Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11064 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Τιμές pellet
Παραδίδονται διαλέξεις από δασολόγο. Θέμα: Ακαδημία Πλάτωνος.

Πλάκα κάνω μην αρχίσεις πάλι :cheer:
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by RENEWABLE NRG.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11067 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

Απορώ τι είναι που σε κάνει να μιλάς έτσι για την a/w
κάτι που για μένα δεν θα έπρεπε να κάνει κάποιος που είναι επαγγελματίας και εμπορεύεται πελλετ

εγω σαν καταναλωτης μπορω να πω οτι απο τα 5 διαφορετικα πελλετ που εχω δοκιμασει (σακκα ,ahira,noname,proggeto και αlfa wood )μπορω να πω πως το καλυτερο απο αυτα ηταν το a/w με μεγαλη διαφορα απο τα αλλα
αληθεια εσυ καις πελλετ η μονο εμπορευεσαι?


Εγω προς στιγμή μονο το εμπορεύομαι.
δυστυχώς στα 2 σπίτια που έχω είναι αδύνατον να γίνει αλλαγή.
Καιω μπριγκέτα σε απλό τζάκι.... σκότωμα!!!Aρα δεν εχεις προσωπική εμπειρία για να κρίνεις πιο ειναι καλο και πιο οχι

Για οτι αφορά το πρώτο σκέλος της ερώτησής σου, σου λέω οτι η θέρμανση είναι δικαίωμα και όχι πολυτέλεια και το υπόλοιπο που θα ήθελα να σου απαντήσω, με κάλυψε το ποστ #11042 κάνε ένα κόπο και διάβασέ το!

επίσης, δεν έχω κάτι εναντίον της a/w, προς θεού. Εγώ απλά έξέφρασα τον προβληματισμό μου και σε κάποια σημεία σκέφτηκα φωναχτά. ;) επίθεση το θεωρείς? Απάντηση περιμένω στον προβληματισμό μου!!!! Μπορείς να μου απαντήσεις? όχι να το θεωρήσεις επίθεση!!!

ειδες να αναφερω πουθενα την λεξη επιθεση οχι
απλα να καταλαβουμε και εμεις οι άσχετοι που βασιζεσαι και λες ολα τα παραπανω μισόλογα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11072 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
@XAALAARAAAA

Θα ήθελα να σε πληροφορήσω οτι είμαι άριστος χειριστής της Ελληνικής γλώσσας και του συντακτικού και μπορώ και "οσμίζομαι" το ύφος κάποιων μηνυμάτων! ;)

και να πετάω και καμμιά μπανανόφλουδα που και που.... και να εκδηλώνονται......


Απλά, το οτι πιάστηκες απο την λέξη "επίθεση" και οτι θέλεις να μάθεις τα μισόλογα είναι αυτο που σε ενδιαφέρει, ΕΝΩ, εγω περίμενα να σε ενδιαφέρει το οτι ο Σερβος, Βούλγαρος κλπ δίνουν το πέλλετ τους στους ομοεθνείς τους σε φτηνότερη τιμη.

Αλήθεια, ΕΣΕΝΑ σαν καταναλωτή τί σε ενδιαφέρει περισσότερο? Να μάθεις τα μισόλογα ή να δεις καλύτερη τιμή?

ΕΡΩΤΗΣΗ-ΑΠΟΡΙΑ μου είναι.... οχι αντ-επίθεση!!!! ;)


Δεν θα το συνεχίσω....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11073 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
Και κάτι ακόμα έτσι για να πλουταίνεις την βάση δεδομένων σου!!!

Οτι πέλλετ φέρνω, και οτι πέλλετ κυκλοφορεί, το δοκιμάζω..... και το εξαντλώ....

Σόμπα 8kw και ενας P12..... τα τέστ, αλλά και δείγματα στάχτης ανα παρτίδα, μάρκα και μηχάνημα στη διάθεσή σου.

Τον Απρίλιο που θα πυρώνω και τις ξυλόσομπες για να δω το μαντέμι τους (θα φέρω και σόμπες).... έλα να σε κεράσω τσιπουράκι!!!

Σε κάλυψα???? Έχω λοιπόν γνώμη..... και όταν έχω την άνεση να φέρνω και din+ έτσι για περιέργεια, μή μου την λές έτσι στεγνά!!.....


Κάτι άλλο? (Κωτσόβολος) ;)

Μάτς Μούτς

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11075 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε: @XAALAARAAAA

Θα ήθελα να σε πληροφορήσω οτι είμαι άριστος χειριστής της Ελληνικής γλώσσας και του συντακτικού και μπορώ και "οσμίζομαι" το ύφος κάποιων μηνυμάτων! ;)

Δεν θα το συνεχίσω....


Απλά, το οτι πιάστηκες απο την λέξη "επίθεση" και οτι θέλεις να μάθεις τα μισόλογα είναι αυτο που σε ενδιαφέρει, ΕΝΩ, εγω περίμενα να σε ενδιαφέρει το οτι ο Σερβος, Βούλγαρος κλπ δίνουν το πέλλετ τους στους ομοεθνείς τους σε φτηνότερη τιμη.εδω τι σε κανει να πιστευεις οτι η a/w δεν το κανει

Αλήθεια, ΕΣΕΝΑ σαν καταναλωτή τί σε ενδιαφέρει περισσότερο? Να μάθεις τα μισόλογα ή να δεις καλύτερη τιμή?

ΕΡΩΤΗΣΗ-ΑΠΟΡΙΑ μου είναι.... οχι αντ-επίθεση!!!! ;)


επειδη σιγουρα θα δω καλυτερη τιμη απο την τελευταια προσφορα σου θα προτιμουσα να καταλαβω τα μισολογα σου
απαντηση στην ερωτηση σου και οχι αντ-επιθεση!!!! ;)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11076 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

XAALAARAA έγραψε:

sugarboy έγραψε: @XAALAARAAAA

Θα ήθελα να σε πληροφορήσω οτι είμαι άριστος χειριστής της Ελληνικής γλώσσας και του συντακτικού και μπορώ και "οσμίζομαι" το ύφος κάποιων μηνυμάτων! ;)

Δεν θα το συνεχίσω....


Απλά, το οτι πιάστηκες απο την λέξη "επίθεση" και οτι θέλεις να μάθεις τα μισόλογα είναι αυτο που σε ενδιαφέρει, ΕΝΩ, εγω περίμενα να σε ενδιαφέρει το οτι ο Σερβος, Βούλγαρος κλπ δίνουν το πέλλετ τους στους ομοεθνείς τους σε φτηνότερη τιμη.εδω τι σε κανει να πιστευεις οτι η a/w δεν το κανει

Αλήθεια, ΕΣΕΝΑ σαν καταναλωτή τί σε ενδιαφέρει περισσότερο? Να μάθεις τα μισόλογα ή να δεις καλύτερη τιμή?

ΕΡΩΤΗΣΗ-ΑΠΟΡΙΑ μου είναι.... οχι αντ-επίθεση!!!! ;)


επειδη σιγουρα θα δω καλυτερη τιμη απο την τελευταια προσφορα σου θα προτιμουσα να καταλαβω τα μισολογα σου
απαντηση στην ερωτηση σου και οχι αντ-επιθεση!!!! ;)


Για σένα προσωπικά δεν αμφιβάλλω καθόλου οτι θα δείς καλύτερη τιμή! Την καλύτερη που μπορεί να δεί ένας "καταναλωτής". Άλλωστε στην Ελλάδα μετράει το τι κονέ έχεις.... κι εσυ μάλλον θα έχεις ΠΟΛΥ δυνατά.... και μάλλον καταλαβαίνεις ΠΟΛΥ καλά τα μισόλογα.... ;)

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.388 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ