Προτάσεις και επισημάνσεις

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14908 από maxsto
Απαντήθηκε από maxsto στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Κατάλαβα.....
Υπάρχει κάποιος ιδιαιτερος λογος που δεν εχετε ενεργοποιησει τα προσωπικά μηνύματα?
ευχαριστώ και κλεινω το off-topic.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14933 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

maxsto έγραψε: Κατάλαβα.....
Υπάρχει κάποιος ιδιαιτερος λογος που δεν εχετε ενεργοποιησει τα προσωπικά μηνύματα?
ευχαριστώ και κλεινω το off-topic.


Καλησπέρα. Φαντάζομαι ότι εάν χρειαστεί να ενεργοποιηθούν τα Π/Μ προβλέπεται να γίνει το energ.gr το καθημερινό στέκι των Εμπόρων.

Δεν νομίζω να θέλει κανείς σας να βομβαρδίζεται καθημερινά με δεκάδες Π/Μ που κάποιοι θα προσπαθούν να σας πουλήσουν "λαγούς με πετραχίλια"

Μια χαρά είμεθα έτσι.....μια χαρά :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #14935 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

mastoras έγραψε:

maxsto έγραψε: Κατάλαβα.....
Υπάρχει κάποιος ιδιαιτερος λογος που δεν εχετε ενεργοποιησει τα προσωπικά μηνύματα?
ευχαριστώ και κλεινω το off-topic.


Καλησπέρα. Φαντάζομαι ότι εάν χρειαστεί να ενεργοποιηθούν τα Π/Μ προβλέπεται να γίνει το energ.gr το καθημερινό στέκι των Εμπόρων.

Δεν νομίζω να θέλει κανείς σας να βομβαρδίζεται καθημερινά με δεκάδες Π/Μ που κάποιοι θα προσπαθούν να σας πουλήσουν "λαγούς με πετραχίλια"

Μια χαρά είμεθα έτσι.....μια χαρά :)

Eγώ πάντως βλέπω αρνητικό την έλειψη των ΠΜ.
Γι αυτό και στην υπογραφή μου έχω το mail μου αλλά τα ΠΜ είναι ότι καλύτερο......

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #14947 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

sta1 έγραψε:

mastoras έγραψε:

maxsto έγραψε: Κατάλαβα.....
Υπάρχει κάποιος ιδιαιτερος λογος που δεν εχετε ενεργοποιησει τα προσωπικά μηνύματα?
ευχαριστώ και κλεινω το off-topic.


Καλησπέρα. Φαντάζομαι ότι εάν χρειαστεί να ενεργοποιηθούν τα Π/Μ προβλέπεται να γίνει το energ.gr το καθημερινό στέκι των Εμπόρων.

Δεν νομίζω να θέλει κανείς σας να βομβαρδίζεται καθημερινά με δεκάδες Π/Μ που κάποιοι θα προσπαθούν να σας πουλήσουν "λαγούς με πετραχίλια"

Μια χαρά είμεθα έτσι.....μια χαρά :)

Eγώ πάντως βλέπω αρνητικό την έλειψη των ΠΜ.
Γι αυτό και στην υπογραφή μου έχω το mail μου αλλά τα ΠΜ είναι ότι καλύτερο......

Αν υπήρχαν τα πμ και κάποιος δεν τα θέλει έχει την επιλογή της απενεργοποίησης οπότε ποιο το πρόβλημα των ΠΜ γι αυτούς που τα θέλουν????? δεν το έχω καταλάβει. :(

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14950 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

jnet έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:

giogud έγραψε: Φίλε alxakc. Αν θέλεις μπορείς να πάρεις ενα τηλ. .


Θα προτιμούσαμε να ακούγαμε και οι υπόλοιποι αυτά που θέλετε να του πείτε. Για αυτό είναι το Forum.


Αν παρόλα αυτά θέλετε να επικοινωνησει το μέλος μαζί σας στείλτε μύνημα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Και θα το προωθήσουμε στο Mail του μέλους.


θα ηταν πολυ καλυτερα αν υπηρχαν πμ η να φαινονται τα εμαιλ των μελων ωστε να μπορει καποιος να επικοινωνήσει με οποιον θελει χωρις να ζηταει την συγκαταθεση σας καλος η κακος αυτη ειναι η αποψη μου


Τότε ομως οι διαφοροι που θέλουν να πουλήσουν θα μπορούσαν να ενοχλήσουν τον οποιονδήποτε εμπαινε εδω μέσα και ελεγε οτι εψαχνε να αγοράσει κάτι. Συμφωνείς? Θα το ήθελες να γινοταν αυτό?

Πάντως η διαχειριστική ομάδα μελετάει και αλλους τρόπους επικοινωνίας.
Ο κάθε χρήστης βεβαια στο προσωπικό του προφίλ μπορεί να βάλει αρκετά στοιχεία από instant Messengers και από αλλα κοινωνικά δίκτυα και να υπάρχει η επιθυμιτή επικοινωνία με κάποιον.
Δειτε το δικό μου προφίλ για παράδειγμα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...&userid=62&Itemid=59

Οι χρήστες που θέλουν μπορούν να περάσουν στοιχεία εκεί (MSN,skype,FaceBook,Twitter,LinkedIn,etc)


Τα εχουμε ξαναγραψει sta1. Ριξε μια ματιά. Βεβαια σεβαστη η αποψη σου.

Οπως ο καθενας μπορεί να απενεργοποιήσει τα pm ετσι και ο καθένας μπορεί να κάνει αυτό που εκανες εσυ στην υπογραφή σου. Επιπλεον με οποιον θέλεις να επικοινωνήσεις του ζητας να σου στείλει mail η να του στείλεις εσύ.
Γενικότερα θέλουμε οσο το δυνατο περισσοτερα να λεγονται μεσα στο forum και να τα βλεπουν και οι υπόλοιποι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14960 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Jnet,

Το οριζόντιο menu με τα γαλάζια γράμματα:
Forum - Αρχική - Πρόσφατα Θέματα - Αναπάντητα - Τα τελευταία μου - Προφίλ - Αναζήτηση

που υπάρχει στην αρχή κάθε σελίδας, μπορεί να μπεί και στο τέλος της κάθε σελίδας;

Το λέω αυτό γιατί όταν διαβάσουμε ένα θέμα μετά πρέπει να κυλήσουμε πάλι πάνω για να ξαναζητήσουμε τα πρόσφατα θέματα ή ότι άλλο.

Αν υπάρχει και στο τέλος της ιστοσελίδας θα γλιτώνουμε αυτόν τον κόπο.

Κάτι δηλαδή όπως οι αριθμοί των σελίδων κάθε topic που είναι και πάνω και κάτω.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ