Συζήτηση για Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας 01/2013

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66630 από DOOM_NX

hoyo έγραψε: doom εισαγωγη μπορουμε να κανουμε μεσα απο το σαιτ που εστειλα?τωρα για της μαρκες και παραδοσεις θα τα βρουμε. DOOM παρεμε ενα τηλ η να σε παρω εγω.6932290749

Sorry, προφανώς και δεν ενδιαφέρονται οι υπόλοιποι για μία συγκεκριμένη μάρκα, αλλά θέλουν ποικιλία. Από το alibaba δεν αγοράζεις λιανική, αγοράζεις ποσότητες για επιχειρήσεις...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66637 από hoyo
εγω λεω να βαλουμε 2-3 καλες μαρκες πελλετ και πανω σε αυτες να βρουμε καλυτερες τιμες,λεω εγω π.χ γολντεν αμεκο η ακομα και ελληνικα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66641 από dimlyk
hoyo
καπως ετσι θα γινει με την διαφορα οτι τις μαρκες θα μας τις καθορισουν οι εμποροι
και φυσικ απ τον καθενα θα ζηταμε τιμες για οτι εχει ...αλλα δεν μπορω εγω να θελω ΑΕΚ πελλετ και να ψαχνουμε να βρουμε αν υπαρχει κανας εμπορας που το πουλαει :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66653 από hoyo
τελος παντον ελπιζω για οτι καλυτερο.εμεις ειμαστε 3-4 ατομα σαλαμινα οποτε το καλοκαιρι θα παρουμε ενα φορτηγο και θα τελειωνουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66745 από thomakiss
Καλή χρονιά και από αυτό το θέμα !
Καλά κάνατε και ανοίξατε αυτό το παράλληλο θέμα γιατί υπάρχουν αρκετά πράγματα τα οποία πρέπει να αποσαφηνιστούν.Εγώ ας πούμε για να θεωρήσω συμφέρουσα μια αγορά τέτοιου είδους θα πρέπει :
1.Η ποιότητα του πέλλετ να είναι ίδια ή ανώτερη από αυτό που χρησιμοποιώ τώρα (Ameco).
2.Η τιμή να είναι χαμηλότερη ή στη χειρότερη περίπτωση ίση από αυτή που αγοράζω τώρα.Και όταν λέω τιμή εννοώ τελική τιμή με ΦΠΑ και μεταφορικά μέχρι τη πόλη μου.
Δεν με ενδιαφέρει να αγοράσω μια μεγάλη ποσότητα πέλλετ το οποίο όμως να είναι αγνώστου ποιότητας , όσο φτηνό και αν βγαίνει , εκτός και αν έχω τη δυνατότητα να το δοκιμάσω πρώτα , πράγμα φυσικά αδύνατο για μια τέτοιου είδους αγορά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66756 από hoyo

thomakiss έγραψε: Καλή χρονιά και από αυτό το θέμα !
Καλά κάνατε και ανοίξατε αυτό το παράλληλο θέμα γιατί υπάρχουν αρκετά πράγματα τα οποία πρέπει να αποσαφηνιστούν.Εγώ ας πούμε για να θεωρήσω συμφέρουσα μια αγορά τέτοιου είδους θα πρέπει :
1.Η ποιότητα του πέλλετ να είναι ίδια ή ανώτερη από αυτό που χρησιμοποιώ τώρα (Ameco).
2.Η τιμή να είναι χαμηλότερη ή στη χειρότερη περίπτωση ίση από αυτή που αγοράζω τώρα.Και όταν λέω τιμή εννοώ τελική τιμή με ΦΠΑ και μεταφορικά μέχρι τη πόλη μου.
Δεν με ενδιαφέρει να αγοράσω μια μεγάλη ποσότητα πέλλετ το οποίο όμως να είναι αγνώστου ποιότητας , όσο φτηνό και αν βγαίνει , εκτός και αν έχω τη δυνατότητα να το δοκιμάσω πρώτα , πράγμα φυσικά αδύνατο για μια τέτοιου είδους αγορά.



σωστος.......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ