Προτάσεις και επισημάνσεις

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50928 από ark
Απαντήθηκε από ark στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί κάτι τέτοιο στις προηγούμενες σελίδες του θέματος,ή σε κάποιο άλλο αντίστοιχο θέμα,(αν υπάρχει ήδη οι mods μπορούν να διαγράψουν το δικό μου),αλλά πιστεύω πως η λειτουργία pm (προσωπικό μήνυμα απο ενα μέλος σε κάποιο άλλο),θα ήταν πολύ χρήσιμο για όλους μας.
Κυρίως δε για την αποφυγή δημοσιοποίησης προσωπικών e-mails και ακόμα χειρότερα αριθμών τηλεφώνων για λόγους που όλοι ξέρουμε
Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50953 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
ark έχει συζητηθεί πολλές φορές και κατά περιόδους και μάλιστα έγινε και ψηφοφορία που έδειξε πως τα μέλη δεν επιθυμούν κατά την πλειοψηφία τους προσωπικά μηνύματα.
Οι λόγοι διάφοροι ο κύριος όμως που μπορώ να σκεφτώ είναι η όσο το δυνατόν μεγαλύτερη διαφάνεια στο φόρουμ καθώς και το να μένουν χρήσιμες πληροφορίες προς ανάγνωση για τυχόν νέα ενδιαφερόμενα μέλη στο ίδιο αντικείμενο .
Καταλαβαίνουμε πως μερικές φορές η προσωπική επικοινωνία μπορεί να είναι ελαφρώς πιό δύσκολη μα θέλουμε να πιστεύουμε πως είναι προς όφελος των μελών .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, ark

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53098 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ Είναι μέχρι τώρα 3 φορές, που θέλοντας να στείλω ένα μήνυμα, κολλάει στην υποβολή, και 'Η με πετάει έξω (το γράφω ξανά) 'Η αργεί όπως στο προηγούμενο μήνυμα. Μήπως έχω κάνει εγώ κάτι στραβό;;

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53113 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Είναι φορτωμένος ο server. Έπιασαν τα κρύα και όλη η Ελλάδα είναι μέσα στο Energ, μαζί με πρωινό καφεδάκι...

Ξαναδοκίμασε σε λίγο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53150 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

Asteris έγραψε: Είναι φορτωμένος ο server. Έπιασαν τα κρύα και όλη η Ελλάδα είναι μέσα στο Energ, μαζί με πρωινό καφεδάκι...

Ξαναδοκίμασε σε λίγο...

Παρατηρήσεις που θυμάμαι μία μία. (Βλέπεις η ηλικία έχει παρελκόμενα). Όταν πατάω παράθεση για κάποιο σχολιασμό ενός μηνύματος, το παλαιό μήνυμα δεν βγαίνει πάντα στο γνωστό γκρι περίγραμμα, αλλά νομίζεις ότι είναι ένα μήνυμα όλο. Αυτό συνέβη σε πρόσφατο σχολιασμό μου (Νο 53094 πρός mtbmtb13), Συμβαίνει ελάχιστες φορές. Παρατήρησα ότι αυτά συμβαίνουν με το νέο server. Όλα αυτά τα αναφέρω, γιατί κάποιος διαχειριστής ίσως, να κρατάει αρχείο παρατηρήσεων.

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #53250 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
@ MICK

Ως προς την παράθεση, ενδεχομένως να σβήνεις κάποια αγκύλη του κειμένου που παραθέτεις.
Παρατήρησε ότι η παράθεση λήγει σε [/quote].
Aν σβήσεις πχ την τελευταία αγκύλη, δεν πρόκειται να βγει γκρι πλαίσιο.

Μπορείς να μελετήσεις σχετικά το κατατοπιστικό και εμπλουτισμένο με φωτογραφικό υλικό θέμα Πως κάνουμε παραθέσεις , που μας προσέφερε ο dmtr!


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ