Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11642 από panagiotispanagiotis
Απαντήθηκε από panagiotispanagiotis στο θέμα Τιμές pellet
Τελικα ξερει κανεις πως μπορουμε να παρουμε πελλετ και σε τι τιμη τωρα που δεν ειναι εποχη του?(κερκυρα). mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11675 από mega pellet
Απαντήθηκε από mega pellet στο θέμα Τιμές pellet
Αν θέλεις πάρε στείλε μου mail να σε ενημερώσω για το pellet της AMECO.

oddios έγραψε: Δυστυχως δε νομιζω να ειναι εφικτο να παραγγειλω σε καποιον εμπορο που ειναι εκτος αθηνων γιατι δεν θελω πολλους τονους και τα μεταφορικα θα ειναι δυσαναλογα πολλα. Οποτε εις αναμονη του φιλου Renewable nrg και ελπιζω τωρα που ανογει η αγορα του πελλετ στην αθηνα να κατεβουν κι αλλοι εμποροι με καλες τιμες και καλο υλικο.

Ευχαριστω !

Υ.Γ
το ελληνικο που σας ελεγα, μου φαινεται περιεργο, σκονη σα χωμα, καταλοιπα αρκετα-το πιατακι καυσης πλεον εχει μπεζ χρωμα - και εξω ψιλομυριζει περιεργα.απο φλογα παει καλα

Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11677 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

mega pellet έγραψε: Αν θέλεις πάρε στείλε μου mail να σε ενημερώσω για το pellet της AMECO.

oddios έγραψε: Δυστυχως δε νομιζω να ειναι εφικτο να παραγγειλω σε καποιον εμπορο που ειναι εκτος αθηνων γιατι δεν θελω πολλους τονους και τα μεταφορικα θα ειναι δυσαναλογα πολλα. Οποτε εις αναμονη του φιλου Renewable nrg και ελπιζω τωρα που ανογει η αγορα του πελλετ στην αθηνα να κατεβουν κι αλλοι εμποροι με καλες τιμες και καλο υλικο.

Ευχαριστω !

Υ.Γ
το ελληνικο που σας ελεγα, μου φαινεται περιεργο, σκονη σα χωμα, καταλοιπα αρκετα-το πιατακι καυσης πλεον εχει μπεζ χρωμα - και εξω ψιλομυριζει περιεργα.απο φλογα παει καλα


Έχετε διαβάσει τους όρους χρήσης? Είναι στην υπογραφή μου

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mega pellet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11726 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Ολοι αυτοι που θελουν να δινουν τιμες για πελλετ,και οι αλλοι οι κρυφοι που το παιζουν μελος του forum,θα μπορουσαν να βαλουν διαφημηση εδω μεσα,ωστε και το forum να εχει καποια εσοδα για να υπαρχει,και αυτοι να κανουν την διαφημηση τους,και με ενα ξεχωριστο νημα που θα ειναι μονο για εμπορους να μπορουν να δινουν τιμες-προσφορες,χωρις να γινεται παντα παρατηρηση απο τους admin,και χωρις να κραζουμε ο ενας τον αλλον.
Προς τιμην του Ν.Σαμαρας που το εκανε πρωτος.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by terisds.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11738 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet
Η λογική την οποία στηρίχθηκε το φόρουμ, είναι κάποια στιγμή να στελεχωθεί από τεχνικούς κάθε είδους που ανιδιοτελώς θα προσφέρουν βοήθεια, συμβουλές, σε ιδιώτες μέλη του φόρουμ.

Αυτό θα ήταν το ιδανικό, ξέρουμε όμως ότι τον Έλληνα δεν τον χαρακτηρίζει και πολύ ο εθελοντισμός και η ΔΩΡΕΆΝ προσφορά στο κοινωνικό σύνολο.

Υπάρχουν εκατοντάδες ανενεργά φόρουμ επαγγελματιών που στήθηκαν δήθεν για να προσφέρουν βοήθεια, αλλά ο στόχος είναι αποκλειστικά και μόνο να ψαρέψουν πελάτες.

Πιστεύω και σύμφωνα με παραδείγματα, εάν το φόρουμ προσπαθήσει να γίνει "εμπορικό" θα καταρρεύσει μέσα σε ένα 24ωρο. :)

Από την άλλη μεριά υπάρχει και η παροιμία που λέει...."δώσε θάρρος στον χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι"

Θέλω να πω ότι οι επαγγελματίες του χώρου δεν θα έπρεπε καν να συμμετέχουν στο φόρουμ, ούτε στις συναντήσεις, ούτε σε κάποιες άλλες δραστηριότητες που πιθανόν να αναπτυχθούν στο μέλλον από τα μέλη και τους φίλους του φόρουμ.

Μια διακριτική παρουσία όπως του κ Σαμαρά, ναι, θα μπορούσα να πω ότι μπορεί να υπάρχει ανάμεσα μας. και αυτό γιατί καθαρά και μόνο είναι διακριτική, και το εκτιμήσαμε όλοι μας.

Η αλήθεια είναι ότι το φορουμ μέρα με την ημέρα γιγαντώνεται, και τα προβλήματα θα γίνονται εντονότερα. Αρχισαν να ενοχλούνται πολλοί επαγγελματίες του χώρου, και με ότι μυαλό διαθέτει, ο καθένας τους προσπαθεί να τα αντιμετωπίσει ανάλογα..... παραδείγματα πολλά :)

Όποιος επαγγελματίας θέλει να προβληθεί για ένα μικρό χρονικό διάστημα, δεν έχει παρά να επικοινωνήσει με την διαχείριση, και να κάνει μια δωρεάν προσφορά προϊόντος για κλήρωση μεταξύ των μελών του φόρουμ. Όπως επίσης και οι προσφορές προϊόντων για καλές και συμφέρουσες τιμές, και αυτέ είναι δεκτές.......φτάνει να είναι πραγματικές προσφορές. ;)

Αυτά ! :) Είναι η δική μου άποψη. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11744 από RENEWABLE NRG
Απαντήθηκε από RENEWABLE NRG στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε: Η λογική την οποία στηρίχθηκε το φόρουμ, είναι κάποια στιγμή να στελεχωθεί από τεχνικούς κάθε είδους που ανιδιοτελώς θα προσφέρουν βοήθεια, συμβουλές, σε ιδιώτες μέλη του φόρουμ.

Αυτό θα ήταν το ιδανικό, ξέρουμε όμως ότι τον Έλληνα δεν τον χαρακτηρίζει και πολύ ο εθελοντισμός και η ΔΩΡΕΆΝ προσφορά στο κοινωνικό σύνολο.

Υπάρχουν εκατοντάδες ανενεργά φόρουμ επαγγελματιών που στήθηκαν δήθεν για να προσφέρουν βοήθεια, αλλά ο στόχος είναι αποκλειστικά και μόνο να ψαρέψουν πελάτες.

Πιστεύω και σύμφωνα με παραδείγματα, εάν το φόρουμ προσπαθήσει να γίνει "εμπορικό" θα καταρρεύσει μέσα σε ένα 24ωρο. :)

Από την άλλη μεριά υπάρχει και η παροιμία που λέει...."δώσε θάρρος στον χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι"

Θέλω να πω ότι οι επαγγελματίες του χώρου δεν θα έπρεπε καν να συμμετέχουν στο φόρουμ, ούτε στις συναντήσεις, ούτε σε κάποιες άλλες δραστηριότητες που πιθανόν να αναπτυχθούν στο μέλλον από τα μέλη και τους φίλους του φόρουμ.

Μια διακριτική παρουσία όπως του κ Σαμαρά, ναι, θα μπορούσα να πω ότι μπορεί να υπάρχει ανάμεσα μας. και αυτό γιατί καθαρά και μόνο είναι διακριτική, και το εκτιμήσαμε όλοι μας.

Η αλήθεια είναι ότι το φορουμ μέρα με την ημέρα γιγαντώνεται, και τα προβλήματα θα γίνονται εντονότερα. Αρχισαν να ενοχλούνται πολλοί επαγγελματίες του χώρου, και με ότι μυαλό διαθέτει, ο καθένας τους προσπαθεί να τα αντιμετωπίσει ανάλογα..... παραδείγματα πολλά :)

Όποιος επαγγελματίας θέλει να προβληθεί για ένα μικρό χρονικό διάστημα, δεν έχει παρά να επικοινωνήσει με την διαχείριση, και να κάνει μια δωρεάν προσφορά προϊόντος για κλήρωση μεταξύ των μελών του φόρουμ. Όπως επίσης και οι προσφορές προϊόντων για καλές και συμφέρουσες τιμές, και αυτέ είναι δεκτές.......φτάνει να είναι πραγματικές προσφορές. ;)

Αυτά ! :) Είναι η δική μου άποψη. :)


Δεν έμεινα ποτέ σε μέρος που ήμουν ανεπιθύμητος. Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους του φόρουμ για την παρέα τους. Καλό καλοκαίρι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.411 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ