Συζήτηση για Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας 01/2013

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69746 από dimlyk
αν καποιος εχει 2-3 μπορει να ειναι και ανακατεμενα ...ετσι κι αλλιως δυσκολα καποιος καλυπτει ολη την ελλαδα χωρις συνεργασιες ...κι απ την στιγμη που υπαρχουν συνεργασιες δεν υπαρχουν προσφορες ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69751 από DOOM_NX
Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ ενδιαφέρομαι για το φθηνότερο πιστοποιημένο... Ο,τιδήποτε άλλο είναι όπως κάτσει και δε με ενδιαφέρει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69752 από Sp4wN
Καλά από όλο το φόρουμ μόνο για σένα ήμουν σίγουρος !! Ούτε απάντηση δε χρειαζόταν !! :P :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69779 από Sp4wN
Αύριο θα κάνω και το περιβόητο τηλέφωνο στην περιβόητη κυρία που ανέφερε ο Love.Bacardi για το Rz pellet να δούμε τι θα ακούσουμε !!

Μακάρι παίδες να ισχύει αλλά φοβάμαι πρόκειται για απίθανο σενάριο !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69789 από dimlyk
μαζευω κοσμο απο τωρα να ξεφορτωσουμε το τραινο :evil:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70066 από Sp4wN
Μίλησα και με το τηλέφωνο για το Rz pellet που μου δώσατε και είπατε πως κοστίζει 250 ο τόνος για αγορά πάνω από 50 τόνους .

Η τιμή απευθύνεται σε εμπόρους και είναι χονδρική .Εμείς δε μπορούμε ώς ιδιώτες και απλοί καταναλωτές να αγοράσουμε απευθείας .Χρειάζεται επαγγελματικό ΑΦΜ για να πάρει από εκείνους .
Κρίμα παίδες αλλά τα λέγαμε δυστυχώς :( 250 και Rz pellets δεν πάνε μαζί .Ούτε το καλοκαίρι δεν έπεσαν κάτω από 300 .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ