Υδραυλική σόμπα pellet ''ΙΟΛΗ''

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139725 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Υδραυλική σόμπα pellet ''ΙΟΛΗ''


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140247 από niro11
Απαντήθηκε από niro11 στο θέμα Υδραυλική σόμπα pellet ''ΙΟΛΗ''
παιδια σορρυ για την καθηστεριση αλλα ''κολησε'' η πατεντα και επρεπε να κανω κατι άλλο για να μην πεταξω την σομπα στο κεφαλη καποιου ''υπευθυνου'',μολης διπλοτσεκαρω ότι δουλευει καλα αυτό που εκανα θα σας πω αναλυτικα τι εκανα και πως.απλως πρεπει να καψω καμια 10 τσουβαλια Alfa Wood για να δω ότι όλα είναι οκ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140250 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Re:Απ: Re:Υδραυλική σόμπα pellet ''ΙΟΛΗ''

Fokion έγραψε:
Αμα γινει εκρηξη???
κι ο κοχλιας κι η καμιναδα κι η σομπα ολοκληρη μη σου πω θα ξεκολλησει....

Ακομα γελαωωωωωωω γεια σου ρε Φωκιων
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by fotisbasm.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #143496 από Δημητρης Κομοτηνη
ακριβως οπως τα λεει ο dimitris11 ειναι!γιαυτο και γω επελεξα αυτη τη μαρκα σομπας!!!εχω την palazzetti idro new 14kw.ακρυβη αλλα κανονι παιδια!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144597 από niro11
Απαντήθηκε από niro11 στο θέμα Υδραυλική σόμπα pellet ''ΙΟΛΗ''
λοιπον παιδια καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους σας με υγεια και ευτηχια.λοιπον στο θεμα που αφήσαμε τωρα,να πω ότι η πατεντα που εκανα μεχρι στιγμης (40 τσουβαλια Alfa Wood) δεν μου εβγαλε πρόβλημα στον κοχλια,με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω και φωτο και θα αναλησω τι και πως το εκανα.τωρα το θεμα μου είναι πως εδώ και 10 μερες μου ανεβαζει υψηλη θερμοκρασια στην εξοδο καυσαεριον 230-240,μου ειπε ενας μηχανικος ότι χανω πολη θερμοτητα στην ατμοσφαιρα και πρεπει να χαμηλωσω την παροχη η οποια ηταν 250-270 την πηγα 140-160 οπος και τηςς στροφες που ηταν 2000-2600 και της πηγα 1000-1600.το θεμα παλη δεν λυθηκε και παλλη μου ανεβαζει υψηλη θερμοκρασια στην καμιναδα μερικες φορες αλλα και μαζευει καρβουνο μεσα εκει που πεφτουν τα πελλετ.δηλαδη δεν εχει πολη αερα για να τα καψει και τα κανει καρβουνο και πρεπει να το καθαριζω σχεδόν 2 φορες την μερα βεβαια παρατηρισα ότι οντος εχανα αρκετη θερμοκρασια και βλεπω να εχει καποιο αποτέλεσμα,αλλα δεν λυθηκε τελιος,.κατι μου ειπαν να βαλω ένα κλαπε χειροκηνιτο στην καμηναδα και να το ρυθμιζω όπως θελω αλλα δεν ξερω παλλη αν θα κανει δουλεια.ξερει κανεις να μου πει ποιες πρεπει να είναι η σωστες ρυθμησεις για τον αερα καυσεις σε ένα χωρο 80τ2 τουχιστον να ξερω αυτό και μετα να πεζω με τα αλλα.αν και νομιζω ότι και το πελλετ εχει σημασια αλλα αυτό δεν με αφορα τωρα,πρεπει προτα να βρω της σωστες ρυθμησεις για τον αερα καυσης.γνωριζει κανεις τιποτα?ευχαριστω για τον χρονο σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144599 από niro11
Απαντήθηκε από niro11 στο θέμα Υδραυλική σόμπα pellet ''ΙΟΛΗ''
α ξεχασα να σας πω ότι εδώ και λιγες μερες και ένα βουλγαρικο πελλετ που υποτιθετε ότι είναι καλητερω από της Alfa Wood και το αποτέλεσμα είναι πολη χειροτερο,δηλαδη πρεπει να καθαριζω κάθε λιγω γιατι αλλιως βουλονει και γεμιζω καπνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ