Συζήτηση για Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας 01/2013

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67002 από Sp4wN
Το ποσά θελει ο καθένας Κωστή με το ποσά θα πάρει τελικά είναι 2εντελως διαφορετικά πράγματα.Οταν αναπτύξουμε τη καταναλωτική μας συνείδηση και δεν αφήνουμε τον εαυτό μας να φτάνει στις οριακές προθεσμίες και το αναπόφευκτο ,τότε θα αντιληφθούμε πως πάντα υπάρχει εναλλακτική .Εννοειται το λέω επιβραβευτικα που δεν ενεδωσες στον παραλογισμό και στο παράδειγμα συμπεριλάμβανω και τον πολλές φορές άμυαλο εαυτό μου

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67118 από hoyo
Καλησπερα παιδες.μια και εχουμε κοντα 100 τονους δεν περνουμε καμια τιμη.ισως εαν η τιμη ειναι καλη να παρουμε και περισοτερες μπαλετες ο καθενας .

στης 2 μπαλετες του betonly ειναι αλλη 1 2+1=3 δηλαδη ισωσ και 4 αναλογα τη τιμη που θα βρουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67120 από Sp4wN
Αυτό είναι σίγουρο Γιώργο ? Μήν την προσθέσω χωρίς να θέλει ...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67127 από betonly
καλισπερααα χρονια πολλα σε ολουσ καλι χρονια να εχουμε. ναι ναι μαζι παιρνουμε τις αποφασεις ειπε 3 hoyo οκ μεσα ειμαι εξαλου εχω κανονιση εαν δεν βρουμε πελλετ θα μου στιλη ολα τα πουρα που εχει να τα καψω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67139 από hoyo

betonly έγραψε: καλισπερααα χρονια πολλα σε ολουσ καλι χρονια να εχουμε. ναι ναι μαζι παιρνουμε τις αποφασεις ειπε 3 hoyo οκ μεσα ειμαι εξαλου εχω κανονιση εαν δεν βρουμε πελλετ θα μου στιλη ολα τα πουρα που εχει να τα καψω.


ευτιχως που εχω καβατζα καμια χιλιαδα πουρα ......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67156 από Sp4wN
Έγινε παιδιά ,το διόρθωσα !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ