Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας (Χειμώνας 2012/2013)

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74433 από DOOM_NX
Τελικά, παιδιά, δεν αγοράζω Silva γιατί δε γίνεται να πληρώσω με αντικαταβολή όπως με πληροφόρησαν και βαριέμαι να στήνομαι στις ουρές των τραπεζών. Κρίμα και ήθελα να κάνω μια σύγκριση με το bio-therm καθώς είναι πολύ κοντά στην τιμή. Μεγάλο μείον για τον εισαγωγέα. 2 τόνοι bio-therm για να βγάλω το χειμώνα αν όλα πάνε καλά. Κι αυτό γιατί δεν μπορώ να υποχρεώσω κάποιον να πάμε να φορτώσουμε τα πέλλετ του μέλους thomas...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74457 από Sp4wN
Τα θέματα περί πιστοποιήσεων En-Din μεταφέρθηκαν στο πιστοποιήσεις πέλλετ

και τα θέματα με τις ενστάσεις περί συντονισμού ποσταρισμάτων μεταφέρθηκαν στο επισημάνσεις στους συντονιστές

Παρακαλώ ας προσπαθήσουμε να γράφουμε στα σωστά θέματα για μεγαλύτερη ευκολία σχετικών αναγνωσμάτων.
Κανείς δε θέλει να διαβάζει άσχετα ποσταρίσματα στα θέματα που τον ενδιαφέρουν.

Παναγιώτη πάντως κρίμα ,ήλπιζα να μου έλεγες πόσο καλό είναι σε ποιότητα μιάς και κανείς δεν το έχει δοκιμάσει ακόμη !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": asfet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74462 από dimlyk
ισως γινει κι αυτο οταν καποιοι εμποροι αντιληφθουν οτι με τον ιδιο τροπο αγοραζουμε κι απ τις αλλοδαπες :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74474 από DOOM_NX

Sp4wN έγραψε: Παναγιώτη πάντως κρίμα ,ήλπιζα να μου έλεγες πόσο καλό είναι σε ποιότητα μιάς και κανείς δεν το έχει δοκιμάσει ακόμη !!

To έχουν δοκιμάσει άτομα. Κάνε μια αναζήτηση να δεις. Ήταν ευχαριστημένοι λένε. Αλλά αν δε δέχεται αντικαταβολή, εγώ βαριέμαι να τρέχω στις τράπεζες για πέλλετ, σόρρυ που σας το χάλασα. Ίσως του χρόνου αν με πιάσει η όρεξη και δεν έχουμε γυρίσει σε πετρέλαιο :P

ΥΓ: Σου ξέφυγε ένα μήνυμα που πρέπει να μπει στις πιστοποιήσεις για να έχει συνοχή η κουβέντα (#74331)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74477 από Sp4wN

DOOM_NX έγραψε: To έχουν δοκιμάσει άτομα. Κάνε μια αναζήτηση να δεις. Ήταν ευχαριστημένοι λένε. Αλλά αν δε δέχεται αντικαταβολή, εγώ βαριέμαι να τρέχω στις τράπεζες για πέλλετ, σόρρυ που σας το χάλασα. Ίσως του χρόνου αν με πιάσει η όρεξη και δεν έχουμε γυρίσει σε πετρέλαιο :P

ΥΓ: Σου ξέφυγε ένα μήνυμα που πρέπει να μπει στις πιστοποιήσεις για να έχει συνοχή η κουβέντα (#74331)


Δε μου ξέφυγε το άφησα για να δηλώνει την τιμή και εσύ το έχεις κάνει παράθεση οπότε φαίνεται σε τί απαντάς και η συζήτηση συνεχίζεται !!
Το καλοκαίρι θα παραγγείλω και γώ λογικά κανέναν τόνο για να δοκιμάσω από το Silva γιατί είναι σχετικά φθηνό .Άν αξίζει όπως λέγεται το ξαναβλέπουμε !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74480 από dimlyk
θα το ειχα δοκιμασει κι εγω αλλα 370 + μεταφορα μου ζητησαν αθηνα και 6 το τσουβα΄λι οποτε ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ