Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας (Χειμώνας 2012/2013)

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77258 από δημητριαδης
οχι φιλε σε καμια περιπτωση ειρωνικο
ασχετος ειμαι και γω και ψαχνω οικονομικα καυσιμα
γι αυτο και σε ρωτησα
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77432 από egress1981
Εγινε και απο εμενα η αγορα απο τον κ.Μοσχαλη στην τιμη που λεει η προσφορα μεταφορικα δεν υπαρχουν στην περιπτωση μου.Ευχαριστω πολυ οσους ασχοληθηκαν και σπαταλησαν χρονο για να μαζεψουν τις προσφορες και να το οργανωσουν......
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77464 από johann
Εγινε και απο εμενα η αγορα απο τον κ.Μοσχαλη στην τιμη που λεει η προσφορα.
Ευχαριστω πολυ οσους ασχοληθηκαν και σπαταλησαν χρονο για να μαζεψουν τις προσφορες και να το οργανωσουν......

Ευχομαστε για καλυτερο Group buy το καλοκαιρι.

John Lambrakis
email: lambrakisjohn at hotmail.com
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77482 από fotisbasm
Του Κεχιδη το gotta pellets τελικα τι λεει ? καλο ? ποιο πολυ φοβαμε για κλινγερ . Τωρα καιω golden ειμαι ευχαριστιμενος απλα ψαχνω κατι ποιο φτηνω.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77488 από DOOM_NX

fotisbasm έγραψε: Του Κεχιδη το gotta pellets τελικα τι λεει ? καλο ? ποιο πολυ φοβαμε για κλινγερ . Τωρα καιω golden ειμαι ευχαριστιμενος απλα ψαχνω κατι ποιο φτηνω.

Θετικά σχόλια έχουν γίνει για την τωρινή παρτίδα. Γιατί δεν αγοράζεις μερικά σακιά να δοκιμάσεις;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77747 από mastoras
Φώτη εάν έρθεις στις αποθήκες του KECHIDIS να πάρεις μερικά σακούλια για να δοκιμάσεις στον OPOP, κάπου εκεί θα με βρείς και εμένα να φτιάχνω πέλλετ απο κλαδέματα.

Ελα να σου δώσω να δοκιμάσεις και το δικό μου πέλλετ, να δούμε πως καίγονται σε λέβητα, γιατί μέχρι τώρα μόνο σε σόμπες ...... :)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ