Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11363 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet
Προφανώς δεν κατάλαβες :) .....πολιτική μπηχτή για τους συντρόφους {ΠΑΜΕ} ήταν το μήνυμα μου. :cheer: :cheer:

RENEWABLE NRG επί της ευκαιρίας να σε ρωτήσω κάτι......για να γνωριζόμαστε καλύτερα. Είπες ότι η εταιρία σου έχει έδρα στην Βουλγαρία.

Με καυσόξυλα ασχολείσαι, η μόνο πέλλετ και μπριγκέτα ? Αν ασχολήσε καλό θα ήταν να μας βοηθήσεις να φέρουμε κανα δυο φορτηγά ξύλα να τα μοιραστούμε.

Καμιά φωτογραφία από εργοστάσιο παραγωγής πελλετ, που σίγουρα θα έχεις επισκεφθεί, έχεις να ανεβάσεις ?

Έχεις καταστήματα λιανικής εδώ, η μόνο χονδρική κάνεις.......όχι τίποτα άλλο, αλλά μπορεί να σε κάνουμε κανένα κονέ.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11364 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
nrg
φιλε μου η προσφορα για τις ξυλομπριγκετες ισχυει ακομα?
ΕΙναι στρογγυλες με τρυπα στην μεση?
Ειναι σε κουτι?
Τι ξυλομπριγκετες ειναι απο τι υλικο γιατι πηρα απο λιοσπορα και μυριζαν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11367 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Τιμές pellet
Ισχύει ακόμη φίλε ερημίτη αν και το φόρουμ έκανε καλή δουλειά και πήραν αρκετή ποσότητα.

Οι μπρικέτες είναι τύπου Nestro (χωρίς τρύπα) υψηλής συμπίεσης από μίγμα πλατύφυλλων (Οξιά-Δρυς). Συσκευασμένες σε θερμοπλαστικό σε συσκευασίες των 10Κιλών.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11373 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

RENEWABLE NRG έγραψε: Ισχύει ακόμη φίλε ερημίτη αν και το φόρουμ έκανε καλή δουλειά και πήραν αρκετή ποσότητα.

Οι μπρικέτες είναι τύπου Nestro (χωρίς τρύπα) υψηλής συμπίεσης από μίγμα πλατύφυλλων (Οξιά-Δρυς). Συσκευασμένες σε θερμοπλαστικό σε συσκευασίες των 10Κιλών.



Σήμερα μου έδειξε ο Καβαλιώτης προμηθευτής μου (πυρήνα) μια φιλότιμη προσπάθεια που έκανε για να κατασκευάσει πέλλετ απο το πυρηνόξυλο. Ομολογώ ότι εξεπλάγην από το οπτικό αποτέλεσμα του προϊόντος. Του ζήτησα να μου ετοιμάσει μερικά κιλά για να το δοκιμάσω και σε μορφή πελλέτας. Θα σας πώ εντυπώσεις μόλις το έχω στα χέρια μου. Αν τελικά είναι καλό αναμένετε να του ζητήσω δυνατότητα παραγωγής και τιμή για όλους όσους ενδιαφερθούν στο Forum. Απο τα λίγα που μου ψιθύρισε είναι ότι θα έχει πολύ ανταγωνιστική τιμή με δυάρι και μηδενικά στο τέλος B) B) . Προς το παρών καίω το πυρηνόξυλο σε σκόνη με τα όποια αρνητικά(περισσότερο) και θετικά(λιγότερο) έχει. Όμως μπρος στην οικονομία τι είναι όλα τα υπόλοιπα;;; :)

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11374 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Κι επειδή πλέον τα περί ομαδικών αγορών χάνονται στην απεραντοσύνη της πολυλογίας μας, αρχίζω και ψάχνομαι. Ο κόσμος γουστάρει να τον βιάζουν τελικά καθημερινά, ίσως να το 'χουμε συνηθίσει κιόλας, και να φοβόμαστε τις αλλαγές.


KERBEROS πες μου σε παρακαλώ γιατί το λες αυτό. Δεν προχωράει καλά η δουλειά με την ομαδική αγορά ?

Αφου υπάρχει ενδιαφέρον για 280τόνους.......δεν είναι βήμα αυτό ?

Εγώ που δεν με ενδιαφέρει να αγοράσω, έχω ασχοληθεί αρκετά με το θέμα, για να βοηθήσω τους φίλους του φόρουμ.

Ο σούγκαρ ανακοίνωσε την προσφορά του για τώρα......άμεσα.

Κάνατε 2 συναντήσεις μέλη-φορουμ μέσα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα.......

Εγώ μια χαρά τα βλέπω...... :)



ΚΑι έρχονται και καλύτερες.....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11376 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Τιμές pellet
[/quote]ΚΑι έρχονται και καλύτερες.....[/quote]

Τα βλέπετε που μας βρίζετε στα οπα οπα σας έχουμε ;)
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by RENEWABLE NRG.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.390 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ