Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7985 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Το αγορασα απο εμπορο,ειναι η σακουλα με τα πρασινα γραμματα ,PRODOTO EKOLOGIKA νομιζω λεγεται η καπως ετσι, μονο που δεν γραφει DIN-DAN DON,το εκλεισα τον Νοεμβριο,συνολο για 3 ατομα 15 παλετες,το τελευταιο μου το παρεδωσε πριν 20-25 μερες αν θυμαμαι καλα.ΚΑΙ ΜΕ ΦΠΑ,μιας που ρωτατε,μιας που ολοι εσεις ειστε καθολα νομιμοι,με παραστατικα,με φορτωτικες,με χαμηλα τιμολογια αγορας,και τα λοιπα κολπα.Οσο για τους χαρακτηρισμους,δεν κανετε κατι να αλλαξετε την γνωμη του κοσμου απεναντι σας,και καλα θα κανετε να ακουσετε την γνωμη μου, και να κανετε ενα δικο σας φορουμ,για τις αρπαχτες,και τα υποψηφια θυματα.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by terisds.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kappas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7987 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7988 από azio1967
Απαντήθηκε από azio1967 στο θέμα Τιμές pellet
To ότι είμαστε η χώρα της αρπαχτής και του καρτέλ,δεν θα μας το αποδείξει η νεογέννητη αγορά του πελλετ,προηγήθηκαν και συνεχίζουν να ταλαιπωρούν την ψωροκώσταινα πάμπολοι άλλοι κλάδοι και αγορές.Μάλλον δεν πρέπει να περιμένουμε απ'τους εγχώριους εμπόρους αλλά και παραγωγούς να επιδείξουν σύνεση και διάθεση αλληλεγγύης σε μια δύσκολη πραγματικά περίοδο.Η λύση,και την λέω δυστυχώς με λύπη αλλά κι απογοήτευση,είναι η αθρόες εισαγωγές,ώστε να παρακαμφθεί όχι το κέρδος,αλλά η αισχροκέρδεια των εμπόρων.Το να πωλείται το πεπιεσμένο σκουπίδι πάνω από 20 λεπτά το κιλό στην εγχώρια αγορά,το θεωρώ τουλάχιστον πρόκληση.Διότι από ένα σημείο και μετά το θεωρώ και υποτίμηση της νοημοσύνης μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7989 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: Το αγορασα απο εμπορο,ειναι η σακουλα με τα πρασινα γραμματα ,PRODOTO EKOLOGIKA νομιζω λεγεται η καπως ετσι, μονο που δεν γραφει DIN-DAN DON,το εκλεισα τον Νοεμβριο,συνολο για 3 ατομα 15 παλετες,το τελευταιο μου το παρεδωσε πριν 20-25 μερες αν θυμαμαι καλα.ΚΑΙ ΜΕ ΦΠΑ,μιας που ρωτατε,μιας που ολοι εσεις ειστε καθολα νομιμοι,με παραστατικα,με φορτωτικες,με χαμηλα τιμολογια αγορας,και τα λοιπα κολπα.Οσο για τους χαρακτηρισμους,δεν κανετε κατι να αλλαξετε την γνωμη του κοσμου απεναντι σας,και καλα θα κανετε να ακουσετε την γνωμη μου, και να κανετε ενα δικο σας φορουμ,για τις αρπαχτες,και τα υποψηφια θυματα.


Τώρα ξαναδιάβασα την τελευταία σας πρόταση. Καληνύχτα.

Mην σβηνετε αυτα που γραφετε,εκτιθεστε.Αν ειναι σταβλος αυτο το εργοστασιο θα το δουμε,δεν μπορω να βρω το site του να δειτε περι τινος σταβλου προκειτε.Καληνυχτα.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7990 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΒΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΠΕΛΛΕΤ.
www.progettoecologia.it/azienda.php

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7991 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.375 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ