Φίλτρο καμινάδας με νερό

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52755 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

HellenicPellets έγραψε: Θα σας παρακαλούσα να μου επεξηγήσετε πιο είναι το ζήτημα για το οποίο πρέπει να συμβουλευτώ τους όρους χρήσης. Δεν εκτελούμε διαφήμιση των προϊόντων μας. Έτσι και αλλιώς έχει αναφερθεί οτι το προιόν είναι της εταιρίας μας, οπότε ποια διαφήμιση θεωρείτε οτι εκτελείται απο το άνωθεν μήνυμα μας?Δεν είναι κάτι το οποίο είναι της λογικής μας και δεν μπήκαμε απρόκλητα για να προτείνουμε κάποιο προϊόν μας.
Μια που επιτρέπεται η ανώνυμη αναφορά σε προϊόντα μας κατονομάζοντας συγκεκριμένα την εταιρία μας, δεν θεωρείτε οτι θα έπρεπε να επιτρέπεται και η Επώνυμη και συγκεκριμένη αναφορά της εταιρίας μας σε αυτά τα προϊόντα ώστε να μην προκαλείται παρανόηση, αλλά και απλά ώστε να επιλυθεί τυχόν πρόβλημα?
Εάν κάτι τέτοιο δεν είναι επιτρεπτό τότε ποιος είναι ο λόγος της συζήτησης?
Η παρέμβαση η δική μας ως Hellenic Pellets αλλά και η δικιά μου ως τεχνικό θα πρέπει να περιορίζεται σε προϊόντα άλλων εταιριών μόνο, μια που η αναφορά σε δικά μας προϊόντα είναι διαφήμιση?!
Εάν έγραφα ως Γιώργος Χατζηγιάννης σκέτο, θα ήταν λιγότερο προσβλητικό προς τους όρους χρήσης παρόλο που όλοι θα γνώριζαν ποιός είμαι και ποια είναι η εταιρία στην οποία δραστηριοποιούμαι?

Με σεβασμό, για την Hellenic Pellets
Χατζηγιάννης Γιώργος


Κυριε χατζηγιάννη το μύνημα μου στο οποίο απαντήσατε το παραπάνω επρεπε να είναι διαγραμμένο. Απλά επειδη συμπληρωσα την Δευτερη πρόταση προς τους συντονιστές βγήκε παλι στον αέρα.(μπήκα σε συνάντηση από τοτε και μολις τωρα βγηκα το είδα αναρτημενο ενω εξαρχης το είχα σβήσει)

Ελπιζω να σας καλύπτει η απάντηση μου.

Θα θέλαμε να μας ενημερώσετε μόλις επικοινωνήσει ο συγκεκριμένος καταναλωτής με την εταιρεία σας προκειμένου να σβήσουμε το τηλέφωνο σας.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52759 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
off topic μεν αλλα...

Μια παρακληση προς απαντες συντονιστες..
Μη γινεστε "βασιλικότεροι του βασιλεως"....

το φορουμ απευθυνεται σε ενλογα ατομα που εχουν καποιο IQ ανω του μετριου....
οταν βλεπεις φατσα φορα στο avatar την φιρμα του επαγγελματια ε δε χρειαζεται να εισαι πυρηνικός επιστημονας να καταλαβεις τι πουλαει....

πιο πολυ κανετε θεμα εκ του μη οντως παρα καλό...

Λες και σε τελικη αναλυση αν βλεπω ενα χρηστη με avatar Hellenic pellets - Hellasecofuel - Alpha pellets - Moschalis και ουτο καθεξης με ενα googlαρισμα δε βρισκω το τηλεφωνο αμα θελω...

και ναι ειναι 10000000000 καλυτερο οι επαγγελματιες να ειναι με "φιρμα" παρα να βλεπω ενα nikname "κολοκυθοπαπαροπουλος" και να προσπαθω να καταλαβω ΑΝ ειναι επαγγελματιας....

στο συγκεκριμενο εκφραστικε δημοσια ενα παραπονο - δημοσια απαντηθηκε... ομορφα κι ωραια...

τελος το offtopik και συγνωμη αν ανακατευτηκα σε ξενα χωραφια...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52764 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

Fokion έγραψε: off topic μεν αλλα...

Μια παρακληση προς απαντες συντονιστες..
Μη γινεστε "βασιλικότεροι του βασιλεως"....

το φορουμ απευθυνεται σε ενλογα ατομα που εχουν καποιο IQ ανω του μετριου....
οταν βλεπεις φατσα φορα στο avatar την φιρμα του επαγγελματια ε δε χρειαζεται να εισαι πυρηνικός επιστημονας να καταλαβεις τι πουλαει....

πιο πολυ κανετε θεμα εκ του μη οντως παρα καλό...

Λες και σε τελικη αναλυση αν βλεπω ενα χρηστη με avatar Hellenic pellets - Hellasecofuel - Alpha pellets - Moschalis και ουτο καθεξης με ενα googlαρισμα δε βρισκω το τηλεφωνο αμα θελω...

και ναι ειναι 10000000000 καλυτερο οι επαγγελματιες να ειναι με "φιρμα" παρα να βλεπω ενα nikname "κολοκυθοπαπαροπουλος" και να προσπαθω να καταλαβω ΑΝ ειναι επαγγελματιας....

στο συγκεκριμενο εκφραστικε δημοσια ενα παραπονο - δημοσια απαντηθηκε... ομορφα κι ωραια...

τελος το offtopik και συγνωμη αν ανακατευτηκα σε ξενα χωραφια...


Νομίζω η απουσία στοιχείων μέσα στο φόρουμ επικοινωνίας είναι απαραίτητη. Ούτε όλες οι εταιρείες είναι γνωστές, ούτε όλες μπαίνουν με avatar το λογότυπό τους. Αν το αφήσουμε ανεξέλεγκτο, ακόμη και για γνωστές εταιρείες, θα ανοίξουμε τους ασκούς του Αιόλου.
Νομίζω το παρασυζητήσαμε. Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν και τους καλούς φίλους. :)
Πάμε παρακάτω...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52769 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

Fokion έγραψε:
πιο πολυ κανετε θεμα εκ του μη οντως παρα καλό...



κρατηστε το ομως αυτο κατα νου...
και δεν αναφερομαι μονο στο παρον τοπικο...

και παλι συγνωμη για την σφηνα...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS, GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52867 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

GT έγραψε:

stergiosbik έγραψε: ...
Νομιζω οτι απο την στιγμη που καποιος πελατης οποιασδηποτε εταιρειας αντιμετωπιζει καποιο προβλημα(που μπορει κ να μην ειναι πραγματικο αλλα κακη χρηση) κ δεν επικοινωνει με την εταιρεια αλλα την κατηγορει,εχει αντιστοιχα κ η εταιρεια καθε δικαιωμα να προσπαθει να "προστατεψει" τον ευατο της.
Δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα.
Αν οντως υπαρχει προβλημα κ δεν σε βοηθησε η εταιρεια χιλιες φορες να κατηγορησεις αλλα χωρις να ερθεις καν σε επαφη μαζι της δεν Δ Ι Κ Α Ι Ο Λ Ο Γ Η Σ Α Ι να ριχνεις λασπη.
Αρα κατ εμε εχει απολυτο δικιο ο κ. Χατζηγιαννης.
Αποψη μου βεβαια. ;)


Βρε Στέργιο, απολύτως σεβαστή η άποψή σου, αλλά που είδες ότι ο ONEGREEK ρίχνει λάσπη?
Ο άνθρωπος ανέφερε ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζει.
Δεν κακολόγησε την εταιρία.
Σεβαστή η επιθυμία της εταιρίας να υποστηρίξει τον εαυτό της και ακόμα περισσότερο τον πελάτη της.
Παρενέβη, προσέφερε βοήθεια, παρέθεσε τηλέφωνο επικοινωνίας και νομίζω ο κύκλος έκλεισε.

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: ...
Από μένα τέλος. είπα απλά την άποψη μου.


Απολύτως σεβαστή Γιάννη!
Και καλωσήρθες πίσω στην παρέα μας!
Έχεις αφήσει κενό και η γνώμη και η εμπειρία σου λείπουν!
Ελπίζω να βρίσκεις το χρόνο να μας επισκέπτεσαι πιο συχνά!


Eγω δεν ειμαι εμπορος κ θεωρω οτι ο φιλος που εχει αυτο το "προβλημα" σαφως δεν εχει σκοπο να ριξει λασπη.
Αλλα καταλαβαινω απολυτα τον εμπορο που χωρις να ξερει απολυτως τιποτα,διαβαζει αρνητικα σχολια για την εταιρεια του.
Ειναι λαθος ο δρομος που διαλεξε ο φιλος μας για να διαμαρτυρηθει.Ετσι πιστευω.
Ελα σε επικοινωνια με την εταιρεια,συζητησε τι τρεχει κ αν δεν σου δωσει λυση τοτε ναι εχεις χιλια δικια να φωναξεις.
Δεν ειναι ολοι οι εμποροι κακοι.
Οποτε ας μην τους αδικουμε ολους.
Γι αυτο θεωρησα σωστο να παρω το μερος της εν λογω εταιρειας.
Τελος παντων.
Δημιουργηθηκε θεμα,οπως πολυ ευστοχα παρατηρησε ο Fokion, εκ του μη οντως κ δεν εχει νοημα να το συνεχιζουμε.
Παμε γι αλλα. :cheer:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52870 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

Moschalis έγραψε: Αγαπητή dora-serres,
Κανουμε μια μεγαλη προσπαθεια , και η αποψή σας είναι λογική και σεβαστή. Αποφασίσαμε λοιπόν , στους πελάτες που έχουν ήδη το κιτ καμινάδας να χρεώσουμε το φίλτρο 320 ευρώ. Στην περίπτωση αυτή θα χρησιμοποιείτε κάποια απο τα κομμάτια της υπάρχουσας καμινάδας και θα παίρνετε μόνο ότι παραπάνω χρειάζεται. Αν ενδιαφέρεστε παρακαλώ επικοινωνήστε με την εταιρεία για λεπτομέρειες.
Λιγο υπομονή μέχρι τη Δευτέρα να ξεκαθαρίσουμε τις λεπτομέρειες και θα έχετε επίσημη απάντηση.


Τελικά ισχύει κ. Μοσχαλη αυτή η τιμή για μας που έχουμε το κιτ καμινάδας;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 1.143 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ