Καμινάδα για σόμπα pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117000 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Καμινάδα για σόμπα pellet

Fokion έγραψε: σε τελικη αναλυση ειναι η δικη σου μυρωδια ή..... ολης της γειτωνιας????


@Fokion
Μπορεί να ειναι και όλης της γειτονιάς, αλλά αντε βγάλε εσυ απο το κεφάλι του γείτονα του οτι δεν ειναι απο την δικιά του σόμπα που είναι και σε απόσταση 5,40μ.

Παντως την "εκτροπή καυσαερίων με πατέντα" θα ήθελα να μας την περιγράψει ο φίλος georgepap31 γιατι εχω περιέργεια πως μπορεις να κατευθύνεις τον καπνό απο την στιγμη που υπάρχει και ο εξωτερικός αέρας νοτιάς,βοριάς κλπ


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117042 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Καμινάδα για σόμπα pellet
Εξαρταται πως το "πουλας"
Αμα δινεις σημασια τσιμπανε
Αμα το κανεις και ....... δε σου μιλαει κανενας
Θελει και λιγο θρασος

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119097 από akis kavala
Απαντήθηκε από akis kavala στο θέμα Καμινάδα για σόμπα pellet
γεια σας ειμαι καινουριο μελος σε καμια 2 μερουλες θα ειμαι και εγω κατοχος μιας viviana plus.ψαχνωντας διαφορα εδω μεσα για λυσω ολες μου τις αποριες σχετικα με την σομπα και τα μπουρια ειδα εναν χρηστη που ειχε κατι φωτογραφιες που ελεγε πως συνδεσε την σομπα απο φ80 σε φ120 και τωρα δεν μπορω να τον βρω οποιος μπορει ας μου δωσει μια βοηθεια να τον βρω.με σπιραλ συστολικα και κατι τετοια ειχαν οι φωτο ελεγε κιολας πως δεν υπηρχε αλλος τροπος να βγαλει τα μπουρια και τα εβαλε ετσι και δουλευε τελεια η σομπα του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119127 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Καμινάδα για σόμπα pellet
εσυ γιατι Θες να συνδεσεις σε Φ120?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119182 από akis kavala
Απαντήθηκε από akis kavala στο θέμα Καμινάδα για σόμπα pellet
φιλε μου ετσι βολευει πιο πολυ οι τρυπες ετοιμες απο την παλια την σομπα θα βαλω ενα μπουρι μισο μετρο φ80 απο την σομπα και εκεινο θα κουμπωσει επανω σε ενα ταφ φ120 με συστολικο αν δεν δουλεψει αυτο τοτε θα μπω σε καινουριες διαδικασιες που ευχομαι να πανε ολα καλα γιατι μετα παει αλλου η δουλεια για καινουρια τρυπα και αλλη εγκατασταση.γι αυτο ψαχνω αυτον που αναφερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119219 από Κυριακίδης 2
Απαντήθηκε από Κυριακίδης 2 στο θέμα Καμινάδα για σόμπα pellet
Για τον Georgepap31 στην οικοδομή που μένει δεν υπάρχει κεντρικό μπουρί (κεντρικό λέβητα δεν έχει?) ας εντοπίσει από μέσα από το διαμέρισμα του το σημείο διέλευσης του μπουριού και ας κάνει την έξοδο από εκεί .
Βέβαια και αυτό "παράνομο " θεωρείται .. αλλά προκειμένου στο Ελλαδιστάν να κρύβεσαι από όλους σε στυλ "μυστικός πράκτωρ" . ας κάνει αυτό που πρότεινα. να γλυτώσει άμεσα από τον γείτονα ... τώρα μέχρι να ξυπνήσει το κράτος για έλεγχο σε κεντρικές καμινάδες οικοδομής (κάτσε πρώτα να βρει και να προσλάβει υπαλλήλους για ελέγχους ) ... και μετά βλέπουμε .. :woohoo:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": georgepap31

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ