Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45925 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Δες τι αυτονομια θα κανει το δοχειο με 50 βαθμους που θα δωσεις να φυγουν τα νερα και φυσικα δες και πως ζεσταινεται το σπιτι.

Την επομενη βαλε να φυγουν με 60 βαθμους και δες παλι τι αυτονομια θα σου δωσει και πως θα ζεσταθει το σπιτι.

Κανε μια δυο μερες τις δοκιμες και αποφασιζεις πως σε βολευει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46023 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Ρε θε τρελαθω εντελος μιλαμε δεν μπαινει στο service mode ο δικος μου με τιποτα,κατι πρεπει να; κανω λαθος!
Ανοιγω τον κοντρολερ για 10 δευτερα μετα τον κλεινω απο τον διακοπτη και μετα παταω (μεχρι και 3 λεπτα το ειχα πατημενο)το exit και ξανανοιγει ο κοντρολερ σωστα?
Ουτε με σφαιρες δεν μου ανοιγει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46041 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

valsam έγραψε: Ρε θε τρελαθω εντελος μιλαμε δεν μπαινει στο service mode ο δικος μου με τιποτα,κατι πρεπει να; κανω λαθος!
Ανοιγω τον κοντρολερ για 10 δευτερα μετα τον κλεινω απο τον διακοπτη και μετα παταω (μεχρι και 3 λεπτα το ειχα πατημενο)το exit και ξανανοιγει ο κοντρολερ σωστα?
Ουτε με σφαιρες δεν μου ανοιγει!

1)Κλεινεις.
2)Πατας και κρατας το exit
3)Ξανα ανεβεις με πατημενο το exit και περημενεις και μεσα σε 10sec σου βγενει το μενου.

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46044 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

valsam έγραψε: Ρε θε τρελαθω εντελος μιλαμε δεν μπαινει στο service mode ο δικος μου με τιποτα,κατι πρεπει να; κανω λαθος!
Ανοιγω τον κοντρολερ για 10 δευτερα μετα τον κλεινω απο τον διακοπτη και μετα παταω (μεχρι και 3 λεπτα το ειχα πατημενο)το exit και ξανανοιγει ο κοντρολερ σωστα?
Ουτε με σφαιρες δεν μου ανοιγει!



χαχαχα! :lol:

Οσοι ειδατε το κρυφο μενου και τις λειτουργιες τα ειδατε, οι υπολοιποι επικοινωνουν μαζι μου ή με καποιον αλλον που να το εχει.

Το αφαιρω απο δημοσια για να μην προκυψει κανενα θεμα και χαλασει κανεις κανεναν λεβητα!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46047 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

androutso έγραψε:

valsam έγραψε: Ρε θε τρελαθω εντελος μιλαμε δεν μπαινει στο service mode ο δικος μου με τιποτα,κατι πρεπει να; κανω λαθος!
Ανοιγω τον κοντρολερ για 10 δευτερα μετα τον κλεινω απο τον διακοπτη και μετα παταω (μεχρι και 3 λεπτα το ειχα πατημενο)το exit και ξανανοιγει ο κοντρολερ σωστα?
Ουτε με σφαιρες δεν μου ανοιγει!

1)Κλεινεις.
2)Πατας και κρατας το exit
3)Ξανα ανεβεις με πατημενο το exit και περημενεις και μεσα σε 10sec σου βγενει το μενου.


Θα πιαστηκε το δακτηλο σου περημενωντας :P :P :P :P :P

Ευχαριστουμε για τα εξτρα δεδομενα kosmidis80.........

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46084 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Α ρε Παντελη τι με κανεις και τραβαω(9η μερα με 38-39 πυρετο δεν επιασε η πρωτη αντιβιοση και σημερα ξεκινησα την δευτερη)σε ρωτησα με το που εχουμε πατημενο το ΕΧΙΤ αν ξαναναβει ο λεβητας παρολου που εχουμε τον διακοπτη κλειστο και μου ειπες ναι,γιαυτο λοιπον για να επανορθωσεις θελω και΄γω ενα full treatment το κλοκαιρι οπως υποσχεθηκες στον Θοδωρη (με το Κινεζικο μασαζ φυσικα),ευχαριστο στον androutso που με γλυτωσε απο την ταλαιπωργια μου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.183 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ