Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95737 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy
Γενικα παντως και χωρις να θελω η αποψη μου να θιξει την εταιρια που κανει την προσφορα :

Mα θα δωσετε τα χρηματα προκαταβολικα σε καποιον για να σας φερει το προιον τον Σεπτεμβρη? Το ενδεχομενο να μην υπαρχει αυτος τον Σεπτεμβρη το εχετε σκεφτει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95739 από Pellet ZarisEcoEnergy
Απαντήθηκε από Pellet ZarisEcoEnergy στο θέμα Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy

kosmidis80 έγραψε: Γενικα παντως και χωρις να θελω η αποψη μου να θιξει την εταιρια που κανει την προσφορα :

Mα θα δωσετε τα χρηματα προκαταβολικα σε καποιον για να σας φερει το προιον τον Σεπτεμβρη? Το ενδεχομενο να μην υπαρχει αυτος τον Σεπτεμβρη το εχετε σκεφτει?


Δεν μας θιγετε καθολου. Πολυ σωστο το ερωτημα σας.
Εγω το μονο που μπορω να πω ειναι οτι τα τελευταια 35+ χρονια εχουμε καλο ονομα στην αγορα, δεν χρωσταμε τιποτα και πουθενα, εχουμε ιδιοκτητα κτίρια και οτι και να γινει σιγουρα δεν θα "φαμε" τα χρηματα του κοσμου.
Ακο εκει και περα, οποιος μας εμπιστευτει, καλος, οποιος οχι ας αγορασει τον Σεπτέμβριο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95744 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy
Μπορείς όμως να δώσεις επιταγή με ημερομηνία λήξης την ημέρα παράδοσης.. Αν δεν πληρωθεί η επιταγή δεν παραδίδει.. Αντίστροφα αν δεν είναι σε θέση να παραδώσει δεν πληρώνεται η επιταγή.. απλά πράγματα.. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95753 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy

vag1234 έγραψε: Μπορείς όμως να δώσεις επιταγή με ημερομηνία λήξης την ημέρα παράδοσης.. Αν δεν πληρωθεί η επιταγή δεν παραδίδει.. Αντίστροφα αν δεν είναι σε θέση να παραδώσει δεν πληρώνεται η επιταγή.. απλά πράγματα.. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι..


Αυτό όμως δεν ειναι προπληρωμή για τον εμπορο. Σκεψου οτι την επιταγη σου θα πρεπει να την βαλει στο συρταρι και να την βλεπει μεχρι τοτε και φυσικα να δεσμευσει τους τονους που παραγγελνεις απο τωρα.

Κοινως ζημιωμενος βγαινει ο ανθρωπος απο την πωληση αυτην.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95764 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy
Μπορέις όμως ακόμα και να δεσμεύσεις το ποσό στην τράπεζα το οποίο θα αποδεσμευτεί από την Τράπεζα με την καλή παράδοση..

Ας μας απαντήσει όμως ο έμπορος που είναι και ο αρμόδιος αν ισχύουν τα παραπάνω.

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95819 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα Οι προσφορές της ZarisEcoEnergy
εγω εκανα ενα τηλ σημερα να μαθω λεπτομερειεςγ ιατι η τιμη ειναι οντως καλη,αλλα δυστηχως με τα μεταφορικα για αθηνα το ποσο ειναι απαγορευτικο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ