα με τους πολλους προμηθευτες ειναι ανα τονο η ανα παλλετα?
Φανταζομαι ειναι τελικη τιμη με φπα σωστα ?

John Lambrakis
email: lambrakisjohn at hotmail.com
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73739 από StathisVVL
Καλημέρα σας, στο αρχείο που είναι τα ονόματα ανά είδος δεν είδα το δικό μου, μπορώ να πάρω τηλέφωνο τον προμηθευτή χωρίς να είναι το όνομα μου; ευχαριστώ και μπράβο σας για όλη την προσπάθεια.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73748 από jnet

StathisVVL έγραψε: Καλημέρα σας, στο αρχείο που είναι τα ονόματα ανά είδος δεν είδα το δικό μου, μπορώ να πάρω τηλέφωνο τον προμηθευτή χωρίς να είναι το όνομα μου; ευχαριστώ και μπράβο σας για όλη την προσπάθεια.


Δεν χρειάζεται να είναι στο αρχείο οι προμηθευτές ενημερώνονται από αυτό εδώ το Θέμα. Αφού έχεις βαλει συμμετοχή είσαι ΟΚ. Και οπως είπαμε καποιος μπορεί να την βαλει και τωρα και μετά να αρχίσει τις επαφές με τον προμηθευτή που βολευει

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73911 από jnet

johann έγραψε: ευχαριστουμε το φορουμ για την προσπα8εια να πετυχουμε χαμηλες τιμες στα ξυλαρακια μας μεσα στο χειμωνα. Μια διευκρινιση, οι τιμες στον πινακα με τους πολλους προμηθευτες ειναι ανα τονο η ανα παλλετα?
Φανταζομαι ειναι τελικη τιμη με φπα σωστα ?


Με ΦΠΑ τιμή τόνου για να μπορεί να γίνει η σύγκριση. Οι ποσοτητες στην παλέτα παίζουν ανάλογα με την μάρκα οπότε δεν θα εβγαινε ακρη για να συγκρίνουμε τιμές.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ZMax
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74151 από EFI
Καλημέρα,

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που δούλεψαν για όλο το εγχείρημα. Χρειαζόταν πολύ χρόνο, δουλειά και όρεξη για να ολοκληρωθεί όλο αυτό.

Προσωπικά δεν βρίσκω διαφορά στην τιμή που αγοράζω (330/ton το AMECO) και δεν ξέρω εάν τελικά θα παραγγείλω. Παρόλα αυτά οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους δούλεψαν για αυτό και όπως λένε και οι υπόλοιποι ελπίζω στο επόμενο group-buy να έχουμε καλύτερη οργάνωση/απόδοση. :)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ