Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7992 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

terisds έγραψε:

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: Το αγορασα απο εμπορο,ειναι η σακουλα με τα πρασινα γραμματα ,PRODOTO EKOLOGIKA νομιζω λεγεται η καπως ετσι, μονο που δεν γραφει DIN-DAN DON,το εκλεισα τον Νοεμβριο,συνολο για 3 ατομα 15 παλετες,το τελευταιο μου το παρεδωσε πριν 20-25 μερες αν θυμαμαι καλα.ΚΑΙ ΜΕ ΦΠΑ,μιας που ρωτατε,μιας που ολοι εσεις ειστε καθολα νομιμοι,με παραστατικα,με φορτωτικες,με χαμηλα τιμολογια αγορας,και τα λοιπα κολπα.Οσο για τους χαρακτηρισμους,δεν κανετε κατι να αλλαξετε την γνωμη του κοσμου απεναντι σας,και καλα θα κανετε να ακουσετε την γνωμη μου, και να κανετε ενα δικο σας φορουμ,για τις αρπαχτες,και τα υποψηφια θυματα.


Τώρα ξαναδιάβασα την τελευταία σας πρόταση. Καληνύχτα.

Mην σβηνετε αυτα που γραφετε,εκτιθεστε.Αν ειναι σταβλος αυτο το εργοστασιο θα το δουμε,δεν μπορω να βρω το site του να δειτε περι τινος σταβλου προκειτε.Καληνυχτα.


Δεν μίλησα για το συγκεκριμένο εργοστάσιο. Πάντως θα μπορούσα να μιλήσω και γω στο ανάλογο ύφος.
Εσείς δεν μου συστήσατε κάποτε κάποιον κύριο Γρηγόρη που έφτιαχνε πέλλετ; Από Χαλκηδόνα δεν είστε;

Δεν εφτιαχνε,ηθελε να κανει εισαγωγη,και εγω και ο Γρηγορης ,απο αυτο εχουμε.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7993 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7994 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΒΛΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΠΕΛΛΕΤ.
www.progettoecologia.it/azienda.php

15000 τόνους παραγωγικότητα δεν φτάνει ούτε για ζήτω. Δυστυχώς θα πρέπει να γίνουν 3-4 εργοστάσια ισάξια σε παραγωγικότητα με αυτό της a/w για να έρθει σε ισορροπία η αγορά.

Eιδαμε και την A/W τι εκανε,μολις αυξηθηκε η ζητηση, χτυπησε την τιμη στα αυτια, και απο ποιοτητα που λενε οι αλλοι φιλοι την χαλασε,εγω παντως εκαψα μονο 140 κιλα απο αυτους και δεν ειχα προβλημα,μπορει να επεσα σε καλη παρτιδα.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7995 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7996 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Δεν με ενδιαφερει εμενα προσωπικα το εμποριο,ουτε η αρπαχτη.Αν δεν μπορεσω να παραξω φετος για μενα,θα φερω ενα φορτιο,για εμενα και εναν αλλον,και τελειωσε η δουλεια.Μακαρι να λογικευτειτε ολοι εσεις,και να εχετε καλες τιμες για να σας υποστηριξουμε,αν και δεν το βλεπω.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7997 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
Όπως αντιλαμβάνομαι τη κατάσταση, εγώ θα πάρω πελλετ του χρόνου το χειμώνα. Όλοι, επηρεασμένοι από τον φετεινό χειμώνα, ετοιμάζονται ν αγοράσουν το καλοκαίρι. Και με δεδομένο το κρύο που μας έκανε φέτος, θ αγοράσουν παραπάνω.
Βλέπω λοιπόν καλοκαιριάτικα να γίνει της κακομοίρας και το χειμώνα να χει το εμπόριο πελλετ αναδουλειές.
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ??Να χει κάποιος αναγκη να πουλήσει??
Εεεεε μάλλον κατά τα Χριστούγεννα του χρόνου το βλέπω... Κρύο και ψυχή στα εμπορικά πελλετ.. :ohmy:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Asteris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.399 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ