Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24345 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

Mal έγραψε: Εχθές αγόρασα μαζί με τον μπατζανάκη 12 παλέτες πελλετ ΜΑΚΗ προς 250.00 € τον τόνο τοποθεσία Τρίκαλα.


Εμενα για το Bioenergy point μου ειπαν 300 τον τονο στα Τρικαλα.


Παρε τηλεφωνο αυτούς που κάνανε προσφορά Bioenergy point στο Group buy. Θα βρείς καλύτερη τιμή θεωρώ από 300€


Τωρα μολις εβλεπα τον σχετικο πινακα.Ασφαλως οι τιμες θα εχουν αλλαξει,αλλα σιγουρα θα ειναι καλυτερες απο 300 ευρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24429 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ αγόρασα πριν δύο εβδομάδες 6 παλέτες SAVA προς 258 ευρώ τον τόνο, όχι την παλέτα, η οποία έχει 1050 κιλά (στην τιμή συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και μεταφορικά).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24490 από Gorghs
Απαντήθηκε από Gorghs στο θέμα Τιμές pellet

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

Mal έγραψε: Εχθές αγόρασα μαζί με τον μπατζανάκη 12 παλέτες πελλετ ΜΑΚΗ προς 250.00 € τον τόνο τοποθεσία Τρίκαλα.


Εμενα για το Bioenergy point μου ειπαν 300 τον τονο στα Τρικαλα.


Παρε τηλεφωνο αυτούς που κάνανε προσφορά Bioenergy point στο Group buy. Θα βρείς καλύτερη τιμή θεωρώ από 300€


Τωρα μολις εβλεπα τον σχετικο πινακα.Ασφαλως οι τιμες θα εχουν αλλαξει,αλλα σιγουρα θα ειναι καλυτερες απο 300 ευρα.


Εγω παντως αγορασα σημερα 4,2 τονους BioEnergy Point με 260Ευρω τον τονο με ΦΠΑ και παραδοση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24496 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Τιμές pellet

Gorghs έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

Mal έγραψε: Εχθές αγόρασα μαζί με τον μπατζανάκη 12 παλέτες πελλετ ΜΑΚΗ προς 250.00 € τον τόνο τοποθεσία Τρίκαλα.


Εμενα για το Bioenergy point μου ειπαν 300 τον τονο στα Τρικαλα.


Παρε τηλεφωνο αυτούς που κάνανε προσφορά Bioenergy point στο Group buy. Θα βρείς καλύτερη τιμή θεωρώ από 300€


Τωρα μολις εβλεπα τον σχετικο πινακα.Ασφαλως οι τιμες θα εχουν αλλαξει,αλλα σιγουρα θα ειναι καλυτερες απο 300 ευρα.


Εγω παντως αγορασα σημερα 4,2 τονους BioEnergy Point με 260Ευρω τον τονο με ΦΠΑ και παραδοση


Απο Τρικαλα η απο τις προσφορες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24558 από ΓΙΩΡΓΟΣ GAL
Απαντήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ GAL στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα στην παρέα σας!Είναι πολύ χρήσιμο το forum γιατί έτσι μπορούμε να καταπολεμήσουμε τα φαινόμενα της κερδοσκοπίας.Μένω στην Αθήνα,γνωρίζετε που μπορώ να αγοράσω πέλετ/τόνο με καλή τιμή αλλά και καλή ποιότητα.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24565 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Μια προτροπή προς τα μέλη, αλλά και τους επισκέπτες του φόρουμ:

Όποιος αγοράζει πέλλετ από οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας σε οικονομική τιμή, ας μπαίνει στον κόπο να ενημερώνει το φόρουμ για το σημείο πώλησης.
Επίσης, σε περιπτώσεις που αντιλαμβανόμαστε αισχροκέρδεια ας κάνουμε το ίδιο πράγμα.
Πρέπει να αλληλοβοηθηθούμε και να αλληλοπροστατευτούμε!!!

Το φόρουμ πλέον με τη δυναμική που έχει και θα έχει μπορεί να διαδραματίσει σοβαρό ρόλο στη συγκράτηση των τιμών. Οι προσφορές του καλοκαιριού ήταν μια πρώτη απόδειξη...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.528 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ