Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11379 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

RENEWABLE NRG έγραψε: ΚΑι έρχονται και καλύτερες.....

Τα βλέπετε που μας βρίζετε στα οπα οπα σας έχουμε ;)



Ωπα !!!! :S ....δεν βρίζουμε εσάς.
Βρίζουμε αυτούς που προσπαθούν, με δόλιους τρόπους και έχουν την δύναμη, να διαμορφώσουν τις τιμές στην αγορά στα μέτρα τους.

Απλά πράγματα....... :)
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11393 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

kakos έγραψε:

RENEWABLE NRG έγραψε: Ισχύει ακόμη φίλε ερημίτη αν και το φόρουμ έκανε καλή δουλειά και πήραν αρκετή ποσότητα.

Οι μπρικέτες είναι τύπου Nestro (χωρίς τρύπα) υψηλής συμπίεσης από μίγμα πλατύφυλλων (Οξιά-Δρυς). Συσκευασμένες σε θερμοπλαστικό σε συσκευασίες των 10Κιλών.



Σήμερα μου έδειξε ο Καβαλιώτης προμηθευτής μου (πυρήνα) μια φιλότιμη προσπάθεια που έκανε για να κατασκευάσει πέλλετ απο το πυρηνόξυλο. Ομολογώ ότι εξεπλάγην από το οπτικό αποτέλεσμα του προϊόντος. Του ζήτησα να μου ετοιμάσει μερικά κιλά για να το δοκιμάσω και σε μορφή πελλέτας. Θα σας πώ εντυπώσεις μόλις το έχω στα χέρια μου. Αν τελικά είναι καλό αναμένετε να του ζητήσω δυνατότητα παραγωγής και τιμή για όλους όσους ενδιαφερθούν στο Forum. Απο τα λίγα που μου ψιθύρισε είναι ότι θα έχει πολύ ανταγωνιστική τιμή με δυάρι και μηδενικά στο τέλος B) B) . Προς το παρών καίω το πυρηνόξυλο σε σκόνη με τα όποια αρνητικά(περισσότερο) και θετικά(λιγότερο) έχει. Όμως μπρος στην οικονομία τι είναι όλα τα υπόλοιπα;;; :)


2..1..00??? :woohoo: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11403 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Τιμές pellet
Αττική μεριά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε κάποιον αξιόπιστο προμηθευτή με λογικές τιμές?
Πέρασα χτες από εκεί που επαιρνα ameco και είχε τελειώσει και φέρνει τώρα κάποιο ελληνικό με τιμή που με ζάλισε, 6,20! όχι ότι το ameco το επαιρνα φτηνά ..... αλλά το ελληνικό το παράκανε (no name ειναι).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11407 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

oddios έγραψε: Αττική μεριά ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε κάποιον αξιόπιστο προμηθευτή με λογικές τιμές?
Πέρασα χτες από εκεί που επαιρνα ameco και είχε τελειώσει και φέρνει τώρα κάποιο ελληνικό με τιμή που με ζάλισε, 6,20! όχι ότι το ameco το επαιρνα φτηνά ..... αλλά το ελληνικό το παράκανε (no name ειναι).


415 ο τόνος...λογική τιμή...
πες του πως η τιμή του δημοσιεύτηκε.. για να του πάνε κι άλλοι πελάτες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11411 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Τιμές pellet
Το "παράδοξο" είναι πως η εταιρεία παραγωγής είναι στην ίδια περιοχή με τον έμπορο και στην ιστοσελίδα της το διαφημίζει με 270 το τόνο!! (την βρήκα από το σακούλι της, είναι εταιρεία ανακύκλωσης....)
Εδώ στην Αθήνα οι καταναλωτές πελλετ είμαστε πρόβατα επί σφαγή! :(

Για αυτό θα εκτιμήσω όποια πληροφορία βρω για αξιοπιστο έμπορο και υλικό!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11412 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

oddios έγραψε: Το "παράδοξο" είναι πως η εταιρεία παραγωγής είναι στην ίδια περιοχή με τον έμπορο και στην ιστοσελίδα της το διαφημίζει με 270 το τόνο!! (την βρήκα από το σακούλι της, είναι εταιρεία ανακύκλωσης....)
Εδώ στην Αθήνα οι καταναλωτές πελλετ είμαστε πρόβατα επί σφαγή! :(

Για αυτό θα εκτιμήσω όποια πληροφορία βρω για αξιοπιστο έμπορο και υλικό!


Αε το σκεφτούν οι Θεσσαλονικείς έμποροι σαν ιδέα.. αλλά είναι και τεράστιες οι αποστάσεις σε σας εκεί... πάντως ίσως κάποιους τους ενδιαφέρει..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.432 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ