Συζήτηση για Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας 01/2013

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67698 από Sp4wN

hoyo έγραψε: και για 307 ακριβα ειναι νομιζω. βεβαια ειναι ενα πολυ καλο πελλετ.εμεις για σαλαμινα εχουμε ακομα ενα 25αρι σε καθε παλετα.


Και γώ αυτό νομίζω Γιώργο ,αλλά τελευταία ακούω από Αθήνα για τρελά ποσά του στύλ 350 ευρώ και πάνω και σκέφτηκα πως άν θέλουν να δώσουν 307 το Rz είναι καλό πέλλετ. Βέβαια προϋποθέτει να χωριστούν οι παραγγελίες και να είναι για Αθήνα πάνω από 50 τόνοι !! Πράγμα δύσκολο από μόνο του

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67701 από hoyo
το 307 ειναι να το παρουμε εμεις απο την εδρα του εμπορα? ξερεις?η με τα μεταφορικα για μεσα αθηνα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67704 από hoyo
εγω μιλησα με τον ecowood εδω στα καλυβια αττικης ειναι και του ειπα εαν θελει να μας πει μια προσφορα και αυτος. δεν ξερω βεβαια τη μεγεθος και δυναμη εχει σαν εμπορας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67706 από Sp4wN

hoyo έγραψε: το 307 ειναι να το παρουμε εμεις απο την εδρα του εμπορα? ξερεις?η με τα μεταφορικα για μεσα αθηνα?


Λογικά κρίνοντας και από όσα έχω δεί μέχρι τώρα το 307 είναι σε 2 φορτηγά 25 τόνων με παράδοση σε κάποιο μέρος όλα μαζί.Για διανομή θα πάρει έξτρα λεφτά όπως γίνεται συνήθως !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67761 από love.bacardi
η τιμη που μου ειπε η κοπελα ειναι τελικη τιμη......ερχονατι με τρενο και φορτωνονται σε φορτηγα.ας παρει αυτος που εχει την διαχειρηση του θεματος και ας μηλησει με την κοπελα. ας της πει για μενα θα με θυματε πριν λιγες μερες μιλησαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67889 από Sp4wN

love.bacardi έγραψε: η τιμη που μου ειπε η κοπελα ειναι τελικη τιμη......ερχονατι με τρενο και φορτωνονται σε φορτηγα.ας παρει αυτος που εχει την διαχειρηση του θεματος και ας μηλησει με την κοπελα. ας της πει για μενα θα με θυματε πριν λιγες μερες μιλησαμε.


Για να καταλάβω Άνθιμε .Σου είπε τελική τιμή του Rz pellet για ποσότητα 50 τόνων 250 ευρώ /τόνο ? Μέ το ΦΠΑ ? Κάτι μου βρωμάει στην υπόθεση ,αλλά θα το κοιτάξω για καλό και για κακό .Για ποιό μέρος ήταν η τιμή αλήθεια?

Άν δεν είναι ανοιχτά αύριο που θα πάρω θα ρωτήσω τη Δευτέρα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ