Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11082 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

sugarboy έγραψε: @XAALAARAAAA

Θα ήθελα να σε πληροφορήσω οτι είμαι άριστος χειριστής της Ελληνικής γλώσσας και του συντακτικού και μπορώ και "οσμίζομαι" το ύφος κάποιων μηνυμάτων! ;)

Δεν θα το συνεχίσω....


Απλά, το οτι πιάστηκες απο την λέξη "επίθεση" και οτι θέλεις να μάθεις τα μισόλογα είναι αυτο που σε ενδιαφέρει, ΕΝΩ, εγω περίμενα να σε ενδιαφέρει το οτι ο Σερβος, Βούλγαρος κλπ δίνουν το πέλλετ τους στους ομοεθνείς τους σε φτηνότερη τιμη.εδω τι σε κανει να πιστευεις οτι η a/w δεν το κανει

Αλήθεια, ΕΣΕΝΑ σαν καταναλωτή τί σε ενδιαφέρει περισσότερο? Να μάθεις τα μισόλογα ή να δεις καλύτερη τιμή?

ΕΡΩΤΗΣΗ-ΑΠΟΡΙΑ μου είναι.... οχι αντ-επίθεση!!!! ;)


επειδη σιγουρα θα δω καλυτερη τιμη απο την τελευταια προσφορα σου θα προτιμουσα να καταλαβω τα μισολογα σου
απαντηση στην ερωτηση σου και οχι αντ-επιθεση!!!! ;)


Για σένα προσωπικά δεν αμφιβάλλω καθόλου οτι θα δείς καλύτερη τιμή! Την καλύτερη που μπορεί να δεί ένας "καταναλωτής". Άλλωστε στην Ελλάδα μετράει το τι κονέ έχεις.... κι εσυ μάλλον θα έχεις ΠΟΛΥ δυνατά.... ;)


χεχεχε λες να ασχοληθω με το εμποριο πελλετ αποθηκη εχω φορτηγο εχω τα κονε τα εχω ενα μικρο γερανοφορο χρειαζομαι και ειμαι οκ

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11083 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet
Πα πα πα το παπί..... ετσι μας μάθαιναν στο σχολείο

μετά μάθαμε το.... κάνω την πάπια....

Για την Καθαρά Δευτέρα..... Πετάω χαρταετό

Και όταν περπατάω.... σφυρίζω αδιάφορα ή μήπως κλέφτικα?

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11088 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Να ξέρατε πώς κρατιέμαι...
Θα σκάσω...
Σήμερα όμως είπα να είμαι καλό παιδί.
Δεν πάω για ύπνο καλύτερα;
Ίσως πω πράγματα, για τα οποία μπορεί να μετανιώσω...
Ειρήνη υμιν.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11094 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε: Πα πα πα το παπί..... ετσι μας μάθαιναν στο σχολείο

μετά μάθαμε το.... κάνω την πάπια....



Για την Καθαρά Δευτέρα..... Πετάω χαρταετό


Και όταν περπατάω.... σφυρίζω αδιάφορα ή μήπως κλέφτικα?



εμας μας εβαζαν και εικονιτσες

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11305 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Υπάρχει κάποιος που έχει κάψει SAVA; Ας μας πει εντυπώσεις...

Μάστορα, πλέον ψήνομαι όλο και περισσότερο, γιατί φοβάμαι μήπως από το Πάσχα και μετά λέμε για τις καλές τιμές του περσινού καλοκαιριού.
Δεν ξέρω τι να κάνω.
Κάποιος του χώρου, υπεύθυνα, μπορεί να πει στο φόρουμ εάν φέτος το καλοκαίρι οι τιμές θα είναι όπως του περσινού ή απλά λίγο χαμηλότερες από του φετινού χειμώνα;
Μετά τα καράβια, βλέπω και οι νταλίκες να χάνονται στο δρόμο. Σκέτη απογοήτευση -όλοι μαζί, αλλά κανένας τίποτα-.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11313 από AMBIENTES
Απαντήθηκε από AMBIENTES στο θέμα Τιμές pellet
Δεν είμαι ειδικός αλλά θα σου πώ τι συνέβηκε πέρσι το καλολαίρι προσωπικά.Είχα παραγγείλει τον τελευταίο τόνο τέλος Μαιου με 215 ευρώ,ρώτησα τον Ιουλιο η τιμή ήτανε ίδια, πήγα τέλη Αυγούστου για να πάρω 2-3 τόνους μου είπαν 220 και να προλάβω να πάρω σε αυτή την τιμή για όσο πέλλετ χρειαζόμουνα όλη τη σεζόν(δεν υπήρχαν άλλα φράγκα 4300 αγορά λέβητα+τοποθέτηση +στόκ πελλετ 2τόνους)γιατί μετά θα έπαιρνε αυξηση λόγω ζήτησης.Τώρα μπορείς ο ίδιος να κρείνεις αν θα πέσουνε οι τιμές η όχι,που εγώ νομίζω ότι δεν θα πέσουνε - μακάρι να βγω ψεύτης- ή το πολύ-πολύ να σου πούνε πάρε τώρα σε αυτή την τιμή γιατί δεν πρόκειται να την ξαναδεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.325 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ