Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11748 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ πάλι, νομίζω πως όλες οι γνώμες και οι απόψεις χρειάζονται, αρκεί όλοι μας να δηλώνουμε εξ αρχής την ταυτότητά μας...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11753 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

RENEWABLE NRG έγραψε:

mastoras έγραψε: Αυτά ! :) Είναι η δική μου άποψη. :)


Δεν έμεινα ποτέ σε μέρος που ήμουν ανεπιθύμητος. Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους του φόρουμ για την παρέα τους. Καλό καλοκαίρι!


Αν και δική μου άποψη δεν εκφράζει σε καμιά περίπτωση τις απόψεις των υπολοίπων μελών, ακόμα και εάν δεν πάρουν θέση, παρόλα αυτά σε ευχαριστούμε για την "κατάθεση" των 41 μηνυμάτων στο φόρουμ σε θέματα όπως "Τιμή πέλλετ" "Τιμή για μπριγκέτες" "Αγοραπωλησίες προσφορές" "Εντονες αντιπαραθέσεις" "Φτηνό η τζάμπα πέλλετ" :)

Δεν θα έπρεπε να παρεξηγηθείς.....αντιθέτως να καταλάβεις τι θέλω να πω. Οι περισσότεροι από εμάς το φόρουμ το έχουμε για "διασκέδαση" δηλαδή ένα ηλεκτρονικό καφενείο. Νομίζω αυτό τα λέει όλα ;)

Σε ένα καφενείο ακούγονται τα πάντα......όποιος παρεξηγιέται απλά φεύγει και ξαναέρχεται όποτε θελήσει. Απλώς δεν κάνει θόρυβο με την αποχώρηση του. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11754 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

RENEWABLE NRG έγραψε:
Δεν έμεινα ποτέ σε μέρος που ήμουν ανεπιθύμητος. Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους του φόρουμ για την παρέα τους. Καλό καλοκαίρι!


Οποιος επαγγελματίας του χώρου δεν αντέχει τους κανόνες του φορουμ καλά θα κάνει να αποχωρίσει και να μας αφήσει ήσυχους. Από εσάς μεχρι τώρα δεν είδα να υπάρχει κάποιο θέμα. Μήπως το γεγονός οτι βγαίνουμε εκτός περιοδου σας κάνει να μας λέτε καλό καλοκαίρι?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11755 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

panagiotispanagiotis έγραψε: Τελικα ξερει κανεις πως μπορουμε να παρουμε πελλετ και σε τι τιμη τωρα που δεν ειναι εποχη του?(κερκυρα).


Μπες γράψου στο Group buy του Pellet για να σε εχουμε στα υπόψη οταν παρουμε τις προσφορες
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...57&id=7330&Itemid=53

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11759 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε:

RENEWABLE NRG έγραψε:

mastoras έγραψε: Αυτά ! :) Είναι η δική μου άποψη. :)


Δεν έμεινα ποτέ σε μέρος που ήμουν ανεπιθύμητος. Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους του φόρουμ για την παρέα τους. Καλό καλοκαίρι!


Αν και δική μου άποψη δεν εκφράζει σε καμιά περίπτωση τις απόψεις των υπολοίπων μελών, ακόμα και εάν δεν πάρουν θέση, παρόλα αυτά σε ευχαριστούμε για την "κατάθεση" των 41 μηνυμάτων στο φόρουμ σε θέματα όπως "Τιμή πέλλετ" "Τιμή για μπριγκέτες" "Αγοραπωλησίες προσφορές" "Εντονες αντιπαραθέσεις" "Φτηνό η τζάμπα πέλλετ" :)

Δεν θα έπρεπε να παρεξηγηθείς.....αντιθέτως να καταλάβεις τι θέλω να πω. Οι περισσότεροι από εμάς το φόρουμ το έχουμε για "διασκέδαση" δηλαδή ένα ηλεκτρονικό καφενείο. Νομίζω αυτό τα λέει όλα ;) jnet δεν βαζεις και κανα δυο τραπεζακια με μπουρλοτ η βιδα και κανα δυο με ταβλι

Σε ένα καφενείο ακούγονται τα πάντα......όποιος παρεξηγιέται απλά φεύγει και ξαναέρχεται όποτε θελήσει. Απλώς δεν κάνει θόρυβο με την αποχώρηση του. :)


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11765 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

RENEWABLE NRG έγραψε:

mastoras έγραψε: Η λογική την οποία στηρίχθηκε το φόρουμ, είναι κάποια στιγμή να στελεχωθεί από τεχνικούς κάθε είδους που ανιδιοτελώς θα προσφέρουν βοήθεια, συμβουλές, σε ιδιώτες μέλη του φόρουμ.

Αυτό θα ήταν το ιδανικό, ξέρουμε όμως ότι τον Έλληνα δεν τον χαρακτηρίζει και πολύ ο εθελοντισμός και η ΔΩΡΕΆΝ προσφορά στο κοινωνικό σύνολο.

Υπάρχουν εκατοντάδες ανενεργά φόρουμ επαγγελματιών που στήθηκαν δήθεν για να προσφέρουν βοήθεια, αλλά ο στόχος είναι αποκλειστικά και μόνο να ψαρέψουν πελάτες.

Πιστεύω και σύμφωνα με παραδείγματα, εάν το φόρουμ προσπαθήσει να γίνει "εμπορικό" θα καταρρεύσει μέσα σε ένα 24ωρο. :)

Από την άλλη μεριά υπάρχει και η παροιμία που λέει...."δώσε θάρρος στον χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτι"

Θέλω να πω ότι οι επαγγελματίες του χώρου δεν θα έπρεπε καν να συμμετέχουν στο φόρουμ, ούτε στις συναντήσεις, ούτε σε κάποιες άλλες δραστηριότητες που πιθανόν να αναπτυχθούν στο μέλλον από τα μέλη και τους φίλους του φόρουμ.

Μια διακριτική παρουσία όπως του κ Σαμαρά, ναι, θα μπορούσα να πω ότι μπορεί να υπάρχει ανάμεσα μας. και αυτό γιατί καθαρά και μόνο είναι διακριτική, και το εκτιμήσαμε όλοι μας.

Η αλήθεια είναι ότι το φορουμ μέρα με την ημέρα γιγαντώνεται, και τα προβλήματα θα γίνονται εντονότερα. Αρχισαν να ενοχλούνται πολλοί επαγγελματίες του χώρου, και με ότι μυαλό διαθέτει, ο καθένας τους προσπαθεί να τα αντιμετωπίσει ανάλογα..... παραδείγματα πολλά :)

Όποιος επαγγελματίας θέλει να προβληθεί για ένα μικρό χρονικό διάστημα, δεν έχει παρά να επικοινωνήσει με την διαχείριση, και να κάνει μια δωρεάν προσφορά προϊόντος για κλήρωση μεταξύ των μελών του φόρουμ. Όπως επίσης και οι προσφορές προϊόντων για καλές και συμφέρουσες τιμές, και αυτέ είναι δεκτές.......φτάνει να είναι πραγματικές προσφορές. ;)

Αυτά ! :) Είναι η δική μου άποψη. :)


Δεν έμεινα ποτέ σε μέρος που ήμουν ανεπιθύμητος. Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους του φόρουμ για την παρέα τους. Καλό καλοκαίρι!


Μάστορα, συμφωνώ σε όλα απόλυτα, εκτός από ένα.
Στο ότι οι επαγγελματίες του χώρου δεν μπορούν να συμμετέχουν. Είμαι εναντίον κάθε μορφής αποκλεισμού οποιουδήποτε, εκτός αν παραβαίνει εσκεμμένα και επανειλημμένα του κανόνες του φόρουμ.
Αν οποιοσδήποτε επαγγελματίας βοηθά με τις όποιες γνώσεις του κάποιον από εμάς, τότε θα είναι ευπρόσδεκτος. Αν πάλι μπαίνει μόνο για να διαφημίζεται, μέχρι τώρα δείξαμε ότι τον 'νουθετήσαμε', όπως έπρεπε.
Εγώ πάντως θα επιμείνω σε κάτι άλλο. Οι επαγγελματίες που δηλώνουν την ιδιότητά τους, ευθέως λένε την επαγγελματική τους γνώμη και ο καθένας τους κρίνει ή τους επικρίνει. Εξάλλου νομίζω ότι σ' αυτό το φόρουμ υπάρχει μπόλικη ικανότητα αντιμετώπισης τέτοιων πρακτικών.
Εγώ από την άλλη φοβάμαι τους δήθεν καταναλωτές, αυτοί είναι οι πιο επικίνδυνοι. Αυτοί είναι που έμμεσα διαμορφώνουν απόψεις και περνάνε γραμμές στον κόσμο. Τα μάτια μας πρέπει να είναι δεκατέσσερα γι' αυτούς, όποτε εμφανίζονται. Δεν μπορεί κανείς εύκολα να τους αποκαλύψει, αν και κάποιες φορές καρφώνονται μόνοι τους.
Ελευθερία λοιπόν και προσοχή.
Όλοι χωράνε εδώ μέσα, αρκεί να μην παίζουν πονηρά παιχνίδια.

ΥΓ: Αν με το παραμικρό ο καθένας φεύγει από το φόρουμ, τότε απλά χάνει το όποιο δίκιο έχει. Μ' αυτό το σκεπτικό εγώ θα έπρεπε να είχα εξαφανιστεί εδώ και καιρό.
Μείνε, μίλα, πάλεψε για το δίκιο σου -αν έχεις-. Κατά βάθος την πλάκα μας κάνουμε εδώ μέσα, μην τα παίρνουμε και όλα του θανατά...

ΥΓ: Θεοδόση, δεν έχω αποδείξεις για να πω ονόματα, όποτε τύχει να περνούν από το φόρουμ τέτοιοι 'δήθεν καταναλωτές'. Αυτά κατ' ιδίαν. Τους καταγράφω. :P

Επισήμανση: Δεν υπονοώ πάλι με όλα αυτά που λέω τον κύριο με τον οποίο έχω συγκρουστεί, άγνωστο για μένα γιατί.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.542 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ